Kręgosłup piersiowy

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...choroby odcinka szyjnego kręgosłupa, ostry ból mięśniowo - szkieletowy, zespół mięśni pochyłych ( thoracic outlet syndrome ); Nadbrzusze: ból niedokrwienia mięśnia sercowego, ból osierdziowy, ból w chorobach przełyku, ból żołądkowy/dwunastniczy, ból trzustkowy, ból pęcherzyka żółciowego,..

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. ...zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Dolegliwości bólowe mogą być związane również z opłucną. Zapalenie opłucnej w przebiegu zapalenie płuc ( same płuca nie bolą ) może objawiać się kłującym bólem w okolicy kątów żebrowych. Dolegliwościom bólowym zwykle towarzyszą objawy ogólne choroby (..

RTG klatki piersiowej

RTG klatki piersiowej

.. ...piersiowego odcinka kręgosłupa, żeber oraz obojczyków. RTG klatki piersiowej jest często niezastąpionym badaniem diagnostycznym układu oddechowego. Pozwala ocenić upowietrzenienie płuc, różnicuje odmę, niedodmę, płyn w opłucnej, pozwala także wykryć zmiany w miąższu płuc oraz ewentualne..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...wszelkie badania, rtg kręgosłupa, ekg zwykłe i wysiłkowe, badania tarczycy i nic nie wykryli...wypuścili mnie po 9 dniach a ja wyszłam na hipochondryczkę... Dostałam Metocard i Xanax... z czasem się uspokoiło... Lecz niedawno wszystko się znowu odezwało. Bóle/ uciski w klatce piersiowej,..

Echo serca - Str. 33

.. ...miażdżycowa zwyrodnienie kręgosłupa piersiowego stwierdzono:zastój wąrobowy,płucny,szybką niemiarową akcje serca,cechy niedotlenienia m.lewej komory,UKG - uogólniona hypokineza EF15%( to martwi mnie najbardziej,czy można podnieśc wynik lekami,albo rozrusznik?czy ojciec da rade żyć?..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 27

.. ...ból może pochodzić od kręgosłupa, spiętych mięśni bądź przestrzeni międzyżebrowych. Mnie czasem dopadnie taki ból, zwłaszcza jak się zdenerwuje, który promieniuje od kręgosłupa w odcinku piersiowym, przez cały bok aż po mostek. Czasem wystarczy, że mój ukochany zrobi mi masaż. Kiedy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 85

.. ...,nudnosci ,bóle brzuch ,kręgosłupa ,rąk ,nóg ,bóle w klatce piersiowej ,dusznosci drętwiemnie rąk szczególnie lewej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Witaj Doro: ) Obserwuj małego. Mój syn podczas pierwszych miesięcy w szkole miał problemy z oddechem podczas mówienia. Ja to zauważałam, gdy prosiłam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 87

.. ...się z potwornym bólem kręgosłupa na wysokości klatki piersiowej, już po prostu nie wiem co z tym bólem robić , męczy mnie to niemal codziennie tylko w nocy mam spokój , czy ktoś ma taki problem ? W poniedziałek chyba pójdę do lekarza bo już mam dość tego porannego cierpienia. Co tu taka..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 444

.. ...Olu a jak u Ciebie z kręgosłupem bo mnie też zatyka jak mam ucisk chodzi mi o piersiowy najważniejsze nie przejmuj się Dorotko to dobrze że poszłaś do lekarza teraz będzie z górki ,spółczuje dziś tłusty czwartek a tu żyleta w gardle Olu czy już lepiej napisz coś Domi - dzięki! Właśnie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 29

.. ...dalej.Do tego ma dyskopatię kręgosłupa szyjno - piersiowo - lędzwiowego i nerwobóle między zebrowe ,które uciskaja i zaburzają rytm serca.Poza tym mam problemy z tarczycą zapalenia i czasami nad lub niedoczynnosc oraz przepuchlinę przeponową ,gdzie po posiłku większym zdarzają się uciski..

Po ablacji

.. ...o jakimś bólu, stwierdził że mam się nie przejmować. Proszę powiedzcie czy to normalne?? Może ktoś też ma takie coś?? zrób prześwietlenie kręgosłupa piersiowego, on często jest przyczyną takiego bólu...

Po ablacji - Str. 9

.. ...czy masz problemy z kręgosłupem bo u mnie to było aylin,,, syn jest 2 mc po ablacji,miał także silne bóle w klatce piersiowej, był w klinice z powodu infekcji ,miał robione wszelkie badania ale na razie jest OK.Bóle nasilają się u niego przy zmianie pogody, po wysiłku,dlatego badż..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...zrobienie RTG całego kręgosłupa, bo jak się u mnie okazało to również może być przyczyną, mam sporo zmian w szyjnym, lędzwiowym i piersiowym. Wszystko razem daje fatalny skutek, ale głowa do góry trzeba wierzy,że będzie lepiej, wiele pomogli mi ludzie odwiedzający tę stronę, powoli uczę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...piersiową .Robiłam RTG kręgosłupa i okazało się ,że mam zwyrodnienie kręgów szyjnych i piersiowych przeszłam różne zabiegi masaże ale poprawy nie odczułam . Moim zdaniem to właśnie nerwy i stres powodują napięcie mięśni pleców i stąd ten ból.Mam pytanie czy u Ciebie ten ból mocniejszy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...). Wykluczyli również kręgosłup piersiowy, ale jeden z kardiologów zaznaczył, że może to być spowodowane urazem kręgosłupa szyjnego. Już sam nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim. Już dłużej nie wytrzymam tej ciągłej niepewności, tych ciągłych wizyt na izbie. MOże ktoś miał podobne..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 183

.. ...ból w klatce piersiowej i kręgosłupie, oraz miewam duszności. Czasem czuje pieczenie w klatce piersiowej...... w nocy często nie mogę spać bo się boje.... Czy to jest nerwica czy może coś gorszego??..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...lewego ramienia, szyji, kręgosłupa na odcinku piersiowym. Do tego mam duszności, trudno mi złapać oddech, dziwne uczucie w gardle, jestem osłabiona i roztrzesiona. Biegam po lekarzach, jesienią 2005 byłam tydzień w szpitalu miałam robione: ekg, holter, echo, prześwietlenie klatki..

Co się do mnie przypałętało? - Str. 2

.. ...z szyjnym odcinkiem kręgosłupa.zrobiłem rezonans na własny koszt bo na ten z NFZ bym się nie doczekał,a poza tym z bólu nie mogłem juz normalnie funkcjonować.Kregosłup szyjny jest tak delikatny że nie wyobrażacie sobie w jakie miejsca może promieniowac ból.od bólu glowy,przez ból pleców..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...przyjrzał się miojemu kręgosłupowi i zlecił rentgen odcinka szyjnego i piersiowego, bo podejrzewa że te bóle głowy mogą być przyczyną zwyrodnienia kręgosłupa. niestety kręgosłup boli mnie jeszcze bardziej niż głowa więc już wogóle sobie nie radze...jestem zaniepokojona, bo jestem w..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...w szpitalu że to od kręgosłupa mam 26 lat mam podobnie..zrobiłam badania serca i nic..mi tez powiedzieli ze to od kręgosłupa/ U mnie jest podobnie, ale ostatnio doszedł do tego ból wzdłuż piersiowego odcinka kręgosłupa i ból po bokach w okolicach żeber. Mam 26 lat. witam mialem ten sam..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek - Str. 2

.. ...odczuwałam go też na długość kręgosłupa a w szczególności w górnej i dolnej jego części. ból trwał niemalże cały dzień. w niedziele też przez cały dzień bolał mnie kręgosłup i mostek. co wam na to powiedzieli lekarze? jakieś leczenie? Witam; ) mam podobne objawy; ) duszności, problemy z..

Zespół wazowagalny - Str. 3

.. ...też tętnice szyjne, kręgosłup szyjny oraz błednik. pomęcz lekarza co może być przyczyną tych zawrotów. pozdrawiam abi U mnie wygląda to tak, że mam postawioną prawdopodobna diagnoze jako zespół wazowagalny. Wyglądalo to jednak tak, że odczuwalam najpierw ból w klatce piersiowej( palenie..

Dodatkowe skurcze - Str. 284

.. ...przzeczytaam, że winien może być kręgosłup, mnie rzeczywiscie od ciązy boli starsznie część piersiowa i zanim ta arytmia się mi zaczeła,tak dwa tyg, zaczał mnie boleć włąśnie kręgosłup.....czy ktoś z Was się spotkał z czymś takim. Ja nadal mam nadzieję: ) Przepraszam, ale czy Anula,..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...zrobiłam rentegen płuc i kręgosłupa ( wykazał spoere zmiany ) żaden lekarz nie ustalił jednoznacznie przyczyn biorę różne leki, ale to nic nie daje bo ból ALBO NAGLE ZNIKA, ALBO ZNÓW SIE POJAWIA, nie zależnie od okoliczności poóżcie co to może być? nie napisałaś czy te badania które..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...odpowiedzialny był mój kręgosłup! Mam 25 lat, pracuje za biurkiem i uprawiam sport. W ciągu roku z powodu chorych jelit schudłam 7 kg, w kręgosłupie coś straciło elastyczność i się pokrzywił odcinek piersiowy ( praca siedząca, siłownia )...lekko ale ucisk miałam na nerwy obwodowe akurat..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...półklęku z poduszką pod kręgosłupem, trzymając kręgosłup wyprostowany. Jest to pozycja stosowaną na dalekim wschodzie do medytacji, jest najprostszym sposobem ( tj. wymagającym minimum wysiłku ) do utrzymania pionu i udrożnienia kanałów energetycznych. W połączeniu z powolnym,..

Silny ból pod lewą łopatką

.. ...się nie pogryzie. Pojdz chłopie złoty do lekarza nie pogryzie Cię Koniecznie do lekarza. Jestem na etapie leczenia i pełnej diagnostyki takich dolegliwości. Moze to być problem z kręgosłupem piersiowym...

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...czas boli, mam krzywy kręgosłup zgadza sie, ale to przez to?! MASAKRA nie wiem co z tym zrobić Witam Ja mecze sie z moim problemem ok roku zaczeło sie od prxełyksnis bsłsm sie ze sie zachłysne kazdy kes sprawiał mi bol połaczone to było z dziwnym uczuciem w gardle jakach klucha a..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej - Str. 2

.. ...skolioza i odcinek szyjny kręgosłupa może uciska na nerwy i stad może promieniuje do klatki i przełyku, ale oprócz tego w czasie przełykania śliny słysze odgłos jakby wracania powietrza z powrotem do przełyku i odbijanie jakby tego powietrza, a zaznacze, że gastroskopia nie wykazała nic..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 12

.. ...lewego ramienia, szyji, kręgosłupa na odcinku piersiowym. Do tego mam duszności, trudno mi złapać oddech, dziwne uczucie w gardle, jestem osłabiona i roztrzesiona. Biegam po lekarzach, jesienią 2005 byłam tydzień w szpitalu miałam robione: ekg, holter, echo, prześwietlenie klatki..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 64

.. ...spowodowane zwyrodnieniem kręgosłupa piersiowego ale mnie się wydaje to mało prawdopodobne czy ktoś tak ma lub wie coś na ten temat ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Wojtek dzieki za te wypowiedz, ktora mnie podniosla na duchu, a dodam tylko ze podczas wysilku tylk opare razy mialam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...nakazała zajęcie się kręgosłupem. Przeszłam terapię u ortopedy, serię masaży, ćwiczenia. Powoli zanikały bóle w klatce piersiowej, część z nich pochodziła od przykurczu mięśni, zaczęłam lepiej oddychać. Trwało to trochę, ale powolutku słabły objawy typu skurcze dodatkowe, duszności,..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 6

.. ...taka operacja niesie za sobą jakieś konsekwencje?? Prosze pomóżcie mi... Pozdrawiam. Witam od jakiegoś czasu mam bóle górnego odcinka kręgosłupa i klatki piersiowej - czym objawia się tętniak aorty ??..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...szczególnie w nocy + - bóle kręgosłupa i klatki piersiowej + - BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW!!!! + - BÓLE PIERSI!!!! ( może pojawić się mlekow piersiach ) + - bóle gardła - częste infekcje + - zaburzenia widzenia - zapalenie nerwu wzrokowego + - zawroty głowy + - problemy z przełykaniem - bezdech..

Rotacja serca wzdłuż osi długiej w lewo

.. ...odcinku piersiowym widoczne tylko w badaniu radiologicznym oraz ortopedycznym dla laika jestem prosta jak struna jest to wynikiem wykonywanych ćwiczeń przez lat w wieku od 10 do 20 lat teraz mam 46 lat..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...mnie w środkowej części kręgosłupa ( siedząca praca ), serce czasami gdzies chce uciekać...drętwieje mi mały palec u ręki, piękny dżwięczny kaszel... i to chyba wszystko. Nie mam dawnej chęci do życia ( mam 38 lat,a nie widzę perpektyw ) Chodziłam do lekarzy, robiłam przeswietlenie..

Bóle lewej strony klatki piersiowej

.. ...treningami radze odpoczynek musisz odpoczywac od silowni bo z tym nie ma żartów na poczatku byly tylko bóle miedzyzebrowe ale jezeli ból nadal sie nasila to zdecydowanie twój organizm domaga sie odpoczynku..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...uciskają na nerwy w kręgosłupie tudzież inne i dlatego boli, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a nawet dysfunkcje narządów wewnętrznych. Sprawdziłem na sobie! Mam masażystę, który setki pacjentów uratował przed bezsensownymi zabiegami. Ludzie, medycyna to nie tylko tabletki!!!..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...nie serce to jest to kręgosłup, lub nerwy - jak pije to nigdy mnie nie boli - specjalnie pije teraz co drugi weekend z dziewczyną. Już po 3 - 4 kieliszku się odprężam i w ogóle o tym zapominam. Boje sie na poważnie - niekiedy, lecz bardzo żadko zdarza sie ból po obu stronach klatki..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, mostek, żebra, plecy i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność..

Czy to może być nerwica?

.. ...łopatki, ale bliżej kręgosłupa. Potem doszło drętwienie prawej ręki w nocy. Tak średnio raz na tydzień to spokojnie. Czasami mam takie uczucie w tej ręce, nie umiem tego opisać, lewej nie czuję a tą czuję. Do tego dołączył niewielki ból w klatce piersiowej, w górnej części. Jak głęboko..

Napięcie mieśni w okolicach barkow, szyi i klatki piersiowej

.. ...mięśnie, głównie przy kręgosłupie. Masaż pomaga mi tylko na chwilę a boli od tego cała klatka, i mam wrażenie jakby mi coś siedziało pod zebrami. Nie mam pojęcia co mi jest, pełno badań i właściwie wszystko ok.TYlko, że ja to czuję codziennie i to od bardzo dawna. Małe pytanko, dalej ci..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...stawu barkowego lub od kręgosłupa szyjnego.Może w kierunku reumatyzmu bad.krwi? BÓle mostka nie muszą być od serca.Mogą być od kręgosłupa szyjnego i piersiowego.Może prześwietlić? Czy Hanno śpisz na płaskim łóżku? Czy w pracy nie piszesz non stop na kompie? Może Pozycja ,w jakiej musisz..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...). Wykluczyli również kręgosłup piersiowy, ale jeden z kardiologów zaznaczył, że może to być spowodowane urazem kręgosłupa szyjnego. Już sam nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim. Już dłużej nie wytrzymam tej ciągłej niepewności, tych ciągłych wizyt na izbie. MOże ktoś miał podobne..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...neurologa, tak żeby sprawdził kręgosłup. Ponieważ miałem w styczniu 2007 poważny wypadek samochodowy, myślałem, że to może od tego. Prześwietlenie wykazało zmiany zwyrodnieniowe w odcinku piersiowym, jednak neurolog stwierdził, że moje objawy nie mogą raczej być tym spowodowane.Teraz..

Życie z tętniakiem aorty piersiowej i brzusznej

.. ...zlamaniami wielopoziomowymi kręgosłupa , nadciśnienie tętnicz.,niedokrwistosc wtórna. W roku 2001 byla kierowana na konsult. do Szczecina do poradni kardiochirurg. ale wtedy powiedziano że nie ma dużych szans . Dzisiaj medycyna poszla bardzo do przodu i moze jest jeszcze szansa na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 439

.. ...powiedziała że to jest od kręgosłupa i ten ból w klatce piersiowej też może być od kręgosłupa możesz mieć skoljoze kręgoslupa piersiowego a to taki ból jak pieron jakby cie zawał brał ale zobaczysz co ci wyjdzie z przeswietlenia i dopiero zobaczysz będzie ok zobaczysz pozdrawiam cie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 496

.. ...z moim nieszczęsnym kręgosłupie . Wprawdzie lekarz powiedział mi że przy ciąży najbardziej obciążone są kręgi lędźwiowe ( a ja mam problem i piersiowym i szyjnym ) ale i tak się boję . Właśnie od wczoraj cholernie boli mnie lewy bark i promieniuje mi do klatki piersiowej , nie mogę głową..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 535

.. ...to boczne skrzywienie kręgosłupa,ja mam lewostronne w odcinku piersiowym.Ostatnimi czasy bardzo bolał mnie kark ,poszłam zrobiłam prześwietlenie i okazało się,że mam skrzywienie również w części szyjnej.Narazie poszłam zrobić to prześwietlenie,nie wybrałam się jednak jeszcze do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 613

.. ...na moim nieszczęsnym kręgosłupie.W takie pogody moja skolioza daje mi nieżle popalić.Cała prawa strona tak zaczęła mnie rwać,ból rozchodzi się po klatce piersiowej i jest on dość nieprzyjemny.Ale wrazie takich momentów mam specjalne tabletki,niestety musiałam zażyć jedną bo nie..

Kłucie w klatce piersiowej

.. ...nie będą związane z kręgosłupem może ktoś wypowie się na ten temat bo narazie lekarz na to nie wpadł Witaj Kasiu. Mam podobne kłucia serca i to jest związane z nerwicą lękową jaką mam.Byłam również u kardiologa na ekg i echo i nic nie wykazaly te badania.Owszem kardiolog powiedzial że..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...usg jamy brzusznej,rtg kręgosłupa,5razy badanie krwi,2razy ekg,2 razy spirometria,tomograf komp.kl.piersiowej - wszystkie wyszły pozytywnie.Wiem,powinnam się cieszyć ale mi się zyć odechciewa,bo wciąz zle się czuję:( Nie mam przerw to trwa juz 2lata.Bywa minimalnie lepiej ale rzadko a na..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 18

.. ...może być uszkodzony kręgosłup piersiowy. podczas lezenia jest on odciążony i nie uciska na nerwy obwodowe. stąd ciągłe ziewanie ipłytki oddech+nerwica. pytanie do wszystkich nerwowych? czy ktoś z was przez całe swoje piękne życie choć raz zrobił coś w kierunku oczyszczania organizmu z..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...Marzena Hej Sidi, Z kręgosłupem piersiowym to zapewne masz rację, coś w tym rodzaju wykrył ortopeda po wielu odwiedzinach u różnych lekarzy i setkach zł wydanych na badania. Trochę nastawił, niestety to było już za późno, bo do tego czasu dostałam już na tym tle nerwicy * oddechowej * ...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 23

.. ...jakieś zwyrodnienie kręgosłupa lub neuralgia międzyżebrowa /coś naciska na nerw i powoduje uczucie duszenia się/. Jeśli o tym nie pomyślałeś może warto odwiedzić ortopedę? Witam, od jakiegos czasu odczuwam takie same dolegliwości jak i Wy. cieżko zlapac mi oddech, jak to ktos ladnie..

Mocne bicie serca i podwyższone ciśnienie

.. ...było prześwietlenie kręgosłupa z kuli bólów w kladce piersiowej i pleców do tego dziwne takie strzelanie w plecach chodzby skóra była posklejana i nagle ktoś ją rozciągnął no i okazało się ze mam skrzywienie prawostronne piersiowe,przypisała mi jakieś tabletki na bóle mięśni i zapalenie..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...samo. Też mam problemy z kręgosłupem ( lędźwiowy i piersiowy ). Wyniki krwi idealne. EKG i holter w normie. Mam do tego szmery w klatce piersiowej ( w okolicach serca ), a zawroty głowy zaczynają mnie doprowadzać do szaleństwa. Najgorzej jest jednak gdy dużo wypiję. Zawsze dnia..

Objawy nerwicy?

.. ...to zawał ale to wszystko było na tle nerwowym i takie dreszcze też miałam . leczyłam się na nerwice to wszystko sie działo w trakcie leczenia jej , z czasem ustąpiło ale trzeba leczyć !!! Koniecznie !!!..

Uczucie osłabienia, brak koncentracji, nogi z waty, drętwiały mi rece i nogi

.. ...omdlenia, nastawienie kręgosłupa, akupunktura, ból w klatce piersiowej, nie możnośc oddychania swobodnego, do tego bóle żołądka, jelit, zaparcia lub biegunka. Zrobiłam analizę pierwiastkową włosów i okazało się że pierwiastki mam wszystki bliskie zera. Magnez potas kradły mi te grzyby i..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...masz jakiś problem z kręgosłupem. Jeśli uprawiałeś sport, narażałeś się na upadki i podnosiłeś ciężary mogło dojśc do wysunięcia dysku lub przesunięcia kręgu, który powodując ucisk nerwów jest odpowiedzialny również za bóle w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle..

Dziwne kłócia , ściskania w brzuchu kltace piersiowej i po pokach żeber

.. ...magnetyczny głowy i kręgosłupa. Ciężko powiedzieć, musi to ocenić neurolog. A okulista również powinien wykonać badania takie jak dno oka, ciśnienie śródgałkowe. Zrób najpierw badania krwi, może masz po prostu za mało np. potasu czy żelaza. Nie mam pojęcia. Na pewno bez lekarza się nie..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...głowy, żołądka, serca, kręgosłupa, kołatanie serca, zawroty głowy i drżenie kończyn. Mogą występować zaburzenia wzroku i słuchu, nadwrażliwość na bodźce, porażenia narządów ruchu, nadmierne pocenie się, czerwienienie. Notuje się tu również: zaburzenia równowagi, napady drgawkowe,..

Dziwne uczucie w obrębie głowy i klatki piersiowej

.. ...wykazał ) rezonans całego kręgosłupa ( nic nie wykazał ) pumonolpg tomograf płuc ( nic nie wykazał ) prze tydzień leżałam na pumonologii kardiolog echo serca, próba wysiłkowa ( nic nie wykazało )... idt mogła bym was zanudzać tymi badaniami jeszcze długo wiecie co jest najgorsze w tym :..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...stwierdzono zwyrodnienie kręgosłupa, i osłuchowo stwierdził iż istnieją jakieś nieprawidłowości pracy serca.Miałam zgłosić się ponownie we wrześniu do szpitala. Teraz objawy są o tyle silniejsze ze odczuwam drętwienie lewej nogi ( w czasie kiedy te objawy następują mam lekko spuchnięto..

Mrowienie w klatce piersiowej z lewej strony

.. ...: * Proszę pomocy * . Pozdr Proszę wykonać zdjęcie RTG kręgosłupa,przyczyna leży u Pana w kręgosłupie.Z wynikiem udać się do lekarza.Z względu na budowę/wzrost pow.180 cm/mogą występować takie objawy...

CIśnienie krwi, uczucie przeszkody w gardle podczas połykania śliny

.. ...normy,Następnie RTG kręgosłupa( wyszło skrzywienie prawopiersiow ),Badania tarczyczy( ok ),Krwi( ok ),Kilka razy EKG( ok ) i echo serca Dostałem betaloc 50 i tritacet 10,po badaniach dostałem wypis do lekarza rodzinnego w celu kontynułowania leczenia,w Maju miałem dostałem obrzęku..

Ciągle czuję się słabo, jakbym miała zasłabnąć

.. ...,T4 i cukier we krwi?A kręgosłup szyjny i piersiowy jak tam u ciebie?Od kręgosłupa tez mogą byc takie objawy.Również początki cukrzycy mogą się objawiac słabością,a także nadczynność tarczycy.Miałam nadczynność,to tak mi było słabo,że w szkole nawet nie mogłam tematu na tablicy..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...Należy zrobić zdjęcie RTG kręgosłupa.Jest za mało danych do oceny,prawdopodobną przyczyną może być nerwica. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale nie wszystkie wyniki z mojego badania krwi były w normie tj MCV - 95 MCH - 31,5 MPV - 7,3 Wyniki należy zawsze podawać z normami( są różnice..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...piersiowej i w okolicy kręgosłupa na wysokości serca są skutkiem ubocznym leków ale chyba byłam w błędzie. po kilku kolejnych dniach było dużo lepiej więc...zapaliłam a po kilku godzinach myślałam, że umieram: Kłucia, mrowienie w klatce piersiowej, ból żołądka, zawroty głowy, duszność..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 78

.. ...wydał parę ksiązeczek o kręgosłupie często możemy go zobaczyć w TV to dr. Niesłuchowski okazało sie ,że miałam wysunięte 3 kręgi piersiowe nie dość ze ta nerwica to jeszcze ten kgosłup blokował głębszy oddech teraz jest już dobrze: ) nareszcie męczyłąm sie z tym od soboty:( a wdomu i..

Nerwica - jak z nią walczyć?

.. ...łopatka oraz w okolicach kręgosłupa ) - bóle w klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz kucie w sercu ) - ucisk mostka - bóle mięśni - czasami czuję sie osłabiony - czasami bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi - strach przed tym że mi cos..

Nerwica czy coś innego?

.. ...łopatka oraz w okolicach kręgosłupa ) - bóle w klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz kucie w sercu ) - ucisk mostka - bóle mięśni - czasami czuję sie osłabiony - czasami bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi - strach przed tym że mi cos..

Nerwica a ból kręgosłupa

.. Od 4 miesiecy mam bóle kregosłupa porobiłam badania tomograf odcinka szyjnego ,który nie wykazał zmian na tyle duzych ze odczówam taki ból, ból jest jakoby wędrujacy bo raz boli szyjny ,raz piersiowy a raz odcinek ledzwiowy.Lekarz kazał się wyciszyc !czy ktoś ma podobne skojarzenie nerwicy z bólem..

Pieczenie serca i bóle pleców

.. ...serca i ból kręgosłupa wskazują na przesunięcie dysku w kręgosłupie piersiowym, Jeśli będzie trwało dłużej - nie obędzie się bez rtg kręgosłupa i na wszelki wypadek ekg serca. Tak zapewne poleci lekarz...

Ucisk w mostku i częste głębokie wdechy

.. ...okazało się ze to wina kręgosłupa piersiowego pozdrawiam nadmieniam że mam tez nerwice więc przyczyna może ezeć po dwóch stronach jeśli chcesz popisac podam ci moje gg No to podaj: ) mam identyczne objawy byłem chory na zatoki wyleczono mi je ale nadal to samo bul po środku mostka i..

Pomoc w interpretacji EKG serca

.. ...choroby refluksowej przełyku,bo ona dale tez takie dolegliwości.pzdr No wsumie jakies 4 5 lat temu mialem zgage 3 lata codziennie ale jak schudlem to przestalo i niemam juz od 1.5 wcale!dzieki za pomoc!!!..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 93

.. ...Samopoczucie ok nawt nawet ale kręgosłup mi dowala szyjno piersiowy wczoraj i ledzwiowy tak mi sie piepszyło we łbie ale byłm umówiona z klientami wiec musiałam jechac i w dodatku zapierniczać przez pól osiedla bo samochód trzeba zaraz zostawić przy wjezdzie:( ale wszystko super poszło:..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...wszystkim przeswietl kręgosłup piersiowy,który również daje dolegliwosci pseudosercowe.pozdrawiam miałem robione ekg i wszystko jest w porządku ; ) mam nadzieję, że to tylko brak witamin :/ Ale w takim razie których? K i Mg? musisz pobrac magnez w większej dawce i witamine b comleks..

RTG klatki piersiowej w diagnozowaniu chorób układu krążenia

.. ...7 zdjęć ( czaszka i kręgosłup szyjny ), ostatnie 2 wczoraj. No i co teraz ze zdjęciem klatki? Boję się że ta dawka promieniowania to już za dużo, nie chce dodawać kolejnych. Stąd moje pytanie: Czy brak zdjęcia bardzo utrudni diagnozę i kardiolog może być niezadowolony że tego zdjęcia nie..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...w części lędźwiowej kręgosłupa po obu stronach i w część ogonowej i piersiowej, uczucie zmęczenia, ciężkiego oddechu, uczucie kłucia w mostku i po prawej stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w..

Ból pleców w okolicy łopatek i kręgosłupa

.. ...na ktatkie piersiową. Zrobiłem zdjęcie RTG klatki pod kątem płuc i wyszło, że wszystko OK. Czasem pobolewa mnie również w okolicach gardła to znaczy promieniuje w kierunku gardła. Pozdrawiam serdecznie...

Bóle w klatce piersiowej i plecach od 2 miesięcy

.. ...wiadomo co to za choroba. Kręgosłup mam zdrowy, nie dzwigałam. Co mogło doprowadzić do takiego stanu i jak się wyleczyć? Proszę Was, kto przechodził przez coś podobnego i ma to już wyleczone, niech napiszę jak się leczył i co mu pomogło. Bardzo będę wdzięczna za rady. Ja tracę nadzieję i..

Ból w klatce

.. ...mięsień z lewej strony kręgosłupa. Już raz miałem z nim problemy więc uznałem że odnowiła mi się kontuzja i postanowiłem zaprzestać gry . Gdy wracałem do domu nagle ból z mięśnia zniknął i pojawił się straszny ból w klatce piersiowej w okolicach serca i barku po lewej stronie . Jakby mi..

Problem z zaczerpnięciem głębokiego oddechu

.. ...stawiam na proplemy z kręgosłupem piersiowym bynajmniej tak było u mnie Ewo i także miałąś problemy z zaczerpnięciem głębokiego oddechu? Co zrobiłaś, że ustąpiło? Też miałąś to po porodzie? ja tez stawiam na gorny odcinek kregoslupa ,piersiowy lub szyjny,obydwa daja wlasnie taki..

Kucie w kręgosłupie podczas stresu

.. ...mam od razu kucia w kręgosłupie porównywalne jak by mi ktoś wbijał kilkaset igieł naraz..ból ten ostatnio robi sie coraz wiekszy i najczesciej na wysokosci klatki piersiowej ( myślałem ze to boli mnie serce ale robiłem badania i to od kregosłupa ) i w okolicach bioder - miednicy, oraz..

Węzły chłonne,bół głowy,wada kręgosłupa

.. Witam, Od dłuższego czasu mam powiększone węzły chłonne na szyi...największe są po prawej stronie potylicy,dodam,że nie bolą przy dotyku...wraz z ich powiększeniem zaczęła mnie boleć tylnia część głowy,miewam też sporadyczne bóle za uszami oraz pieczący ból w klatce piersiowej( a dokładnie ból płuca..

Silny ból za mostkiem.

.. ...mierzyłem i nie pamiętam już dokładnie ale było powyżej normy,pojutrze będą wyniki. BÓL taki może być też spowodowany kręgosłupem piersiowym.Czy nie wykonywałeś zbyt forsownych ćwiczeń obciążających kręgosłup?..

Nerwobóle czy coś poważniejszego?

.. ...więc to nie serce,a kręgosłup szyjny lub piersiowy?A zwróć uwagę czy jak niesiesz coś ciężkiego w jednej ręce,to czy ci się coś dzieje. To znaczy, jak dźwigam coś naprawdę ciężkiego to serce momentalnie zaczyna mnie kłuć i potem przez kilka godzin, co chwilę kołacze. I to bez znaczenia..

Zdrentwiałe palce u prawej ręki z nieprostowaniem do końca

.. ...lekarzem. Prześwietl kręgosłup szyjny a może wykonujesz prace,gdzie musisz się pochylać?I problem z kręgosłupem szyjnym i piersiowym.Czy w przeszłości nie miałeś wypadku np. samochodowego ,gzie w wyniku zderzenia mogłęś mieć kontuzje kręgosłupa szyjnego?Po takim wypadku mogą to być..

Mam ostrofity na kręgosłupie szyjnym i piersiowym

.. ...u mnie ostrofity na kręgosłupie a do kładnie na szyjnym i piersiowym które powodują ucisk i niewład prawej ręki która robi się śina i puchnie przy czym jest straszby ból i mam pytanie przy mógł bym się starać o jakiś zasiłek na rechalibitacje albo coś w tym stylu?? Pytam sie ponieważ..

Nerwica serca

.. ...to nerwica serca albo kręgosłup. Jeszcze w marcu br usłyszałam na izbie przyjęć, do której skierowała mnie moja lekarka po wyniku EKG, że bóle w klatce piersiowej mogą być spowodowane przepukliną przełyku ( o zgrozo ). Poszłam zrobić echo serca i wtedy się zaczęło wyjaśniać. Nie chcę..

Mam problem

.. ...w klatce mogą być od kręgosłupa szyjnego i piersiowego.Trza prześwietlić z boku i na wprost.Samo EKG nie jest dokładnym badaniem.Musi być badanie wysiłkowe serca i Echo serca.A jak seks już mu nie wychodzi tzn.,że z krążeniem ma problem.Na cholesterol - dieta,ruch codzienny 1 godzinę..