Kręgosłup laser

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...poniedziałku chodzę na masaż kręgosłupa szyjnego i obręczy barkowej , magnetronic i laser . Fachowcy mówią , że mam lekko opadnięte lewe ramię i zalecają aby na nim nie nosić torby . Faktycznie odkąd pamiętam torby lub torebki noszę na lewym ramieniu - może coś w tym jest. Ucisk w głowie..

Obawa o zawał serca

.. ...Następnie podano mu w kręgosłup zastrzyk rozluźniający, który również nie pomógł. 6 dzień jest podawana heparyna. Dziasiaj ma mieć podany zastrzykl przeciwbólowy w kręgosłup. Ogólnie osłabione serce. Istnieje obawa o zawał serca. Czy istnieje jakiś ratunek dla ojca? słyszałam, że jest..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...), rezonans barku i kręgosłupa szyjnego( nadal nic ). czy ktoś miał podobne objawy i wie mniej wiecej c omi może dolegac lub do kogo mam się zwrócic ? prosze o pomoc. od wrzesnia chdoze od lekarza do lekarza miałam nawet lasero i magnetoterapie i nadal nic. Witajcie, ja również od kilku..

Operacja kręgosłupa laserem

.. Czy ktoś mial operowany kręgoslup metodą laserową jeśli tak to gdzie mam się udać z gory dziękuję ! Cześć. Przymierzam się do trzeciej operacji - może laser Jeśli Ci nie przeszkadza to daj tel. na nr..

Wypadanie płatka a zabiegi rehabilitacji laserem

.. ...prostym zabiegu laserem na kręgosłup żle się poczułam, prawie zemdlałam. Czy ktoś z was wie czy zabiegi laserem mogą być robione u osób z wypadaniem płatka? Ja tam mam ale na rękę a nie kręgosłup i nic mi się nie dzieje, ale wypadanie płatka mam niewielkie. Może to był raczej objaw..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...się że mam problemy z kręgosłupem szyjnym byłam u neurologa przepisała mi tabletki TolperisVP i na zabiegi chodzę na laser. powinienes zrobic rtg kręgosłupa szyjnego a jeszcze lepsze byłoby MRI jeśli masz siedzący tryb życia jak piszesz to zmiany w kręgosłupie szyjnym wysuwają się że tak..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...BOLI.Okazało się że to ucisk z kręgosłupa szyjnego chodzę na zabiegi na laser i takie mrowienie ale nie wiem jak sie nazywa.życzę wam zdrówka. wszyscy mamy to samo a oni nie wiedzą co na dolega ja też mam takie bule a najgorsze to to ze bardzo panikuje ze zaraz mogę umrzeć boję się tego..

Czy to nerwica?

.. ...temat odcinka szyjnego kręgosłupa.? Może rehabilitacja? Laser,solux czy ,,cóś * * ?Porozmawiaj o tym z lekarzem,co on sądzi na ten temat.Dużo ruchu w każdym razie na pewno ci nie zaszkodzi,a wprost przeciwnie... lekarz nic nie powiedzial,kazdy traktuje mnie jak wariatke - skoro ekg i..