Kręgosłup szyjny

Zespół, choroba, fenomen Raynauda

Zespół, choroba, fenomen Raynauda

.. ...podobojczykowej, nieprawidłowości kręgosłupa w odcinku szyjnym ( żebro szyjne ). Objawy mogą także pojawić się jako działanie niepożądane niektórych leków. Leczenie polega na eliminacji przyczyny, jeśli jest możliwe doszukanie się jej, oraz na unikaniu zimna ( rękawiczki ) i bezwzględnym..

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...międzykręgowych szyjnego odcinka kręgosłupa, stanowi około 30% wszystkich dyskopatii. Przyczyną dyskopatii szyjnej jest zaburzenie składu chemicznego krążka, odwodnienie struktury nazywanej jądrem miażdżystym. Objawy dyskopatii szyjnej zależą od poziomu, na którym dochodzi do..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 50

.. ...z szyjnym odcinkiem kręgosłupa to niech poprosi o coś pod szyję. Nie ma co się bać. Nic nie boli, dostaje się zastrzyk znieczulający w pachwinę, prawie bezbolesny, jak zwykłe ukłucie. Wprowadzania koszulek i elektrod wogóle nie czuć. Też się bałam. Ale okazało się, że nie ma czego. Przez..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 25

.. ...powiedziała że to bóle od kręgosłupa a to jej serce dawało już znać że coś nie tak . Jeżeli chodzi o mnie to właśnie mam stwierdzoną dyskopatię i stany zwyrodnieniowe kręgów szyjnych nawet kardiolog mi powiedział że przyczyną organiczną mojej nerwicy jest kręgosłup i cóż z tego jak ja..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...lub mięśnie. A moze to kręgosłup - stres ukochał sobie to miejsce, tam siedzi, spina mięśnie, a ból promieniuje wszędzie - do ręki, głowy, szyji, biodra, gdzie tylko chce...Wiecie, co mi się kiedyś zdarzyło. Miałam wrażenie, ze sparaliżowało mi chwilowo prawą stronę. Ręka zachowywała..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...świadczyć o zwyrodnieniu kręgosłupa szyjnego, tym bardziej, że na rtg wyszło mi, że mam * pseudokifozę kręgu C * . Cokolwiek to znaczy, to chyba może wpływać na te drętwienia. No zobaczymy co będzie dalej. Narazie zawzięłam się na ten szereg badań i jak tylko Marcin wyjedzie : - ( to się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 119

.. ...chodzi.Może jutro się wyjaśni.Kręgosłup też mam schrzaniony.Kiedy dolegliwości sie nasiliły były leczenia szpitalne,sanatoryjne,rehabilitacja.Potem to wszystko zaniedbałam.Ostatnio,jak leżałam w szpitalu we wrześniu porobiono mi badania,które wykazały ,że w odcinku szyjnym mam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 29

.. ...dalej.Do tego ma dyskopatię kręgosłupa szyjno - piersiowo - lędzwiowego i nerwobóle między zebrowe ,które uciskaja i zaburzają rytm serca.Poza tym mam problemy z tarczycą zapalenia i czasami nad lub niedoczynnosc oraz przepuchlinę przeponową ,gdzie po posiłku większym zdarzają się uciski..

Szum w uszach wieczorem przed snem - Str. 2

.. ...mam nadzieję, ze to od kręgosłupa szyjnego, a nie coś innego strasznego. Mam to już ponad 5 lat, najpierw było tylko jak mi ścierpł kark przed kompem i byłam niewyspana, z czasem się pogłębiało i teraz to mam przy zmianie pozycji, głębszym oddechu itp. prawie cały czas z niewielkimi..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...zrobienie RTG całego kręgosłupa, bo jak się u mnie okazało to również może być przyczyną, mam sporo zmian w szyjnym, lędzwiowym i piersiowym. Wszystko razem daje fatalny skutek, ale głowa do góry trzeba wierzy,że będzie lepiej, wiele pomogli mi ludzie odwiedzający tę stronę, powoli uczę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...rezonans mgnetyczny kręgosłupa szyjnego,i atlasu często taki efekt dają osteofity wcinające się w stawy lushkiego,gdzie blisko s nitki nerwowe wychodzące z rdzenia objawy senności ,to dalsza konsekwencja ucisku tętnic kręgowych zwłaszcza w okolicy atlasu po zrobieniu badań,z wynikami do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...szyjnych wyszło ok. RTG kręgosłupa szyjnego pokazało ,że mam zniesioną krzywiznę . Czasem w nocy budziłam się z uczuciem kołatania serca , myślałam że ze mnie wyskoczy mam wrażenie że było to w fazie płytkiego snu . Od neurologa dostałam Cital ale go nie brałam . Panicznie boję się że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...poniedziałku chodzę na masaż kręgosłupa szyjnego i obręczy barkowej , magnetronic i laser . Fachowcy mówią , że mam lekko opadnięte lewe ramię i zalecają aby na nim nie nosić torby . Faktycznie odkąd pamiętam torby lub torebki noszę na lewym ramieniu - może coś w tym jest. Ucisk w głowie..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...szyjnego Sprawdź czy nie masz skrzywienia kręgosłupa w odcinku szyjnym zwłaszcza. Często takie skrzywienia powodują nacisk na rdzeń kręgowy co wywołuje różne reakcje ze strony mózgu np takie jak opisujesz...

Co się do mnie przypałętało? - Str. 2

.. ...z szyjnym odcinkiem kręgosłupa.zrobiłem rezonans na własny koszt bo na ten z NFZ bym się nie doczekał,a poza tym z bólu nie mogłem juz normalnie funkcjonować.Kregosłup szyjny jest tak delikatny że nie wyobrażacie sobie w jakie miejsca może promieniowac ból.od bólu glowy,przez ból pleców..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...skrzywioną lordozę w kręgosłupie szyjnym. Więc lekarz stwierdził, że to NAPIĘCIOWE BÓLE GŁOWY. Ale ja jako niedowiarek z tymi moimi bólami głowy, byłem jeszcze u 3 innych Neurologów ( nawet2 razy prywatnie ) z wynikami tych badań i kazdy z nich stwierdzał to samo, czyli NAPIĘCIOWE BÓLE..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...przyjrzał się miojemu kręgosłupowi i zlecił rentgen odcinka szyjnego i piersiowego, bo podejrzewa że te bóle głowy mogą być przyczyną zwyrodnienia kręgosłupa. niestety kręgosłup boli mnie jeszcze bardziej niż głowa więc już wogóle sobie nie radze...jestem zaniepokojona, bo jestem w..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...świadczyć o zmianach w kręgosłupie szyjnym i ewnetualnym ucisku na nerwy ale znów musiałabym iść do neurologa, zrobić rezonans tym razem szyi, itd. Pewnie się zdecyduję, bo trzeba szukać przyczyny. Czasami myślę, że chyba trzeba się pogodzić z tym bólem, brać te leki, które pomagają i..

Zespół wazowagalny - Str. 3

.. ...też tętnice szyjne, kręgosłup szyjny oraz błednik. pomęcz lekarza co może być przyczyną tych zawrotów. pozdrawiam abi U mnie wygląda to tak, że mam postawioną prawdopodobna diagnoze jako zespół wazowagalny. Wyglądalo to jednak tak, że odczuwalam najpierw ból w klatce piersiowej( palenie..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...zwyrodnieniem odcinka szyjnego kręgosłupa lub też nieprawidłowym, nabytym ułożeniem kręgów szyjnych ( na skutek np. nieprawidłowej, permanentnej pozycji głowy, urazu; złego ułożenia głowy w trakcie snu przez wiele lat ), które uciskając na określone nerwy, czy nawet naczynia krwionośne..

Dodatkowe skurcze - Str. 38

.. ...objawy witam! do m...kręgosłup szyjny sprawdzony - w porządku! mam jeszcze skierowanie na ENG:( czesc dziewczyny : ) no w koncu bylam u tego lekarza ostukal opukal zrobil echo i stwierdzil ze wzsystko jest ok poza tym ze droga przewodzenia w moim sercu nie biegnie tak jak powinna tylko..

Dodatkowe skurcze - Str. 48

.. ...zasłabłam w sklepie że to od kręgosłupa szyjnego. mam ucisk na tętnice szyjne a przy tym występuje niedotlenienie mózgu, i że to od tego sie robi słabo. Miałam w szpitalu robionego Doplera i tomografie komouterową głowy,równierz eeg i tam terz nic nie wyszło , tylko to prześwietlenie..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...to drętwienie to od kręgosłupa tylko ja to zazwyczaj mam jak się mocno zdenerwuje więc nie wiem co o tym myśleć bo kręgosłup mam bardzo kiepski zwłaszcza odcinek szyjny ale czy to może powodować bóle takie przeszywające właśnie tam gdzie jest serce???? Cześć Gosieńko!Przepraszam że..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...mama ma zwyrodniały kręgosłup w odcinku szyjnym i bez przerwy słyszy w głowie huczenie. O dziwo, w momencie napadu te odgłosy gdzieś znikają. Czy ktoś wie co to może być? Z góry dziękuję No i przepraszam, że się nie przywitałem: ) Robię to teraz: Witam wszystkich serdecznie No i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...dobrze odcinek szyjny kręgosłupa. wszyscy cierpiący na podrażnienie błędnika lub newrów wzrokowych - także uciski kręgów szyjnych dają taki efekt - rzeczywiście cierpią coś wyjątkowego. to jest głowa i dlatego odczuwanie różnych dolegliwości w jej rejonie jest takie dotkliwe. jeżeli trwa..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 99

.. ...szyjnym i piersiowym kręgosłupa, mogą wpływać na pracę serca. Przez ucisk określonych miejsc na szyi, szczególnie w rozwidleniu dużej tętnicy szyjnej, można spowodować zaburzenia pracy serca – do dodatkowych skurczów włącznie. Przy objawach dusznicy bolesnej należy ustalić, czy..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 3

.. ...tetnicach szyjnych czy kręgosłupie szyjnym ) witaj izabelo! dzięki za szybkĄ odpowiwdz! może i masz rację z tĄ konsultacjĄ. mnie jednak bardzo martwiĄ te zawroty głowy sĄ okropne nie pozwalajĄ na normalne poruszanie się po polu jestem ciekawa czy to wina mojego organizmu ( po operacji..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...mogą mieć związek z kręgosłupem moja rada wybierz się do ortopedy zrób zdjęcie rentgenowskie kręgosłupa odcinka szyjnego i pokaż je lekarzowi , ja tak zrobiłam u ortopedy będę na początku września , z tego co wiem wszystkie nerwy skupiają się w kręgosłupie , moje objawy są dużo..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...głowy, EEG głowy, rtg kręgosłupa szyjnego, usg jamy brzusznej i szyi, badania krwi, moczu, badanie na boreliozę, miałem punkcję, rtg klatki, miałem założony aparat Holtera - ciśnieniowy i EKG serca ). Oprócz tego że mam podwyższony cholesterol i trochę podwyższone ciśnienie, wszystkie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 6

.. ...tarczyca - wole guzkowate i kręgosłupem szyjnym - zwyrodnienie, zniesienie lordozy juz nie wiem jaka jest przyczyna moje kulki, która odczuwam głownie z jednej strony. bardzo was prosze o info * gdzie ulokowała się wasza kulka? * witam mam identyczny problem jak Wy... * kulke * w..

Ucisk, gula w gardle - Str. 10

.. ...Meto - Metoclopramidum. Kręgosłup szyjny jest siedliskiem wszelkich dolegliwości, tak jak pisze Klara, ucisk kręgów na nerwy powoduje tak różne dolegliwości, że nawet sobie sprawy nie zdajemy. Ja swoje leczenie guli zaczęłam właśnie od lekarza rehabilitacji medycznej. Przez trzy tygodnie..

Cierpnięcie głowy

.. ...nie wiem... sprawdź kręgosłup szyjny i tętnice szyjne oraz węzły na szyi. idź do lekarza i wyciągnij skierowanie : ) tak wlasnie zamierzam zrobić : ) mam nadzieje ze w przyszlosci sie to nie nasili i nie bede mial problemow ze sportem ktory u mnie jest na porzadku dziennym... Pierwszą..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...objawy. A prześwietlałaś kręgosłup szyjny czy wszystko w porządku????? DO MAJKI - zbadaj poziom hormonów tarczycy : TSH,T3,T4.Jak będzie w porządku,to do neurologa,prześwietlić kręgosłup szyjny.Jak coś nie tak,to na rehabilitację - pomaga laeser,krioterapia i masaże.A może kiedyś cię..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 3

.. ...na wózku. mam krzywy kręgosłup i każdy upadek powoduje przesunięcia niektórych dysków i to jest straszny ból że czasem ruszyć się nie można. też dostałąm propozycję dytronu - ale mam teżnadciśnienie i boję się że będę miała większe huśtawki ciśnień. pozdrawiam abisynka dagmara : ) miałąm..

Drętwienie palców u rąk w ciąży

.. ...JEST TO ZESPół cieśni nadgarstka zrób badanie EMG To może być równiez problem z kręgosłupem szyjnym. Spróbuj odchylać głowę do tyłu ( np. siedząc na brzegu łózka ) . Koniecznie skonsultuj sie z lekarzem,..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji stojącej patrząc do góry ). Objawy są podobne do DCS więc za pierwszym razem byłem nawet w Ośrodku Medycyny Hiperbarycznej...

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, mostek, żebra, plecy i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność..

Zero koncentracji i sztywnienie szyi i rąk

.. ...mieć wpływ zmiany w kręgosłupie szyjnym.Robiłam sobie rtg i jakieś zmiany wyszły. Czy może odwrotnie - nerwy powodują zmiany w kręgosłupie. Pozdrawiam Nie, nie, nerwy tak szybko zmian w kręgosłupie nie spowodują, raczej kręgosłup daje jakies objawy.wiesz dwa lata mam nerwicę a..

Zawroty głowy podczas leżenia, nic poważnego czy objaw choroby?

.. ...daje szyjny odcinek kręgosłupa. Też to mam podobno od kręgosłupa... pozdrawiam A mnie bardzo buczy w głowie ,albo szumi nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Często mam wrażenie jakbym chciała odjechać.Czy przyczyną może być tarczyca lub kręgołup szyjny.Czasami mnie boli.Szum jest tak mocny..

Drętwienie palców u rąk

.. ...spowodowane zmianami w kręgosłupie szyjnym. Warto zrobić prześwietlenie. Znam to z autopsji - trudno mi było uwierzyć, że przyczyną może być kręgosłup, ale tak właśnie było. Przyczyna drętwienia rąk może być oczywiście zupełnie inna, ale prześwietlić się warto. Pozdrawiam. Od 3 -..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...gdy jest coś nie tak z kręgosłupem szyjnym.Często zdarza się, że kręgosłup jest w złej pozycji podczas snu, stąd prawdopodobnie budzenie się w nocy i drętwienie. Musisz zadbać o lepszy sen. Po pierwsze zacznij od poduszki sprawdź sobie na lepszysen.pl. Mają fajne poduszki z łuskami gryki..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...stawu barkowego lub od kręgosłupa szyjnego.Może w kierunku reumatyzmu bad.krwi? BÓle mostka nie muszą być od serca.Mogą być od kręgosłupa szyjnego i piersiowego.Może prześwietlić? Czy Hanno śpisz na płaskim łóżku? Czy w pracy nie piszesz non stop na kompie? Może Pozycja ,w jakiej musisz..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki

.. ...spowodowane zmianami w kręgosłupie szyjnym. Mi też sie pojawia mrowienie w lewej ręce ale to raczej przez niewygodną pozycje w której pracuje( jestem dostawcą ) WITAM Was czytam i czuję ze odczuwam to samo tylko moze nie zawsze to drętwienie odczuwam u lewej dloniale czuję w sumie to mam..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...), rezonans barku i kręgosłupa szyjnego( nadal nic ). czy ktoś miał podobne objawy i wie mniej wiecej c omi może dolegac lub do kogo mam się zwrócic ? prosze o pomoc. od wrzesnia chdoze od lekarza do lekarza miałam nawet lasero i magnetoterapie i nadal nic. Witajcie, ja również od kilku..

Ból i drętwienie szyi po nagłym jej ruchu

.. ...że mam zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego i przepuklinę jądra miazdżystego które wywoływały podobne bóle.Na pocieszenie powiem że bol po 2letnim braniu leków minał.Pozdrawiam Witam, Zgadzam się z odpowiedzią Janki, objawy wskazują na zwyrodnienie kręgów kręgosłupa szyjnego. Na początek..

Złe widzenie i zaburzenia rownowagi

.. ...może masz kłopoty z kręgosłupem szyjnym?u mnie tak było i pomogła rehabilitacja. A może pójdź do najbliższego laboratorium i zrób sobie podstawowe badania + badanie na tarczycę... możesz mieć nadczynność, na co wskazywałyby kłopoty z sercem i widzeniem. Twoja panika jeszcze to wszystko..

Jaki lekarz? zanim wątroba mi wysiądzie od leków przeciwbólowych

.. ...wahania : ) cześć! sprawdż kręgosłup szyjny.Rezonans magnetyczny dokładniejszy.Ja od 5 lat cierpie na podobne objawy,2 lata leczono mnie na nerwice dopiero po mocnym ataku zawrotów glowy ,gdy skreciłam glowe w prawo zmieniono diagnoze kregoslup szyjny i takie tam.pozdrawiam: ) moim..

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...rehabilitant mówi że przez kręgosłup szyjny mogą być bóle i słabość rąk i nóg,zawroty i otumanienie głowy i wogóle wiele innych przypadłości o których nie wspomnę żeby nie wpadł kto w depresję: )Aniu a jeśli chodzi o Ciebie to chyba troszkę jesteś przesilona i spróbuj z rana lekkich..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 68

.. ...stwierdził, że mam krzywy kręgosłup, a do tego ciągły stres powoduje napięcie. Na początku się bałem, że to coś z płucami nie tak. Ale ostatnio wszystko mi strzyka w kręgosłupie, a szczególnie w szyi ( to z szyją zaczęło się razem ze stanami nerwicowymi u mnie, kiedy się denerwuję szyja..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 76

.. ...mnie jest to związane z kręgosłupem szyjnym.. Justin...pisząc o ziołowej herbatce przypomniałaś mi o innej ziołowej która mi pomagała i o niej zapomniałam...po prostu ziołowa antydepresyjna...muszę sobie kupić Hej Wam: ) widze ze chyba ktos sie podszywal za mnie,probuje wlasnie znalezc..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 496

.. ...z moim nieszczęsnym kręgosłupie . Wprawdzie lekarz powiedział mi że przy ciąży najbardziej obciążone są kręgi lędźwiowe ( a ja mam problem i piersiowym i szyjnym ) ale i tak się boję . Właśnie od wczoraj cholernie boli mnie lewy bark i promieniuje mi do klatki piersiowej , nie mogę głową..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 497

.. ...wielu lat kłopoty z kręgosłupem szyjnym i wiem że przy tych dolegliwościach nie jest łatwo funkjonować ja mam zawroty głowy mam zalecone chodzić przez 3 godz dziennie w kołnierzu ortopedycznym i to naprawde pomaga jeśli ty też masz zawroty głowy to kup sobie taki kołnierz nie jest on..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...zrób prześwietlenie kręgosłupa szyjnego, przy niestabilności mogą pojawiać się takie objawy. Witam Jestem nowy na forum ale potrzebuje porady. Nie wiem jak sie zakłada własny temat, ale ten jest troszkę podobny do mojego problemu tzn: Jakieś 24 godziny temu byłem u znajomego, potkłem się..

Ból kręgosłupa

.. ...Sądzę ,że prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Pozdrawiam cześć. Po zrobieniu badań lekarskich zaleconych przez specjalistów lekarskich ( internista, neurolog i inni ), aby wykluczyć inną chorobę, potem możesz wybrać się do specjalisty zajmującego się bólami odkręgosłupowymi - terapeuta..

Zawroty głowy przed snem

.. ...badania a przedewszystkim prześwietlenie jeśli nic ci nie jest z tym kręgoslupem to przyczyna leży gdzie indziej może masz jakieś niedotlenienie muzgu a jak u ciebie z ciśnieniem ? Pozdrawiam cię Commader..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca

.. ...czy mając zdjęcie RTG kręgosłupa szyjnego i opis - wyrównanie lordozy oraz zwężenie szpar międzykręgowych na poziomach C3 - C6, czy to może byc powodem bólu, który opisałem w 1 poście? pozdrawiam Drodzy koledzy i koleżanki w przypadku zawału jest bardzo dużo teorii w chwila kiedy..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...przez nieprawidłowości kręgosłupa szyjnego, ale również przyczyną może być niedokrwienie serca. Pozdrawiam Nerwobóle zostały stwierdzone przez lekarza bo zbadaniu serca. Stwierdził że przy problemach z sercem może występować ból w drętwienie lewej ręki. Oczywiście po wizycie ból i..

Mrowienie skóry głowy

.. ...sugestię? Może masz zmiany w kręgosłupie szyjnym i siedzenie długo przed komputerem nasila dolegliwości.Wina moze być też zbyt niski poziom potasu i magnezu.Pozdrawiam. Jak takie mrowienie wyleczyć? Bo ja z kolei mam na szczycie głowy, lekke morwienie/uczucie ciepła, nie wiem ,czy to to..

Niestabilność kręgosłupa szyjnego

.. ...dopiero teraz * . Od jakiegoś miesiąca mam zawroty i bóle głowy. Czy mogę wiązać te objawy z niestabilnością?? Też u mnie to stwierdzono wlaśnie po tych objawach które ty masz czyli zawroty i bóle glowy..

Ciężki oddech, 18 latek

.. ...niby mała * kostka * w kręgosłupie szyjnym blokuje swobodny przepływ powietrza przez drogi oddechowe ? Witam .Ja borykam się z podobnymi problemami już od 2 lat czasami już mam dość,strasznie sie boje ciągle sam probuje znaleźć jakieś rozwiązanie * Praktycznie cały czas mam ciężki oddech..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...RTG odcinka szyjnego kręgosłupa to badanie jest o wiele tańsze, a też może coś wyjaśnić. cześć! może to newica? od kręgosłupa szyjnego nie drętwieje noga. Nie wiem może zbyt wiele, ale owszem uszkodzenie kręgosłupa szyjnego ( a właściwie rdzenia ) może dawać objawy dotyczące kończyn..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...lekarzy: 1 ) mam małą wadę kręgosłupa na odcinku szyjnym ( duża część ludzi też tak ma ). Lekarz powiedział, że to może powodować mrowienia, ale normalnie jak organizm jest wypoczęty i silny sam koryguje to i mrowień się nie czuje. Natomiast jak jest przemęczony ( ja bardzo dużo..

Ciągle czuję się słabo, jakbym miała zasłabnąć

.. ...,T4 i cukier we krwi?A kręgosłup szyjny i piersiowy jak tam u ciebie?Od kręgosłupa tez mogą byc takie objawy.Również początki cukrzycy mogą się objawiac słabością,a także nadczynność tarczycy.Miałam nadczynność,to tak mi było słabo,że w szkole nawet nie mogłam tematu na tablicy..

Czy to psychika?

.. ...płuca czyste. serce pracuje równo i głośno jest wszystko ok!. a kręgosłup szyjny c2 i c5 zwyrodnienia i c3ic4 przepuklina z wlewem do kanału rdzeniowego i ucisk na prawy nerw c7jakie mogą być tego objawy..

Co mi się stało? dziwne omdlenie przypominające zawał w wieku lat 20

.. ...problemy z ciśnieniem, kręgosłupem szyjnym - i pewnie jeszcze innych sto ) Ja po podobnym przejściu miałam robione całe mnóstwo badań i leżałam ponad 2 tygodnie w szpitalu zanim postawiono diagnozę. Jedyną możliwością żeby się uspokoić jest pójście do lekarza a w ogóle to dziwię się że..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 58

.. ...głowy bo mam problem z kręgosłupem szyjnym ale nie miałam zadnych skutków ubocznych.Działanie leku skuteczne.Myślę , ze powinnaś pobrać. Odezwij się na gg. Iwonko mijamy się na gg ale myśle ,ze w poniedziałek intuicyjnie się stykniemy na gg.Trzymaj się lalka: ) Izabello moja droga..

Nerwica a ból kręgosłupa

.. Od 4 miesiecy mam bóle kregosłupa porobiłam badania tomograf odcinka szyjnego ,który nie wykazał zmian na tyle duzych ze odczówam taki ból, ból jest jakoby wędrujacy bo raz boli szyjny ,raz piersiowy a raz odcinek ledzwiowy.Lekarz kazał się wyciszyc !czy ktoś ma podobne skojarzenie nerwicy z bólem..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...poradzic? Kolego zrób sobie tomografię kręgosłupa - odcinow szyjnych. Mam podobne objawy i wyszło - Zniesienie lordozy szyjnej, przewężenie przestrzeni m/kregowej+osteofity. Najlepiej idz do neurologa...

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 93

.. ...Samopoczucie ok nawt nawet ale kręgosłup mi dowala szyjno piersiowy wczoraj i ledzwiowy tak mi sie piepszyło we łbie ale byłm umówiona z klientami wiec musiałam jechac i w dodatku zapierniczać przez pól osiedla bo samochód trzeba zaraz zostawić przy wjezdzie:( ale wszystko super poszło:..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 156

.. ...bynajmniej przewaznie boli od kręgosłupa szyjnego bo zawsze z nim mam największy problem . Ja tez mam pracę raczej siedzącą i to jest tez przyczyna moich bólów.A dzisij to i spadek ciśnienia bo przeciez zmienia nam sie z lekka pogoda to i warunki bio są niekorzystne a ja istny..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...kręg.C: W odcinku szyjnym kręgosłupa cechy przewężenia tarczy międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt. podobojczykowe, kręgowe, tt. nadbloczkowe, szyjne wspólne, wewnętrzne i zewnętrzne zachowany, o prawidłowym kierunku...

Nagłe uderzenie gorąca i jasno przed oczami

.. ...objawy bja miałam takie dosyć często też biorę propranolol 10 mg i po ni, czuje się lepiej. Sprawdz może hormony zrób prześwietlenie tzn rtg kręgosłupa szyjnego tam też może leżeć przyczyna. Pzdrawiam..

RTG klatki piersiowej w diagnozowaniu chorób układu krążenia

.. ...7 zdjęć ( czaszka i kręgosłup szyjny ), ostatnie 2 wczoraj. No i co teraz ze zdjęciem klatki? Boję się że ta dawka promieniowania to już za dużo, nie chce dodawać kolejnych. Stąd moje pytanie: Czy brak zdjęcia bardzo utrudni diagnozę i kardiolog może być niezadowolony że tego zdjęcia nie..

Ból w potylicy - co to może być?

.. ...od tego mogą coś sugerować. Obserwuj się, zapisuj i czytaj. Witam: ) u mnie też występują bóle potylicy, u mnie to jest od kręgosłupa szyjnego... więc może warto zrobić zdjęcie tego odcinka kręgosłupa...

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...lordozy szyjnej. Poza tym kręgosłup szyjny i otwory m - kręgowe w normie rtg. Kiepska sprawa - wypłukanie magnezu może się wiązać z zachwianiami równowagi podczas/po treningu/brakiem pobudzenia ? Odbieram kolejne wyniki, stosuje różne metody na poprawienie samopoczucia i w dalszym ciągu..

Zawroty głowy i utrata przytomności

.. ...zawrotów głowy są zmiany w kręgosłupie szyjnym?Pozdrwiam. o zmianach w części kręgosłupa szyjnego słyszałam - ponoć też ma to wpływ na zawroty głowy,tylko nie odczuwam dolegliwości bólowych,muszę w tym kierunku też pomyśleć - dziękuję za sugestię droga jolu mój znajomy też miał podobne..

Straszne zawroty głowy i bóle głowy

.. ...wątpliwości : ) może masz jakieś zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku szyjnym - sugeruję też wizytę u neurologa ona zleci właściwe badania - spróbuj tez panować nad postawą ciała dbaj o prostą szyję, pozdrawiam..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...a tym także badanie kręgosłupa wyszło mi ze mam całkowite spłaszczenie lordozy szyjnej wiec to wszystko przez to lekarz zalecił mi ćwiczenia żeby przeszły bule głowy i zawroty pomogło i tylko tyle mógł dla mnie zrobić pozdrawiam Witam! Obawiam się,że bez dokładnych badań trudno coś..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...się że mam problemy z kręgosłupem szyjnym byłam u neurologa przepisała mi tabletki TolperisVP i na zabiegi chodzę na laser. powinienes zrobic rtg kręgosłupa szyjnego a jeszcze lepsze byłoby MRI jeśli masz siedzący tryb życia jak piszesz to zmiany w kręgosłupie szyjnym wysuwają się że tak..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...się że mam problemy z kręgosłupem szyjnym a myślałam o najgorszym przepisała mi tabletki na spróbowanie Tolperis VP czy mi pomogą one są na obniżanie napięci mięśni człowiek się rozluźnia po nich i paraliżują ból kręgosłupa.Ja po nich wstałam na nogi cieszę się że jestem sobą nawet nie..

Częste zasłąbnięcia

.. ...miałam na myśli np ucisk kręgosłupa na nerw a może coś ci uciska na naczynia? czasami tak może być, można mieć też zwężone tętnice szyjne albo inne naczynia piszesz że często ci słabo w pozycji siedzącej a jak zaczynasz chodzić to jest nieco lepiej. może to jakieś naczynie? może nawet w..

Ból głowy - NIEUSTANNY

.. ...prześwietlenie zatok * też. RTG kręgosłupa szyjnego wykazało jedynie * wyrównaną lordozę * szyjną * , EEG też prawidłowe ( * zapis wysokonapięciowy. bez stanów * napadowych ani drgawkowych * ). * W poszukiwaniu jakiegoś rozwiązania ( czekąjąc na kolejną wizytę ) * przeszukałam internet..

Dziwny ból

.. ...rtg odcinka szyjnego kręgosłupa,który wykazał delikatny kręcz szyjny.byłam również u okulisty i laryngologa,aby wykluczyć inne źródła tego bólu.czekam teraz na wizytę u neurologa,ale niestety nie dostanę się wcześniej niż za 3 tygodnie.bardzo mnie ten ból martwi.nie wiem czym może być..

Problem z zaczerpnięciem głębokiego oddechu

.. ...stawiam na proplemy z kręgosłupem piersiowym bynajmniej tak było u mnie Ewo i także miałąś problemy z zaczerpnięciem głębokiego oddechu? Co zrobiłaś, że ustąpiło? Też miałąś to po porodzie? ja tez stawiam na gorny odcinek kregoslupa ,piersiowy lub szyjny,obydwa daja wlasnie taki..