Kręgosłup ból w mostku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 27

.. ...ból może pochodzić od kręgosłupa, spiętych mięśni bądź przestrzeni międzyżebrowych. Mnie czasem dopadnie taki ból, zwłaszcza jak się zdenerwuje, który promieniuje od kręgosłupa w odcinku piersiowym, przez cały bok aż po mostek. Czasem wystarczy, że mój ukochany zrobi mi masaż. Kiedy..

Ból w mostku najczęściej po najedzieniu (obżarciu)

.. ...także prześwietlenie kręgosłupa. mam malutkie skrzywienie między łopatkami - raczej od plecaka. Jutro idę na kolejną wizytę do lekarza - zobaczymy co powie jak obejrzy kręgosłup. Pozdrawiam mam 14 lat i oprócz problemów z sercem mam patologiczny refluks żołądka i przełyku... przyjmuje..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...w szpitalu że to od kręgosłupa mam 26 lat mam podobnie..zrobiłam badania serca i nic..mi tez powiedzieli ze to od kręgosłupa/ U mnie jest podobnie, ale ostatnio doszedł do tego ból wzdłuż piersiowego odcinka kręgosłupa i ból po bokach w okolicach żeber. Mam 26 lat. witam mialem ten sam..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek - Str. 2

.. ...odczuwałam go też na długość kręgosłupa a w szczególności w górnej i dolnej jego części. ból trwał niemalże cały dzień. w niedziele też przez cały dzień bolał mnie kręgosłup i mostek. co wam na to powiedzieli lekarze? jakieś leczenie? Witam; ) mam podobne objawy; ) duszności, problemy z..

Dziwne bóle w środku mostka

.. ...mam troche problemów z kręgosłupem. Co to może być, czy to serce czy może jakiś ucisk związany z kręgosłupem. hej mnie ez boli mostek i ostatnio błam u lekarza i powiedzial mi ze mam ugiecie płatka przedniego do lewego przedsionka sama nie wiem czy to jest grżne odpisz jak morzesz!!! U..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...bóle mięśniowe, bóle kręgosłupa, nerwobóle a w okolicy mostka znajdują się sploty nerwowe? Na szczęście ja już nie boję się czytać o zawałach, udarach, chorobach wieńcowych itd.dlatego mogę sobie niektóre objawy nerwicy wytłumaczyć racjonalnie. A odkąd zostałem * Ratownikiem..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem? - Str. 2

.. ...fortepianie więc może to z kręgosłupem związane schorzenie... hej. macie wszyscy od tygodnia. mnie to męczy już 34 tydzień. Ból jest przerażający momentami. W pierwszych dniach nie mogłam lezeć musiałam drzemać na siedząco. 2 tygodnie na KETONALU i teraz ból jest znośniejszy.Promieniował..

Bóle w mostku, klucie przy schylaniu się

.. ...nerwowym.może to być od kręgosłupa,może to być zapalenie nerwu mostkowo - żebrowego,czyli sam widzisz możliwości wieleale prawde to powie ci lekarz po zbadaniu,czyli głowa do góry i odwagi panie przyszły szeregowy,miłego pobytu w ojsku a jakby co to odpisz pa Czesc Kmail zamist myslec o..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, mostek, żebra, plecy i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...stawu barkowego lub od kręgosłupa szyjnego.Może w kierunku reumatyzmu bad.krwi? BÓle mostka nie muszą być od serca.Mogą być od kręgosłupa szyjnego i piersiowego.Może prześwietlić? Czy Hanno śpisz na płaskim łóżku? Czy w pracy nie piszesz non stop na kompie? Może Pozycja ,w jakiej musisz..

Wedrujące bóle, kłujące w plecach, mostku, pod pachami i w biodrach

.. ...silny z prawej strony kręgosłupa lędzwiowego.Na samym poczatku myslalam ze to wyrostek.Lekarze wykluczyli wyrostek.Przez ten rok słyszałam od nich ze moze to kamienie,piasek,przepuklina, coś na narządach rodnych typu torbiel.Miałam robione 3 - krotnie usg brzucha,ogólne badanie..

Nerwica - jak z nią walczyć?

.. ...łopatka oraz w okolicach kręgosłupa ) - bóle w klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz kucie w sercu ) - ucisk mostka - bóle mięśni - czasami czuję sie osłabiony - czasami bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi - strach przed tym że mi cos..

Nerwica czy coś innego?

.. ...łopatka oraz w okolicach kręgosłupa ) - bóle w klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz kucie w sercu ) - ucisk mostka - bóle mięśni - czasami czuję sie osłabiony - czasami bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi - strach przed tym że mi cos..

Silny ból za mostkiem.

.. ...mierzyłem i nie pamiętam już dokładnie ale było powyżej normy,pojutrze będą wyniki. BÓL taki może być też spowodowany kręgosłupem piersiowym.Czy nie wykonywałeś zbyt forsownych ćwiczeń obciążających kręgosłup?..

Powracający ból mostek szyja

.. ...lewostronnym skrzywieniem kręgosłupa w wyniku czego mam wysadzoną klatke piersiową z lewej strony. Prosze o pomoc co to może być. Nerwica bóle od kręgosłupa czy może początek wieńcówki Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam przede wszystkim musisz schudnąć .Przestań słodzić ,pij..

Silny ból w mostku

.. ...- ból wieńcowy oraz kręgosłup.Ulżyło ci?Przyczyna bólów wieńcowych może byc m.in. z zatkania a raczej ze znacznego zwężenia naczyń wieńcowych z powodu cholesterolu itd...idż zrobic badania... Mam dosyć mocne problemy z kręgosłupem, tj. odwrócenie krzywizn fizjologicznych i skoliozę w..

Boli mnie w okolicach serca

.. ...mi ze to moze byc z kręgosłupa .. bo dzwigam w pracy cięzko .. juz niewiem gdzie mam isc zeby mi wkoncu powiedzieli co to jest ! Ból nasila sie ze musze trzymac sie za lewą strone .. Przez tydzien urlopu juz mie kolka bolała przez noc ale przeszła zoądek i na srodku pod mostkiem !! moze..

Ból w okolicach serca i wysokie ciśnienie

.. ...lekarza. a może masz krzywy kręgosłup piersiowy,skolioza czy coś.Od tego też może się wydawać ,że serce boli,a to od kręgosłupa się ból przenosi na mostek poprzez żebra.Deformacja jakas.Trudno powiedzieć...

Ból pod mostkiem

.. ...podpowie.Dziekuje. prześwietlenie kręgosłupa piersiowego.Odpowiednia gimnastyka wzmacniajaca mięśnie zarówno grzbietu jak i klatki piersiowej. a czy nie dżwigasz w pracy ,albo czy nie przebywasz długo w wymuszonej pozycji,np.musisz długo być schylona? Nie pracuje od 7 lat,ale mam 2..

Ból zamostkowy po wysiłku

.. ...wiencowej - a może to kręgosłup? Cierpię na dyskopatię... co o tym myślicie? test wysilkowy ma chyba 70% czulosci na wykrywanie choroby wiencowej. BIorac pod uwage takze Twoj wiek, oraz regularne kontrole u kardiologa to raczej nielogicznym byloby nie wykrycie choroby niedokrwiennej...

Uczucie ciężaru w mostku

.. ...jakaś mała deformacja w kręgosłupie piersiowym - wskutek przeciążenia może dojść do bólu klatki.Od kręgosłupa za pośrenictwem żeber ból przenosi się na mostek i stwarza wrażenie,że to serce...Nie wiadomo jak to jest u ciebie.Może byc tak,że masz np. małą skoliozę niewidoczną gołym..

Ostra kłucie w mostku ??

.. ...od żołądka - Może od kręgosłupa - szczególnei odcinek szyjny - Może zapalenie mięśni żebrowych - Może wreszcie sprawa serduszka Przejdź się babo do lekarza : ) nerwobóle? w nocy podczas snu ? - rzaczej dziwne jeżeli chodzi o żołądek, to rzeczywiście ostatnio lekko mnie boli - nie znam..

Ból mostka??

.. ...Miewam podwyzszone cisnienie do ok.160/90 Co to może byc, cos z płucami, sercem, kręgosłupem czy nerwobóle ...??? Prosze o pomoc i jakas dobra rade. może kręgosłup piersiowy prześwietlić i do ortopedy..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...wykryto że mam krzywy kręgosłup , który może powodować uciśki w lewej piersi i ból głowy w poytylicy , mam refluks który może powodować pieczenia w mostku ale to mnie nie przekonuje ja twierdzę wbrew 7 kardiologom , których po drodze zaliczyłam że coś z moim sercem nie tak . Obecnie od 2..