Kręgosłup a drętwienie

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 21

.. ...neurologiczne - np zmiany w kręgosłupie, z nich drętwienie, potem niepokoj i arytmia. itd. Nie da rady przez komputer. Sorry. Pani Ewo - concor to lek antyarytmiczny. Moze inaczej - także antyarytmiczny. Jak najbardziej. Niemozliwe żeby nie bylo o tym w ulotce, ale moze i ulotki w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...świadczyć o zwyrodnieniu kręgosłupa szyjnego, tym bardziej, że na rtg wyszło mi, że mam * pseudokifozę kręgu C * . Cokolwiek to znaczy, to chyba może wpływać na te drętwienia. No zobaczymy co będzie dalej. Narazie zawzięłam się na ten szereg badań i jak tylko Marcin wyjedzie : - ( to się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 145

.. ...to też oznaka chorego kręgosłupa.Staraj się myśleć pozytywnie.Pozdrawiam. drętwienie to objaw wielu schorzeń, na tle nerwowym również występuje. Hey Wiki, jak zdrówko dzisiaj? gosiaj03 ale Ty pierdoły wypisujesz aż mi się śmiać chce: ) Masz typową nerwice i doszukujesz w sobie chorób na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 636

.. ...czy moze to byc wina kręgosłuab czy nerwicy. Przede wszystkim RTG. Jeżeli jest skrzywienie kręgosłupa, może to być przyczyną drętwienia rąk. Ale uwaga - może to być także sygnał, że z naszym serduchem cos nie tak. Zaleca się robienie echo serca. Ekg to naprawde przeżytek już. Gdy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...rezonans magnetyczny kręgosłupa piersiowego, wizyty u psychiatry, psychologa. Nikt nie potrafił mi pomóc, co gorsza pojawiały się nowe objwy : zesztywnienie karku, silne zawroty głowy, drętwienie szczeki a nawet kilka razy krwioplucie ! Jak czytam same te objawy to już mi się gorzej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 188

.. ...lekarze.Poprosiłam o prześwietlenia kręgosłupa szyjnego wynika ztego że te drętwienia rąk i zawroty głowy, szum w uszach to przyczyna kręgów szyjnych,bo mam je uszkodzone.Muszę uważać jak poruszać z głowa. Cze wszystkim ja sie lecze na nerwice od 10 lat z tych 10 lat mozna powiedziec ze..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...to drętwienie to od kręgosłupa tylko ja to zazwyczaj mam jak się mocno zdenerwuje więc nie wiem co o tym myśleć bo kręgosłup mam bardzo kiepski zwłaszcza odcinek szyjny ale czy to może powodować bóle takie przeszywające właśnie tam gdzie jest serce???? Cześć Gosieńko!Przepraszam że..

Drętwienie lewego policzka i lewej nogi

.. ...z odcinkiem szyjnym kręgosłupa,a nie z sercem. Prześwietlenie czy rezonans wyjaśni wszystko.Pozdrawiam. witaj Rafale ja też mam ten problem z drętwieniem twarzy , dodatkowo odczuwam bolesne kurcze mięśni i trwa to już ponad rok , do tego dochodzi też dziwne mrowienie , wszystkie stawy..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...wiem co jest.Może od kręgosłupa i przyczyna tego ,że miałam znieczulenie zewnątrzoponowe.Wybieram sie do lekarza i dojść nie moge.teraz zaczynam nową prace i nie bede miała czasu.Jestem bardzo nerwowa to może i to jest przyczyna.Na ogól jestem bardzo żywą i ruchliwą osobą a teraz nic mi..

Drętwienie palców u rąk w ciąży

.. ...JEST TO ZESPół cieśni nadgarstka zrób badanie EMG To może być równiez problem z kręgosłupem szyjnym. Spróbuj odchylać głowę do tyłu ( np. siedząc na brzegu łózka ) . Koniecznie skonsultuj sie z lekarzem,..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji stojącej patrząc do góry ). Objawy są podobne do DCS więc za pierwszym razem byłem nawet w Ośrodku Medycyny Hiperbarycznej...

Czy to może być nerwica?

.. ...łopatki, ale bliżej kręgosłupa. Potem doszło drętwienie prawej ręki w nocy. Tak średnio raz na tydzień to spokojnie. Czasami mam takie uczucie w tej ręce, nie umiem tego opisać, lewej nie czuję a tą czuję. Do tego dołączył niewielki ból w klatce piersiowej, w górnej części. Jak głęboko..

Drętwienie palców u rąk

.. ...spowodowane zmianami w kręgosłupie szyjnym. Warto zrobić prześwietlenie. Znam to z autopsji - trudno mi było uwierzyć, że przyczyną może być kręgosłup, ale tak właśnie było. Przyczyna drętwienia rąk może być oczywiście zupełnie inna, ale prześwietlić się warto. Pozdrawiam. Od 3 -..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...gdy jest coś nie tak z kręgosłupem szyjnym.Często zdarza się, że kręgosłup jest w złej pozycji podczas snu, stąd prawdopodobnie budzenie się w nocy i drętwienie. Musisz zadbać o lepszy sen. Po pierwsze zacznij od poduszki sprawdź sobie na lepszysen.pl. Mają fajne poduszki z łuskami gryki..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...rezonans magnetyczny kręgosłupa piersiowego, wizyty u psychiatry, psychologa. Nikt nie potrafił mi pomóc, co gorsza pojawiały się nowe objwy : zesztywnienie karku, silne zawroty głowy, drętwienie szczeki a nawet kilka razy krwioplucie ! Jak czytam same te objawy to już mi się gorzej..

Drętwienie palców

.. ...nadgarstków. Jeśli to od kręgosłupa to do kogo się udać, do naurologa? moja chistoria zaczeła sie tak: o tuz od jakiś ok trztech miesiecy dretwieje a raczej jest taki otępiały palec u lewej ręki ten najmniejszy,nie przejmowałam sie tym do póki któregoś dnia na działce ciężko pracowałam..

Drętwienie palców - Str. 2

.. ...mi się, że winny jest kręgosłup, bo podczas jazdy na rowerze, bolą mnie okolice karku i nawet drętwieją mi całe dłonie. Pozdrawiam i wszystkich! http://www.biomedical.pl/zdrowie/dretwienie - palcow - objawy - ciesni - kanalu - nadgarstka - 428.html ..Cierpnięcie palców to jeden z objawów..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki

.. ...spowodowane zmianami w kręgosłupie szyjnym. Mi też sie pojawia mrowienie w lewej ręce ale to raczej przez niewygodną pozycje w której pracuje( jestem dostawcą ) WITAM Was czytam i czuję ze odczuwam to samo tylko moze nie zawsze to drętwienie odczuwam u lewej dloniale czuję w sumie to mam..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...), rezonans barku i kręgosłupa szyjnego( nadal nic ). czy ktoś miał podobne objawy i wie mniej wiecej c omi może dolegac lub do kogo mam się zwrócic ? prosze o pomoc. od wrzesnia chdoze od lekarza do lekarza miałam nawet lasero i magnetoterapie i nadal nic. Witajcie, ja również od kilku..

Ból i drętwienie szyi po nagłym jej ruchu

.. ...że mam zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego i przepuklinę jądra miazdżystego które wywoływały podobne bóle.Na pocieszenie powiem że bol po 2letnim braniu leków minał.Pozdrawiam Witam, Zgadzam się z odpowiedzią Janki, objawy wskazują na zwyrodnienie kręgów kręgosłupa szyjnego. Na początek..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...rehabilitację ( skrzywienie kręgosłupa ), ale to nic nie dało ponieważ rzaden lekarz nie postawił mi diagnozy.( a raczej wymyślali mi choroby - padaczka, zespół niespokojnych nóg, nerwica ). Może ktoś z Was wpadnie na pomysł jak mnie zdiagnozować, albo ma podobne problemy. Gdy kładę się..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...samo. Też mam problemy z kręgosłupem ( lędźwiowy i piersiowy ). Wyniki krwi idealne. EKG i holter w normie. Mam do tego szmery w klatce piersiowej ( w okolicach serca ), a zawroty głowy zaczynają mnie doprowadzać do szaleństwa. Najgorzej jest jednak gdy dużo wypiję. Zawsze dnia..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...lewa ręka. Mam krzywy kręgosłup. Uprawiam mało sportu około 1 godziny dziennie. Siedze przed komputerem około 5 godzin w jednej pozycji. Jem mało warzyw i owoców. Czasem kręci mi się w głowie i robi mi się gorąco. Nie wiem co to może być pojutrze idę do lekarza. Boje sie, pomocy. Co to..

Drętwienie lewej ręki

.. ...mam też skrzywienie kręgosłupu. Nie wiem, czy łączyć to z sercem, czy z kręgosłupem.. Witajcie! Ja od dawna mam bol malego palca u lewej reki nasilajacy sie w nocy... Bol jest potezny! Tak jak by mnie ktos szpilkami kuł... Natomiosat w dzien mam zdretwialy caly opuszek... ; - ( i tak jak..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...przez nieprawidłowości kręgosłupa szyjnego, ale również przyczyną może być niedokrwienie serca. Pozdrawiam Nerwobóle zostały stwierdzone przez lekarza bo zbadaniu serca. Stwierdził że przy problemach z sercem może występować ból w drętwienie lewej ręki. Oczywiście po wizycie ból i..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni - Str. 2

.. ...w klatce piersiowej, kręgosłup mnie nie boli. Mam to od juz 3 - ci tydzien:/v I co to moze byc?? Może to brak magnezu:/? ograniczyć alkochol, rzucić palenie, mniej kawy, więcej spacerów i fizycznej pracy! Stres też ma wpływ, no ale tu już poradzić sobie czasami jest ciężko. Pozdrawiam!..

Mrowienie i drętwienie lewej dłoni u dziecka

.. ...niej pojawic sie tzw. zespół cieśni nadgarstka. Wpisz w google i poczytaj. Cierpniecie ręki moze też np. być zwiazane z dyskopatia w obrebie kręgów szyjnych kręgosłupa. Warto skonsultować sie z lekarzem...

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...masz jakiś problem z kręgosłupem. Jeśli uprawiałeś sport, narażałeś się na upadki i podnosiłeś ciężary mogło dojśc do wysunięcia dysku lub przesunięcia kręgu, który powodując ucisk nerwów jest odpowiedzialny również za bóle w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle..

Drętwienie kończyny dolnej i ból kręgosłupa

.. ...czasu cierpi na ból kręgosłupa od części biodrowej. Prawdopodobnie od tego drętwieje jej noga, przechodzą jej tzw. prądy i miewa straszne bóle nogi.Wtedy trudno jej ustać na tej nodze. A siedzenie czy leżenie nie przynosi ulgi. Chodziła do różnych lekarzy, ale wiecznie stawiali jej inne..

Drętwienie nóg

.. ...rzeczy mogą się dziać od kręgosłupa, ale ja bym zaczął jednak od spraw z sercem. Co lekarze na to??? zlecili jakieś dodatkowe badania?? Zawsze se mówie że nic nie bieze się z niczego i musi być jakaś przyczyna. Dzieki za podpowiedz z kardiologiem - o tym nawet nie pomyslalam i nikt z..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...stwierdzono zwyrodnienie kręgosłupa, i osłuchowo stwierdził iż istnieją jakieś nieprawidłowości pracy serca.Miałam zgłosić się ponownie we wrześniu do szpitala. Teraz objawy są o tyle silniejsze ze odczuwam drętwienie lewej nogi ( w czasie kiedy te objawy następują mam lekko spuchnięto..

Nadciścienie i drętwienie dużego palca u nogi

.. ...masażystę.pewnie porządne wkładki ortopedyczne by ci się też przydały.po masażach kręgosłup zaczyna się regenerować i prostować drętwienia ustąpią a z czasem i ciśnienie się unormuje. - pozdrawiam w.b.!..

Drętwienie kończyn spowodowane niedociśnieniem?

.. ...mampoważne problemy z kręgosłupem od 10 lat i wiem jakie są objawy choroby kręgosłupa. Dla mnie to poważny kłopot i dlatego zajrzałam właśnie na to forum jestem za poważną osobą ale nie lubie jak ktoś kogoś robi niedorozwój a nistety heniu z ciebie chciał zrobić założyciel tego wątku. Za..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...w części lędźwiowej kręgosłupa po obu stronach i w część ogonowej i piersiowej, uczucie zmęczenia, ciężkiego oddechu, uczucie kłucia w mostku i po prawej stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w..

Drętwienie palca

.. ...jakieś ćwiczenia na kręgosłup? Mnie też drętwiał mały i częściowo serdeczny lewej dłoni gdy jeździłem dużo na rowerze 30 - 40 km/dzien 120 - 150 km/tygodniowo. Gdy odstawiłem rower po pewnym czasie drętwienie ustąpiło - przestało się pojawiać. Miałem też epizod z drętwieniem paluchów obu..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest ok, zatoki również. Jeszcze przed tg twarzoczaszki, trafiłam do chirurga szczękowo - twarzowego i on stwierdził problemy ze stawem skroniowo - żuchwowym. Powiedział, że objawy są dosyć nietypowe, ale w sumie..

Drętwienie palców u nóg po przebudzeniu

.. ...nie musi ,to być od kręgosłupa lędżwiowego.Ważne jest na jakim łóżku śpisz,może w częsści lędżwiowej masz dołek na łóżku i kręgosł€ się niewłaściwie wygina.Rada : pływanie i gimnastyka.Pod war.,że to jest to.Może masz kłopoty z krążęniem.Na to zioła wenoforton. butelki i 10 dni..

Drętwienie po lewej stronie klatki piersiowej w okolicy serca

.. ...oslabiona i boli mnie kręgosłup prosze o jakies porady Jeżeli byłaś w szpitalu,to robili ci OB,CRP - jak te wyniki krwi są dobre tzn.,że nie ma w organiżmie stanu zapalnego.Nie jestem lekarzem,ale myślę,że pompki spowodowały, te dolegliwości.Być może masz jakieś skrzywienie kręgosłupa..

Bóle wewnętrznej kości biodrowej i drętwienie palców u stopy

.. ...być od nadwyrężenia kręgosłupa lędżwiowego.Sprawdż to.. a jak zrobic te badania ?? bo raczej tych nazw nie zawpamietam to jest normalna morfologia krwi i oddanie moczu ?? kup w aptece pojemniczek na mocz[71 groszy],a reszta to normalne pobranie krwi.A nazwy zapisz. mój syn jak grał w..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub piersiowego .Pomoże gimnastyka jeśli to jest to.Zwis na drążku na przykład.Odpowiednie ćwiczenia. Ludzie pomocy!!! Od jakiegoś czasu mam ból kręgosłupa, krzyża, ból w klatce piersiowej i gardle oraz pieczenie a także bóle głowy z..

Dyskopatia - bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn

.. ...Rozciąganie dobrze mi robi na kręgosłup. - Czy ktos moze mi pomoc w odczytaniu tych wynikow rezonansu?Była bym wdzieczna za odpowiedz. krazki m - k l4/5 i l5/s1 z cechami zmian zwyrodnieniowych w postaci odwodnienia i obnizenia wysokosci, - zmiany zwyrodnieniowo wtorcze na tylno..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...nerwicy ata druga od kręgosłupa szyjnego . zażywam pramolan od 10 dni inne objawy znikmęły a to nie , .strasznie mnie to wkurza i podejżewam ,ze sie tym nakręcam i już jest błędne koło.ale jak to paskudztwo olać jak jest.pozdrawiam Pramolan brałem nic nie pomagał, od niego tylko głowa..

CO TO JEST... POMOCY

.. ...szyjny,okazało że te wszystkie choroby są powodem tego wszystkiego.Przedewszystkim moja psychika już nie cierpi.Biorę tylko tabletki wrazie drętwienia karku,no i okłady zimne. NIE ROZCZULAJ ŚIĘ TAK NAD SOBĄ...