Kręgosłup zawroty głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 607

.. ...ból żołądka, serca, kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca zespoły objawów charakterystyczne dla niektórych chorób czy stanów fizjologicznych ( np. urojona ciążą, zaburzenia równowagi, napady drgawkowe przypominające padaczkę, itd. ) zaburzenia funkcjonowania organów..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 615

.. ...zawroty głowy mogą być od kręgosłupa. Ja miałam silne bóle głowy, zawroty, uciski w potylicy. Neurolog skierowała mnie na MRI odcinka szyjnego bo podejrzewała że może występuje ucisk na nerwy przebiegające przez odcinek szyjny. Ale okazało się że wszystko ok. Warto takie badanie zrobić...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 616

.. ...ile problemów jest od kręgosłupa! Zawroty głowy, dolegliwości imitujące bóle serca, bóle głowy, osłabniecia! Przez kręgi szyjne przechodzą najważniejsze nerwy i naczynia a ich ucisk to fatalna sprawa. Ale to dla Ciebie dobrze bo nie walczysz z duchami tylko z materią. Nastawi Ci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 623

.. ...koniecznie nastawiaj ten kręgosłup, a w ogóle zrób rezonans, to poważna sprawa a nie nastawianie palca u nogi. Nerwica bierze się skądś, jeśli masz blokowany przepływ krwi przez naczynia biegnące wzdłuż odcinka szyjnego, to pojawiają się duszności, bóle imitujące bóle pochodzenia..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 17

.. ...wznak ( mam kłopoty z kręgosłupem i leżenie na wznak jest dla mnie dość męczące ). Po 6 godzinach mogłam wstać - po pierwszym zabiegu serce mnie trochę bolało ( ale tylko do wieczora ), po drugim z kolei miałam lekkie zawroty głowy, za to żadnych dolegliwośći bólowych. Ale przeżyłam,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 27

.. ...napięcia mięśni i bólu kręgosłupa męczą mnie teraz lekkie ale uciążliwe zawroty głowy. Niezmiennie mam zimne i spocone dłonie i stopy, jestem rozkojarzony i czuję niepokój. To uczucie towarzyszy mi w zasadzie przez cały dzień, czasem zdarza się, że ustąpi na kilka minut ale za chwilę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...rezonans magnetyczny kręgosłupa piersiowego, wizyty u psychiatry, psychologa. Nikt nie potrafił mi pomóc, co gorsza pojawiały się nowe objwy : zesztywnienie karku, silne zawroty głowy, drętwienie szczeki a nawet kilka razy krwioplucie ! Jak czytam same te objawy to już mi się gorzej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...krążek czy inne coś w kręgosłupie szyjnym. Tamtędy przebiegają główne nerwy i tętnice. M.in.nerw błędny, odpowiadający za moje zawroty głowy. Dziś, czekając na badania, siedzę przed komputerem i piszę do Was ozdobiona kołnierzem ( czego chcieć, prawie seksowny : ) ) Biorę lek który..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 143

.. ...tylko mam problemy z kręgosłupem szyjnymi z tego powodu okropne zawroty głowy ale już sama teraz nie jestem pewna czy te zawroty głowy to wynik zniekształconego kręgosłupa szjnego czy poprostu nerwicy choc lekarze cały czas mi mówią że te zawroty głowy są od kręgosłupa nosze 2 godz..

Dodatkowe skurcze - Str. 33

.. ...również mam problemy z kręgosłupem i nie jestem pewna czy to aby nie od tego.Pytałam kardiologa i powiedział,że od arytmii nie powinno być zawrotów głowy.Trzymaj się cieplutko ,pozdrawiam cię i wszystkich forumowiczów. hej krycha no na początku miałem bardzo duże zawroty głowy później..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. ...to : NAPIĘCIE MIęśNI KRęGOSłUPA, obręczy barkowej i szyi - na skutek ich przeziębienia lub naciągnięcia. Takie mięśnie sztywnieją i uciskają na nerwy ( co odczuwamy jako promieniujący ból ) i naczynia krwionośne ( co skutkuje niedokrwieniem mięśni i zawrotami głowy ). Dlatego to, co..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 188

.. ...masz też problemy z kręgosłupep np. skrzywienie kręgosłupa . Czy te wszystkie twoje zawroty głowy to były tylko od nerwicy ? A zkąd wogóle jesteś ? Dobrze że wyszłaś z tej nerwicy - i chce ci się żyć . Trzymaj się tak dalej ... Do Asi . Słonko myśle że znajdę jutro więce czasu dla ciebie..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 3

.. ...tetnicach szyjnych czy kręgosłupie szyjnym ) witaj izabelo! dzięki za szybkĄ odpowiwdz! może i masz rację z tĄ konsultacjĄ. mnie jednak bardzo martwiĄ te zawroty głowy sĄ okropne nie pozwalajĄ na normalne poruszanie się po polu jestem ciekawa czy to wina mojego organizmu ( po operacji..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...szczególnie w nocy + - bóle kręgosłupa i klatki piersiowej + - BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW!!!! + - BÓLE PIERSI!!!! ( może pojawić się mlekow piersiach ) + - bóle gardła - częste infekcje + - zaburzenia widzenia - zapalenie nerwu wzrokowego + - zawroty głowy + - problemy z przełykaniem - bezdech..

Problemy z sercem dziedzicze po mamie?

.. ...lekarskim ( kontuzja kręgosłupa odcinka dolnego - nadłamanie kręgu ) i w zwiazku z tym nie wykonuję pracy fizycznej bądź jakiś zajęć wysiłkowych. Zauważyłam u siebie pogorszenie wymienionych wyżej objawów. Za każdym razem gdy wstaje z poz. siedzącej mam zawroty głowy i * mroczki przed..

Zawroty głowy podczas leżenia, nic poważnego czy objaw choroby?

.. ...daje szyjny odcinek kręgosłupa. Też to mam podobno od kręgosłupa... pozdrawiam A mnie bardzo buczy w głowie ,albo szumi nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Często mam wrażenie jakbym chciała odjechać.Czy przyczyną może być tarczyca lub kręgołup szyjny.Czasami mnie boli.Szum jest tak mocny..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...rezonans magnetyczny kręgosłupa piersiowego, wizyty u psychiatry, psychologa. Nikt nie potrafił mi pomóc, co gorsza pojawiały się nowe objwy : zesztywnienie karku, silne zawroty głowy, drętwienie szczeki a nawet kilka razy krwioplucie ! Jak czytam same te objawy to już mi się gorzej..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 3

.. ...,kołatanie serca ból kręgosłupa i uczucie że zaraz umrę.to jest straszne ...tłumaczą mi lekarze ze muszę się nauczyc blokowania myśli,czyli kiedy nachodzi cię jakas przykra myśl jak np ...jeju boli mnie serce cos tam kłuje albo poprostu sprawy z zycia wzięte ,wtedy trzeba blokowac w..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności. Hashimoto wywołuje objawy przypominające nerwicę, dlatego często nie jest rozpoznawane przez lekarzy. A choruje na nią..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...Dodatkowo bardzo boli mnie kręgosłup w okolicy szyi,. Zawroty głowy powodują również strach przed jakimkolwiek wyjściem z domu. Drętwieje mk też szczęka,ręce....... lekarze oczywiście nie wiedzą co mi jest. miałam robione badania ( rezonans magnetyczny, badanie krwi ) wszystko dobrze...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...Najprawdopodobniej jest to kręgosłup. Ja miałam TO SAMO..okazało sie że wszystko byo od kręgosłupa. ... na moje oko to fobia spoleczna : ) pozdrawiam : ) Patrycja889 Jeśli mozesz to napisz do mnie. Mam identyczne objawy ;( ( Moje gg 12639782 ja miałam podobny problem.te same obiawy co ty..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 497

.. ...wielu lat kłopoty z kręgosłupem szyjnym i wiem że przy tych dolegliwościach nie jest łatwo funkjonować ja mam zawroty głowy mam zalecone chodzić przez 3 godz dziennie w kołnierzu ortopedycznym i to naprawde pomaga jeśli ty też masz zawroty głowy to kup sobie taki kołnierz nie jest on..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 702

.. ...zrobienie prześwietlenia kręgosłupa szyjnego ja jak wiesz mam tez okroooooopne zawroty głowy a jesli chodzi o to ze od seca to tez pytałam swojego kardiologa ale mi powiedział ze nie ma zawrotów głowy od seca a neutolog mi powiedziała ze przy silnej dyskopati gręgów szyjnych powstaje..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 930

.. ...a Ty w pozadku masz kręgosłup?a i czasem zawroty głowy tez są od kręgosłupa przez uciski na jakis nerw,ja naprawde mam to często po jakims czasie przechodzi a potem wraca i tak w kólko ale lepiej się przebadac Dorotko śmieje się bo nigdy nie słyszałam jak gada rozdeptana żaba:d A..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...samo. Też mam problemy z kręgosłupem ( lędźwiowy i piersiowy ). Wyniki krwi idealne. EKG i holter w normie. Mam do tego szmery w klatce piersiowej ( w okolicach serca ), a zawroty głowy zaczynają mnie doprowadzać do szaleństwa. Najgorzej jest jednak gdy dużo wypiję. Zawsze dnia..

Zawroty głowy przed snem

.. ...badania a przedewszystkim prześwietlenie jeśli nic ci nie jest z tym kręgoslupem to przyczyna leży gdzie indziej może masz jakieś niedotlenienie muzgu a jak u ciebie z ciśnieniem ? Pozdrawiam cię Commader..

Niestabilność kręgosłupa szyjnego

.. ...dopiero teraz * . Od jakiegoś miesiąca mam zawroty i bóle głowy. Czy mogę wiązać te objawy z niestabilnością?? Też u mnie to stwierdzono wlaśnie po tych objawach które ty masz czyli zawroty i bóle glowy..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...masz jakiś problem z kręgosłupem. Jeśli uprawiałeś sport, narażałeś się na upadki i podnosiłeś ciężary mogło dojśc do wysunięcia dysku lub przesunięcia kręgu, który powodując ucisk nerwów jest odpowiedzialny również za bóle w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...głowy, żołądka, serca, kręgosłupa, kołatanie serca, zawroty głowy i drżenie kończyn. Mogą występować zaburzenia wzroku i słuchu, nadwrażliwość na bodźce, porażenia narządów ruchu, nadmierne pocenie się, czerwienienie. Notuje się tu również: zaburzenia równowagi, napady drgawkowe,..

Nocne napady, zawroty glowy, nerwica?

.. ...cię i odcinek szyjny kręgosłupa i masz jednocześnie zawroty głowy. To raczej jakiś uraz lub zwyrodnienie kręgosłupa jest bardziej prawdopodobny. Kierowcy bardzo często mają problemy z tą częścią kręgosłupa, bo nawet przy ostrym hamowaniu lub niewielkiej stłuczce można sobie go uszkodzic..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...RTG odcinka szyjnego kręgosłupa to badanie jest o wiele tańsze, a też może coś wyjaśnić. cześć! może to newica? od kręgosłupa szyjnego nie drętwieje noga. Nie wiem może zbyt wiele, ale owszem uszkodzenie kręgosłupa szyjnego ( a właściwie rdzenia ) może dawać objawy dotyczące kończyn..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...stwierdzono zwyrodnienie kręgosłupa, i osłuchowo stwierdził iż istnieją jakieś nieprawidłowości pracy serca.Miałam zgłosić się ponownie we wrześniu do szpitala. Teraz objawy są o tyle silniejsze ze odczuwam drętwienie lewej nogi ( w czasie kiedy te objawy następują mam lekko spuchnięto..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...szyjnych, usg tarczycy, rtg kręgosłupa, badania krwi, cukier, RTG płuc, ginekolog, laryngolog, badania audiometryczne, USG serca. NIC złego nie znaleziono!!!! Biorę od dwóch miesięcy Seroxat, niektóre dolegliwości zmniejszyły się ale przeszkadzają mi najbardziej zawroty głowy,..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...piersiowej i w okolicy kręgosłupa na wysokości serca są skutkiem ubocznym leków ale chyba byłam w błędzie. po kilku kolejnych dniach było dużo lepiej więc...zapaliłam a po kilku godzinach myślałam, że umieram: Kłucia, mrowienie w klatce piersiowej, ból żołądka, zawroty głowy, duszność..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...kręg.C: W odcinku szyjnym kręgosłupa cechy przewężenia tarczy międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt. podobojczykowe, kręgowe, tt. nadbloczkowe, szyjne wspólne, wewnętrzne i zewnętrzne zachowany, o prawidłowym kierunku...

Ciężkości z oddychaniem

.. ...że od roku mam bóle w kręgosłupie, budzę się w środku nocy nie mogąc złapac tchu, mam zawroty głowy, mrowienie w rękach i nogach oraz problemy z koncentracją. Byłam już u tylu lekarzy, że aż wstyd mi prosic o następne skierowanie, nic nie pomaga. Wciąż bolą i * pieką * mnie plecy, ciężko..

Zawroty głowy i utrata przytomności

.. ...zawrotów głowy są zmiany w kręgosłupie szyjnym?Pozdrwiam. o zmianach w części kręgosłupa szyjnego słyszałam - ponoć też ma to wpływ na zawroty głowy,tylko nie odczuwam dolegliwości bólowych,muszę w tym kierunku też pomyśleć - dziękuję za sugestię droga jolu mój znajomy też miał podobne..

Straszne zawroty głowy i bóle głowy

.. ...wątpliwości : ) może masz jakieś zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku szyjnym - sugeruję też wizytę u neurologa ona zleci właściwe badania - spróbuj tez panować nad postawą ciała dbaj o prostą szyję, pozdrawiam..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...a tym także badanie kręgosłupa wyszło mi ze mam całkowite spłaszczenie lordozy szyjnej wiec to wszystko przez to lekarz zalecił mi ćwiczenia żeby przeszły bule głowy i zawroty pomogło i tylko tyle mógł dla mnie zrobić pozdrawiam Witam! Obawiam się,że bez dokładnych badań trudno coś..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...BOLI.Okazało się że to ucisk z kręgosłupa szyjnego chodzę na zabiegi na laser i takie mrowienie ale nie wiem jak sie nazywa.życzę wam zdrówka. wszyscy mamy to samo a oni nie wiedzą co na dolega ja też mam takie bule a najgorsze to to ze bardzo panikuje ze zaraz mogę umrzeć boję się tego..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie - Str. 2

.. ...jakieś tam uszkodzenie kręgosłupa lędżwiowego zdiagnozowane jako rwa kulszowa obustronna nie chodziłem przez miesiąc z powodu niedowładu i bólu.do dziś czasami wraca niepewność chodzenia i zawroty głowy ale maką one podłoże psychiczne.pozdrawiam Witam Cie Młody. Witam Wszystkich. Jesli..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...w części lędźwiowej kręgosłupa po obu stronach i w część ogonowej i piersiowej, uczucie zmęczenia, ciężkiego oddechu, uczucie kłucia w mostku i po prawej stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone - Str. 2

.. ...robiłem prześwietlenie kręgosłupa, gdyż ćwiczę na siłowni, i lekarz mówił że może od tego mnie bolec głowa i mogę mieć zawroty, ale prześwietlenie jest ok. Często czuje jak mi serce wali dość mocno, ale w granicach 70 - 90 uderzeń na minute. Pozostało mi chyba zrobić rezonans magnetyczny..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...dużo zdrowia! sprawdz kręgosłupszyjny.Ja tak miałam i okazało się ,że mam skrzywienie boczne z rotacją w kręgosłupie szyjnyM.Może nadwyrężyłeś kręgosłup tańcząc.Mnie chwilowe zawroty głowy brały gdy schyliłam głowę,albo nawet w pozycji leżącej jak wyżej pod głową miałam .Muszę traz na..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 16

.. ...innej przyczyny ? jak kręgosłup ? a w szczególności część szyjna - ja robię takie ćwiczenia od zawrotów głowy ( i pomagają ) są w necie - http://www.cyberbaba.pl/content/view/1220/1/ Reniu ! a activi próbowałas na te wzdęcia - ja osobiście nie , natomiast od dawna juz używam kminku i..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 36

.. ...szyjnych, zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego zwykłe i ruchowe i wyszło że mam zniesienie lordozy, ale jak już muwiłam z czego umnie miała bu być ta nerwica to ja niewiem, teraz to chyba z tego że nie potrafię sobie poradzić z tymi dolegliwościami. Co o tym myślisz? Dzisiaj to od rana tak..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...i oczywiscie zdjęcia kręgosłupa szyjnego. Kurde ja mam tam coś jeszcze z tym oczoplonsem, teraz mi koleżanka pisze( ona ma taki sam wynik tego badania błędnikowego tylko ja mam te wszystkie dysfynkcje w lewo a ona w prawo, dodam że też tak samo jak ja się męczy z zawrotami ) że lekarka..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 45

.. ...- zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego - jednej lekarce nie podoba się coś w moim oku - coś tam z błędnikiem - no i teraz na dodatek jak by było mało byłam na rezonansie magnetycznym głowy i coś tam mi wyszło że mam coś w zatokach czołowych i szczękowych, lekarka mi powiedziała na to..

Nasilające zawroty głowy

.. ...od nerwicy jak i od kręgosłupa szyjnego. Rewelacyjnie napisana historia Miazga - pozdrawiam Cię serdecznie: ) Witam! Z lekka mnie zaskoczyliście tym, że się wam podobało i dzięki za pozdr. Fajnie, że Wam coraz lepiej, tak trzymać i nie puszczać. Staram się nie nakręcać ( bo akurat *..

Fala duszności i zawroty głowy

.. ...prowadzenie i pomoc.Pomoże. Życzę powodzenia na drodze do zdrowia( zawsze duchowego i cielesnego jednocześnie,bo nie istnieją odrębnie )!Pozdrawiam z serca! Ewa ma rację ,zbadaj hormony tarczycy - TSH,T4,T3...

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub piersiowego .Pomoże gimnastyka jeśli to jest to.Zwis na drążku na przykład.Odpowiednie ćwiczenia. Ludzie pomocy!!! Od jakiegoś czasu mam ból kręgosłupa, krzyża, ból w klatce piersiowej i gardle oraz pieczenie a także bóle głowy z..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !! - Str. 2

.. ...że skoro puszcza twój kręgosłup, to może i on powoduje zawroty głowy. Pozdrawiam zdrowa - zuber prezentuje tak wysoki poziom kultury oraz wiedzy ze nie ma sensu z nim polemizowac. juz w pierwszym poscie autor watku pisze ze zrobil wszytskie mozliwe badania, potem tylko to potwierdza..

Zawroty głowy i nudności przed Komputerem.

.. ...komputer,siądż na rower. od kręgosłupa szyjnego to może być,bo jak godzinami siedzisz w zgarbionej pozycji,to kręgosłup ma juz tego dość i się buntuje.Postaw monitor wyżej.Najdłużej godzina i stop.Gimnastyka konieczna ! Dobra po moim poście można wywnioskować że jestem uzależnionym od..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...ból głowy moze byc od kręgosłupa szyjnego.jeśli w pracy dużo siedzisz,piszesz pochylona...Prześwietlenie szyjnego.I fizjoterapia jakaś.Wyżej postaw monitor,żeby się nie schylać.I śpij na płaskim,albo kup sobie poduszkę specjalnie wyprofilowaną,podpierającą kark. dziękuję za odpowiedz...

łózkowe zawroty głowy

.. ...poradzić może od szyjnego kręgosłupa? Rzeczywiście ćwiczenia mogą pomó c,jeśli to jest to. kup sobie do spania taką specjalnie wyprofilowaną poduszkę podpierającą kark podczas leżenia.Mam nadzieje,że nie spisz na wersalce,która ma na końcach takie podwyższenie,na którym leży twoja zgięta..

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...EMG , prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Okazało się , że to od kręgoslupa - miałam kołnierz , masaze , ćwieczenia .Trawło to parę lat , potem samo przeszło - był spokoj jakies 7 - 8 lat , teraz znów wszystko wróciło - zawroty głowy , nie mogę długo stać , mam czasem jakby zdrętwiałą..