Kręgosłup szyjny problem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1030

.. ...Wiem że mam problem z kręgosłupem lędźwiowym i kręgami szyjnymi. To fakt. Dzisiaj byłem u lekarza, bo miałem mały problem z naciskiem mięśni na szyi przy kręgach i dostałem TOLPERIS VP na rozluźnienie mięśni kręgosłupa. Zanim wziąłem poszukałem info na google. Okazało się że niektórzy z..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 29

.. ...dalej.Do tego ma dyskopatię kręgosłupa szyjno - piersiowo - lędzwiowego i nerwobóle między zebrowe ,które uciskaja i zaburzają rytm serca.Poza tym mam problemy z tarczycą zapalenia i czasami nad lub niedoczynnosc oraz przepuchlinę przeponową ,gdzie po posiłku większym zdarzają się uciski..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...piersiową .Robiłam RTG kręgosłupa i okazało się ,że mam zwyrodnienie kręgów szyjnych i piersiowych przeszłam różne zabiegi masaże ale poprawy nie odczułam . Moim zdaniem to właśnie nerwy i stres powodują napięcie mięśni pleców i stąd ten ból.Mam pytanie czy u Ciebie ten ból mocniejszy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 209

.. ...Wiem że mam problem z kręgosłupem lędźwiowym i kręgami szyjnymi. To fakt. Dzisiaj byłem u lekarza, bo miałem mały problem z naciskiem mięśni na szyi przy kręgach i dostałem TOLPERIS VP na rozluźnienie mięśni kręgosłupa. Zanim wziąłem poszukałem info na google. Okazało się że niektórzy z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 233

.. ...morfologie crp,zdjęcie kręgosłupa( i tu był problem w odcinku szyjnym )i miałem podwyższone coś tam na alergie niepamiętam norma była 100a ja miałem 230 mniej więcej.Czuje sie strasznie nia mam radości z dnia słaby tylko myśle że coś mi tam jest,energia mnie opuściła.( nigdy nie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 6

.. ...tarczyca - wole guzkowate i kręgosłupem szyjnym - zwyrodnienie, zniesienie lordozy juz nie wiem jaka jest przyczyna moje kulki, która odczuwam głownie z jednej strony. bardzo was prosze o info * gdzie ulokowała się wasza kulka? * witam mam identyczny problem jak Wy... * kulke * w..

Cierpnięcie głowy

.. ...nie wiem... sprawdź kręgosłup szyjny i tętnice szyjne oraz węzły na szyi. idź do lekarza i wyciągnij skierowanie : ) tak wlasnie zamierzam zrobić : ) mam nadzieje ze w przyszlosci sie to nie nasili i nie bede mial problemow ze sportem ktory u mnie jest na porzadku dziennym... Pierwszą..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji stojącej patrząc do góry ). Objawy są podobne do DCS więc za pierwszym razem byłem nawet w Ośrodku Medycyny Hiperbarycznej...

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...), rezonans barku i kręgosłupa szyjnego( nadal nic ). czy ktoś miał podobne objawy i wie mniej wiecej c omi może dolegac lub do kogo mam się zwrócic ? prosze o pomoc. od wrzesnia chdoze od lekarza do lekarza miałam nawet lasero i magnetoterapie i nadal nic. Witajcie, ja również od kilku..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 496

.. ...z moim nieszczęsnym kręgosłupie . Wprawdzie lekarz powiedział mi że przy ciąży najbardziej obciążone są kręgi lędźwiowe ( a ja mam problem i piersiowym i szyjnym ) ale i tak się boję . Właśnie od wczoraj cholernie boli mnie lewy bark i promieniuje mi do klatki piersiowej , nie mogę głową..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...zrób prześwietlenie kręgosłupa szyjnego, przy niestabilności mogą pojawiać się takie objawy. Witam Jestem nowy na forum ale potrzebuje porady. Nie wiem jak sie zakłada własny temat, ale ten jest troszkę podobny do mojego problemu tzn: Jakieś 24 godziny temu byłem u znajomego, potkłem się..

Ból kręgosłupa

.. ...Sądzę ,że prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Pozdrawiam cześć. Po zrobieniu badań lekarskich zaleconych przez specjalistów lekarskich ( internista, neurolog i inni ), aby wykluczyć inną chorobę, potem możesz wybrać się do specjalisty zajmującego się bólami odkręgosłupowymi - terapeuta..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...przez nieprawidłowości kręgosłupa szyjnego, ale również przyczyną może być niedokrwienie serca. Pozdrawiam Nerwobóle zostały stwierdzone przez lekarza bo zbadaniu serca. Stwierdził że przy problemach z sercem może występować ból w drętwienie lewej ręki. Oczywiście po wizycie ból i..

Mrowienie skóry głowy

.. ...sugestię? Może masz zmiany w kręgosłupie szyjnym i siedzenie długo przed komputerem nasila dolegliwości.Wina moze być też zbyt niski poziom potasu i magnezu.Pozdrawiam. Jak takie mrowienie wyleczyć? Bo ja z kolei mam na szczycie głowy, lekke morwienie/uczucie ciepła, nie wiem ,czy to to..

Ciężki oddech, 18 latek

.. ...niby mała * kostka * w kręgosłupie szyjnym blokuje swobodny przepływ powietrza przez drogi oddechowe ? Witam .Ja borykam się z podobnymi problemami już od 2 lat czasami już mam dość,strasznie sie boje ciągle sam probuje znaleźć jakieś rozwiązanie * Praktycznie cały czas mam ciężki oddech..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 156

.. ...bynajmniej przewaznie boli od kręgosłupa szyjnego bo zawsze z nim mam największy problem . Ja tez mam pracę raczej siedzącą i to jest tez przyczyna moich bólów.A dzisij to i spadek ciśnienia bo przeciez zmienia nam sie z lekka pogoda to i warunki bio są niekorzystne a ja istny..

Dziwny ból

.. ...rtg odcinka szyjnego kręgosłupa,który wykazał delikatny kręcz szyjny.byłam również u okulisty i laryngologa,aby wykluczyć inne źródła tego bólu.czekam teraz na wizytę u neurologa,ale niestety nie dostanę się wcześniej niż za 3 tygodnie.bardzo mnie ten ból martwi.nie wiem czym może być..

Problem z zaczerpnięciem głębokiego oddechu

.. ...stawiam na proplemy z kręgosłupem piersiowym bynajmniej tak było u mnie Ewo i także miałąś problemy z zaczerpnięciem głębokiego oddechu? Co zrobiłaś, że ustąpiło? Też miałąś to po porodzie? ja tez stawiam na gorny odcinek kregoslupa ,piersiowy lub szyjny,obydwa daja wlasnie taki..

Zdrentwiałe palce u prawej ręki z nieprostowaniem do końca

.. ...lekarzem. Prześwietl kręgosłup szyjny a może wykonujesz prace,gdzie musisz się pochylać?I problem z kręgosłupem szyjnym i piersiowym.Czy w przeszłości nie miałeś wypadku np. samochodowego ,gzie w wyniku zderzenia mogłęś mieć kontuzje kręgosłupa szyjnego?Po takim wypadku mogą to być..

Mam problem

.. ...w klatce mogą być od kręgosłupa szyjnego i piersiowego.Trza prześwietlić z boku i na wprost.Samo EKG nie jest dokładnym badaniem.Musi być badanie wysiłkowe serca i Echo serca.A jak seks już mu nie wychodzi tzn.,że z krążeniem ma problem.Na cholesterol - dieta,ruch codzienny 1 godzinę..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest ok, zatoki również. Jeszcze przed tg twarzoczaszki, trafiłam do chirurga szczękowo - twarzowego i on stwierdził problemy ze stawem skroniowo - żuchwowym. Powiedział, że objawy są dosyć nietypowe, ale w sumie..