Kręgosłup szyjny a zawroty głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 615

.. ...zawroty głowy mogą być od kręgosłupa. Ja miałam silne bóle głowy, zawroty, uciski w potylicy. Neurolog skierowała mnie na MRI odcinka szyjnego bo podejrzewała że może występuje ucisk na nerwy przebiegające przez odcinek szyjny. Ale okazało się że wszystko ok. Warto takie badanie zrobić...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 616

.. ...ile problemów jest od kręgosłupa! Zawroty głowy, dolegliwości imitujące bóle serca, bóle głowy, osłabniecia! Przez kręgi szyjne przechodzą najważniejsze nerwy i naczynia a ich ucisk to fatalna sprawa. Ale to dla Ciebie dobrze bo nie walczysz z duchami tylko z materią. Nastawi Ci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 623

.. ...koniecznie nastawiaj ten kręgosłup, a w ogóle zrób rezonans, to poważna sprawa a nie nastawianie palca u nogi. Nerwica bierze się skądś, jeśli masz blokowany przepływ krwi przez naczynia biegnące wzdłuż odcinka szyjnego, to pojawiają się duszności, bóle imitujące bóle pochodzenia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...krążek czy inne coś w kręgosłupie szyjnym. Tamtędy przebiegają główne nerwy i tętnice. M.in.nerw błędny, odpowiadający za moje zawroty głowy. Dziś, czekając na badania, siedzę przed komputerem i piszę do Was ozdobiona kołnierzem ( czego chcieć, prawie seksowny : ) ) Biorę lek który..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 143

.. ...tylko mam problemy z kręgosłupem szyjnymi z tego powodu okropne zawroty głowy ale już sama teraz nie jestem pewna czy te zawroty głowy to wynik zniekształconego kręgosłupa szjnego czy poprostu nerwicy choc lekarze cały czas mi mówią że te zawroty głowy są od kręgosłupa nosze 2 godz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 188

.. ...lekarze.Poprosiłam o prześwietlenia kręgosłupa szyjnego wynika ztego że te drętwienia rąk i zawroty głowy, szum w uszach to przyczyna kręgów szyjnych,bo mam je uszkodzone.Muszę uważać jak poruszać z głowa. Cze wszystkim ja sie lecze na nerwice od 10 lat z tych 10 lat mozna powiedziec ze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 200

.. ...objawy daje zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego!!! Gorszy jest przepływ krwi do mózgu, co powoduje zawroty głowy, osłabienie, bezsenność i inne objawy podobne jak przy nerwicy. Niestety lekarze najchętniej wysyłają nas do psychiatry i faszerują lekami psychotropowymi zupełnie..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 3

.. ...tetnicach szyjnych czy kręgosłupie szyjnym ) witaj izabelo! dzięki za szybkĄ odpowiwdz! może i masz rację z tĄ konsultacjĄ. mnie jednak bardzo martwiĄ te zawroty głowy sĄ okropne nie pozwalajĄ na normalne poruszanie się po polu jestem ciekawa czy to wina mojego organizmu ( po operacji..

Zawroty głowy podczas leżenia, nic poważnego czy objaw choroby?

.. ...daje szyjny odcinek kręgosłupa. Też to mam podobno od kręgosłupa... pozdrawiam A mnie bardzo buczy w głowie ,albo szumi nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Często mam wrażenie jakbym chciała odjechać.Czy przyczyną może być tarczyca lub kręgołup szyjny.Czasami mnie boli.Szum jest tak mocny..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 497

.. ...wielu lat kłopoty z kręgosłupem szyjnym i wiem że przy tych dolegliwościach nie jest łatwo funkjonować ja mam zawroty głowy mam zalecone chodzić przez 3 godz dziennie w kołnierzu ortopedycznym i to naprawde pomaga jeśli ty też masz zawroty głowy to kup sobie taki kołnierz nie jest on..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 702

.. ...zrobienie prześwietlenia kręgosłupa szyjnego ja jak wiesz mam tez okroooooopne zawroty głowy a jesli chodzi o to ze od seca to tez pytałam swojego kardiologa ale mi powiedział ze nie ma zawrotów głowy od seca a neutolog mi powiedziała ze przy silnej dyskopati gręgów szyjnych powstaje..

Zawroty głowy przed snem

.. ...badania a przedewszystkim prześwietlenie jeśli nic ci nie jest z tym kręgoslupem to przyczyna leży gdzie indziej może masz jakieś niedotlenienie muzgu a jak u ciebie z ciśnieniem ? Pozdrawiam cię Commader..

Niestabilność kręgosłupa szyjnego

.. ...dopiero teraz * . Od jakiegoś miesiąca mam zawroty i bóle głowy. Czy mogę wiązać te objawy z niestabilnością?? Też u mnie to stwierdzono wlaśnie po tych objawach które ty masz czyli zawroty i bóle glowy..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...RTG odcinka szyjnego kręgosłupa to badanie jest o wiele tańsze, a też może coś wyjaśnić. cześć! może to newica? od kręgosłupa szyjnego nie drętwieje noga. Nie wiem może zbyt wiele, ale owszem uszkodzenie kręgosłupa szyjnego ( a właściwie rdzenia ) może dawać objawy dotyczące kończyn..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...kręg.C: W odcinku szyjnym kręgosłupa cechy przewężenia tarczy międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt. podobojczykowe, kręgowe, tt. nadbloczkowe, szyjne wspólne, wewnętrzne i zewnętrzne zachowany, o prawidłowym kierunku...

Zawroty głowy i utrata przytomności

.. ...zawrotów głowy są zmiany w kręgosłupie szyjnym?Pozdrwiam. o zmianach w części kręgosłupa szyjnego słyszałam - ponoć też ma to wpływ na zawroty głowy,tylko nie odczuwam dolegliwości bólowych,muszę w tym kierunku też pomyśleć - dziękuję za sugestię droga jolu mój znajomy też miał podobne..

Straszne zawroty głowy i bóle głowy

.. ...wątpliwości : ) może masz jakieś zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku szyjnym - sugeruję też wizytę u neurologa ona zleci właściwe badania - spróbuj tez panować nad postawą ciała dbaj o prostą szyję, pozdrawiam..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...a tym także badanie kręgosłupa wyszło mi ze mam całkowite spłaszczenie lordozy szyjnej wiec to wszystko przez to lekarz zalecił mi ćwiczenia żeby przeszły bule głowy i zawroty pomogło i tylko tyle mógł dla mnie zrobić pozdrawiam Witam! Obawiam się,że bez dokładnych badań trudno coś..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...BOLI.Okazało się że to ucisk z kręgosłupa szyjnego chodzę na zabiegi na laser i takie mrowienie ale nie wiem jak sie nazywa.życzę wam zdrówka. wszyscy mamy to samo a oni nie wiedzą co na dolega ja też mam takie bule a najgorsze to to ze bardzo panikuje ze zaraz mogę umrzeć boję się tego..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...dużo zdrowia! sprawdz kręgosłupszyjny.Ja tak miałam i okazało się ,że mam skrzywienie boczne z rotacją w kręgosłupie szyjnyM.Może nadwyrężyłeś kręgosłup tańcząc.Mnie chwilowe zawroty głowy brały gdy schyliłam głowę,albo nawet w pozycji leżącej jak wyżej pod głową miałam .Muszę traz na..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 16

.. ...innej przyczyny ? jak kręgosłup ? a w szczególności część szyjna - ja robię takie ćwiczenia od zawrotów głowy ( i pomagają ) są w necie - http://www.cyberbaba.pl/content/view/1220/1/ Reniu ! a activi próbowałas na te wzdęcia - ja osobiście nie , natomiast od dawna juz używam kminku i..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 36

.. ...szyjnych, zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego zwykłe i ruchowe i wyszło że mam zniesienie lordozy, ale jak już muwiłam z czego umnie miała bu być ta nerwica to ja niewiem, teraz to chyba z tego że nie potrafię sobie poradzić z tymi dolegliwościami. Co o tym myślisz? Dzisiaj to od rana tak..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...i oczywiscie zdjęcia kręgosłupa szyjnego. Kurde ja mam tam coś jeszcze z tym oczoplonsem, teraz mi koleżanka pisze( ona ma taki sam wynik tego badania błędnikowego tylko ja mam te wszystkie dysfynkcje w lewo a ona w prawo, dodam że też tak samo jak ja się męczy z zawrotami ) że lekarka..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 45

.. ...- zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego - jednej lekarce nie podoba się coś w moim oku - coś tam z błędnikiem - no i teraz na dodatek jak by było mało byłam na rezonansie magnetycznym głowy i coś tam mi wyszło że mam coś w zatokach czołowych i szczękowych, lekarka mi powiedziała na to..

Nasilające zawroty głowy

.. ...od nerwicy jak i od kręgosłupa szyjnego. Rewelacyjnie napisana historia Miazga - pozdrawiam Cię serdecznie: ) Witam! Z lekka mnie zaskoczyliście tym, że się wam podobało i dzięki za pozdr. Fajnie, że Wam coraz lepiej, tak trzymać i nie puszczać. Staram się nie nakręcać ( bo akurat *..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub piersiowego .Pomoże gimnastyka jeśli to jest to.Zwis na drążku na przykład.Odpowiednie ćwiczenia. Ludzie pomocy!!! Od jakiegoś czasu mam ból kręgosłupa, krzyża, ból w klatce piersiowej i gardle oraz pieczenie a także bóle głowy z..

Zawroty głowy i nudności przed Komputerem.

.. ...komputer,siądż na rower. od kręgosłupa szyjnego to może być,bo jak godzinami siedzisz w zgarbionej pozycji,to kręgosłup ma juz tego dość i się buntuje.Postaw monitor wyżej.Najdłużej godzina i stop.Gimnastyka konieczna ! Dobra po moim poście można wywnioskować że jestem uzależnionym od..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...ból głowy moze byc od kręgosłupa szyjnego.jeśli w pracy dużo siedzisz,piszesz pochylona...Prześwietlenie szyjnego.I fizjoterapia jakaś.Wyżej postaw monitor,żeby się nie schylać.I śpij na płaskim,albo kup sobie poduszkę specjalnie wyprofilowaną,podpierającą kark. dziękuję za odpowiedz...

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...EMG , prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Okazało się , że to od kręgoslupa - miałam kołnierz , masaze , ćwieczenia .Trawło to parę lat , potem samo przeszło - był spokoj jakies 7 - 8 lat , teraz znów wszystko wróciło - zawroty głowy , nie mogę długo stać , mam czasem jakby zdrętwiałą..