Kręgosłup szyjny bóle głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 162

.. ...pozostało mi zbadać kręgosłup szyjny, bo bóle głowy z tyłu nad karkiem prawdopodobnie są spowodowane jakimś uszkodzeniem w kręgosłupie, ale to dopiero za 4 miesiące, jak urodzę, bo teraz nie można prześwietlać. Ale się rozpisałam. Mogę ci tylko poradzić, abyś poszła do neurologa,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 615

.. ...zawroty głowy mogą być od kręgosłupa. Ja miałam silne bóle głowy, zawroty, uciski w potylicy. Neurolog skierowała mnie na MRI odcinka szyjnego bo podejrzewała że może występuje ucisk na nerwy przebiegające przez odcinek szyjny. Ale okazało się że wszystko ok. Warto takie badanie zrobić...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 616

.. ...ile problemów jest od kręgosłupa! Zawroty głowy, dolegliwości imitujące bóle serca, bóle głowy, osłabniecia! Przez kręgi szyjne przechodzą najważniejsze nerwy i naczynia a ich ucisk to fatalna sprawa. Ale to dla Ciebie dobrze bo nie walczysz z duchami tylko z materią. Nastawi Ci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 623

.. ...koniecznie nastawiaj ten kręgosłup, a w ogóle zrób rezonans, to poważna sprawa a nie nastawianie palca u nogi. Nerwica bierze się skądś, jeśli masz blokowany przepływ krwi przez naczynia biegnące wzdłuż odcinka szyjnego, to pojawiają się duszności, bóle imitujące bóle pochodzenia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 222

.. ...znajdziesz! Jeśli chodzi o kręgosłup tak owszem robię coś : ) Na czerwiec załatwiłem operacje k.lędzwiowego.Boję się ale raczej nie mam wyjścia.Po tym myślę że powrócą naturalne krzywizny wyżej czyli w piersiowym i szyjnym.No i bóle z tym związane...Jeśli nie to kolejna operacja..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...skrzywioną lordozę w kręgosłupie szyjnym. Więc lekarz stwierdził, że to NAPIĘCIOWE BÓLE GŁOWY. Ale ja jako niedowiarek z tymi moimi bólami głowy, byłem jeszcze u 3 innych Neurologów ( nawet2 razy prywatnie ) z wynikami tych badań i kazdy z nich stwierdzał to samo, czyli NAPIĘCIOWE BÓLE..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...przyjrzał się miojemu kręgosłupowi i zlecił rentgen odcinka szyjnego i piersiowego, bo podejrzewa że te bóle głowy mogą być przyczyną zwyrodnienia kręgosłupa. niestety kręgosłup boli mnie jeszcze bardziej niż głowa więc już wogóle sobie nie radze...jestem zaniepokojona, bo jestem w..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...świadczyć o zmianach w kręgosłupie szyjnym i ewnetualnym ucisku na nerwy ale znów musiałabym iść do neurologa, zrobić rezonans tym razem szyi, itd. Pewnie się zdecyduję, bo trzeba szukać przyczyny. Czasami myślę, że chyba trzeba się pogodzić z tym bólem, brać te leki, które pomagają i..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...objawy. A prześwietlałaś kręgosłup szyjny czy wszystko w porządku????? DO MAJKI - zbadaj poziom hormonów tarczycy : TSH,T3,T4.Jak będzie w porządku,to do neurologa,prześwietlić kręgosłup szyjny.Jak coś nie tak,to na rehabilitację - pomaga laeser,krioterapia i masaże.A może kiedyś cię..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji stojącej patrząc do góry ). Objawy są podobne do DCS więc za pierwszym razem byłem nawet w Ośrodku Medycyny Hiperbarycznej...

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...rehabilitant mówi że przez kręgosłup szyjny mogą być bóle i słabość rąk i nóg,zawroty i otumanienie głowy i wogóle wiele innych przypadłości o których nie wspomnę żeby nie wpadł kto w depresję: )Aniu a jeśli chodzi o Ciebie to chyba troszkę jesteś przesilona i spróbuj z rana lekkich..

Niestabilność kręgosłupa szyjnego

.. ...dopiero teraz * . Od jakiegoś miesiąca mam zawroty i bóle głowy. Czy mogę wiązać te objawy z niestabilnością?? Też u mnie to stwierdzono wlaśnie po tych objawach które ty masz czyli zawroty i bóle glowy..

Straszne zawroty głowy i bóle głowy

.. ...wątpliwości : ) może masz jakieś zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku szyjnym - sugeruję też wizytę u neurologa ona zleci właściwe badania - spróbuj tez panować nad postawą ciała dbaj o prostą szyję, pozdrawiam..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...a tym także badanie kręgosłupa wyszło mi ze mam całkowite spłaszczenie lordozy szyjnej wiec to wszystko przez to lekarz zalecił mi ćwiczenia żeby przeszły bule głowy i zawroty pomogło i tylko tyle mógł dla mnie zrobić pozdrawiam Witam! Obawiam się,że bez dokładnych badań trudno coś..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...BOLI.Okazało się że to ucisk z kręgosłupa szyjnego chodzę na zabiegi na laser i takie mrowienie ale nie wiem jak sie nazywa.życzę wam zdrówka. wszyscy mamy to samo a oni nie wiedzą co na dolega ja też mam takie bule a najgorsze to to ze bardzo panikuje ze zaraz mogę umrzeć boję się tego..

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...brzusznej,prześwietlenie kręgosłupa,gastroskopia,tomografia głowy,ciśnienie badam sam sobie.Choroby jakie wykryto:refluks dwunastniczo - żołądkowy,znaczne wzdęcie jelita grubego,zniesiona lordoza szyjna.Ostanio miałem ostre bóle głowy - neurolog stwierdził klesterowy ból głowy.Lekarz..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub piersiowego .Pomoże gimnastyka jeśli to jest to.Zwis na drążku na przykład.Odpowiednie ćwiczenia. Ludzie pomocy!!! Od jakiegoś czasu mam ból kręgosłupa, krzyża, ból w klatce piersiowej i gardle oraz pieczenie a także bóle głowy z..

silny, ciągły ból głowy

.. ...daja Może winny jest kręgosłup? szyjny? nie mam pojecia i jestem bezradna Ja mam takie bóle głowy od napiętych mięśni karku .Jak mnie zacznie boleć to trwa to kilka dni i żadne ale to żadne tabletki ani zastrzyki nie pomagają .Jest to taki ból żę czasem myslę żę lepiej by bylo skończyć..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...ból głowy moze byc od kręgosłupa szyjnego.jeśli w pracy dużo siedzisz,piszesz pochylona...Prześwietlenie szyjnego.I fizjoterapia jakaś.Wyżej postaw monitor,żeby się nie schylać.I śpij na płaskim,albo kup sobie poduszkę specjalnie wyprofilowaną,podpierającą kark. dziękuję za odpowiedz...