Kręgosłupa

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...choroby odcinka szyjnego kręgosłupa, ostry ból mięśniowo - szkieletowy, zespół mięśni pochyłych ( thoracic outlet syndrome ); Nadbrzusze: ból niedokrwienia mięśnia sercowego, ból osierdziowy, ból w chorobach przełyku, ból żołądkowy/dwunastniczy, ból trzustkowy, ból pęcherzyka żółciowego,..

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. ...zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Dolegliwości bólowe mogą być związane również z opłucną. Zapalenie opłucnej w przebiegu zapalenie płuc ( same płuca nie bolą ) może objawiać się kłującym bólem w okolicy kątów żebrowych. Dolegliwościom bólowym zwykle towarzyszą objawy ogólne choroby (..

Fenylbutazon (Butapirazol)

.. ...leczeniu dny moczanowej. Działania niepożądane są wspólne dla całej grupy NLPZ. Fenylbutazon może wywołać uszkodzenia szpiku kostnego. Butapirazol to nazwa handlowa preparatu zawierającego fenylbutazon...

Mrowienie w nogach

Mrowienie w nogach

.. ...rdzenie kręgowego i kręgosłupa. Tu na pierwszy plan wysuwają się zmiany zwyrodnieniowe w dyskach i stawach międzykręgowych. Należy również wykluczyć zmiany zapalne i guzy w obrębie samego rdzenia. Podobne objawy mogą także towarzyszyć SM ( stwardnienie rozsiane ). Przyczyną parestezji w..

Pulsowanie brzucha

Pulsowanie brzucha

.. ...wzdłuż lewego brzegu kręgosłupa, przebiega odcinek brzuszny aorty. Arta, jak każda tętnica, pulsuje zgodnie z rytmem pracy serca. U szczupłych ludzi, gdy ilość podskórnej tkanki tłuszczowej jest niewielka, tętnienie aorty może być wyczuwalne i nie jest to oznaką żadnej choroby. Jeśli..

Zespół, choroba, fenomen Raynauda

Zespół, choroba, fenomen Raynauda

.. ...podobojczykowej, nieprawidłowości kręgosłupa w odcinku szyjnym ( żebro szyjne ). Objawy mogą także pojawić się jako działanie niepożądane niektórych leków. Leczenie polega na eliminacji przyczyny, jeśli jest możliwe doszukanie się jej, oraz na unikaniu zimna ( rękawiczki ) i bezwzględnym..

Skrobiawica (amyloidoza)

.. ...zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa czy choroba Leśniowskiego - Crohna. Przyczyny skrobiawicy. Dokładne przyczyny rozwoju skrobiawicy są nadal nieznane. Liczne, brane pod uwagę teorie nie pozwoliły na wypracowanie skutecznej terapii. W przebiegu choroby dochodzi do zajęcia..

RTG klatki piersiowej

RTG klatki piersiowej

.. ...piersiowego odcinka kręgosłupa, żeber oraz obojczyków. RTG klatki piersiowej jest często niezastąpionym badaniem diagnostycznym układu oddechowego. Pozwala ocenić upowietrzenienie płuc, różnicuje odmę, niedodmę, płyn w opłucnej, pozwala także wykryć zmiany w miąższu płuc oraz ewentualne..

Osteofity

Osteofity

.. ...dotyczących najczęściej kręgosłupa, bocznych powierzchni kręgów. Osteofity mogą być przyczyną dolegliwości bólowych poprzez wywoływanie ucisku na nerwy. Sama ich obecność nie zwalnia jednak lekarza z poszukiwania innych możliwych przyczyn dolegliwości bólowych. Obecność wyrośli kostnych..

Skolioza

Skolioza

.. ...wielopłaszczyznowe skrzywienie kręgosłupa. Skrzywieniu bocznego ( odchylenie od osi ciała w płaszczyźnie czołowej ) towarzyszy rotacja kręgów ( deformacja w płaszczyźnie poziomej na wysokości danych kręgów ) oraz skrzywienie w płaszczyźnie strzałkowej, czyli wygięcie do tyłu lub do..

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...międzykręgowych szyjnego odcinka kręgosłupa, stanowi około 30% wszystkich dyskopatii. Przyczyną dyskopatii szyjnej jest zaburzenie składu chemicznego krążka, odwodnienie struktury nazywanej jądrem miażdżystym. Objawy dyskopatii szyjnej zależą od poziomu, na którym dochodzi do..

Parestezje (czucie opaczne)

.. ...choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa oraz dyskopatie. Potencjalnie banalną przyczyną występowania parestezji są zaburzenia elektrolitowe, szczególnie hipokaliemia i hipomagnezemia - w tym wypadku bardzo istotna jest jednak przyczyna wystąpienia tego typu zaburzeń. Mimo że diagnostyką..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 18

.. ...częstoskórcz i zwyrodnienie kręgosłupa co powoduje silny ból.Czy częstoskórcz wyklucza zastosowanie blokad przeciwbólowych? do Magdaleny:powiedz miał 16 jak miał ablacje czy był młodszy? Jak to zniósł,i czy to pomogło?nie wiem co prawda jakie miał wcześniej objawy,ale napewno były..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 21

.. ...neurologiczne - np zmiany w kręgosłupie, z nich drętwienie, potem niepokoj i arytmia. itd. Nie da rady przez komputer. Sorry. Pani Ewo - concor to lek antyarytmiczny. Moze inaczej - także antyarytmiczny. Jak najbardziej. Niemozliwe żeby nie bylo o tym w ulotce, ale moze i ulotki w..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 28

.. ...faktycznie mało przyjemne, bo kręgosłup wysiada ( przynajmniej mnie; ) ) ). Raczej nie cewnikują. Sikać faktycznie chce się bardzo, bo przeważnie po zabiegu podają kroplówy z potasem, ale wtedy z pomocą przychodzą siostry z basenem! DA SIĘ PRZEŻYĆ - wiem, co mówię. Powodzenia!!!! Dużo..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...wszelkie badania, rtg kręgosłupa, ekg zwykłe i wysiłkowe, badania tarczycy i nic nie wykryli...wypuścili mnie po 9 dniach a ja wyszłam na hipochondryczkę... Dostałam Metocard i Xanax... z czasem się uspokoiło... Lecz niedawno wszystko się znowu odezwało. Bóle/ uciski w klatce piersiowej,..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 50

.. ...z szyjnym odcinkiem kręgosłupa to niech poprosi o coś pod szyję. Nie ma co się bać. Nic nie boli, dostaje się zastrzyk znieczulający w pachwinę, prawie bezbolesny, jak zwykłe ukłucie. Wprowadzania koszulek i elektrod wogóle nie czuć. Też się bałam. Ale okazało się, że nie ma czego. Przez..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 58

.. ...godz. na plecach - ból kręgosłupa.Ale jakoś to zniosłam , dostałam środek przeciwbólowy.Ja miałam napadowy częstoskurcz węzłowy , który zatruwał mi życie po kilka razy dziennie.Dr.Fuglewicz stwierdził , że ta droga została zlikwidowana i jeśli nie powstanie nic nowego , to będę miala..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 60

.. ...dobrze.Jedynie trochę narzekał na kręgosłup,bo musiał dobę leżeć na plecach,gdyż miał na miejscu wkłucia specjalny opatrunek.Ja też się denerwowałam,ale była wspaniała atmosfera w szpitalu.Trzymam kciuki i pozdrawiam.Wszystko będzie dobrze. No i jesteśmy po ablacji !!! Wszystko..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 67

.. ...mnie część lędzwiowa w kręgosłupie. Na drugi dzień mnie wypisali. Jeszcze dodam ze jak leżałam na stole operacyjnym przed ablacją to tak się trzęsłam ze strachu, tak mną rzucało na różne strony i tak mi latała szczęka, że aż pielęgniarka się śmiała ze mnie : ) Jak jesteście jeszcze..

Echo serca - Str. 33

.. ...miażdżycowa zwyrodnienie kręgosłupa piersiowego stwierdzono:zastój wąrobowy,płucny,szybką niemiarową akcje serca,cechy niedotlenienia m.lewej komory,UKG - uogólniona hypokineza EF15%( to martwi mnie najbardziej,czy można podnieśc wynik lekami,albo rozrusznik?czy ojciec da rade żyć?..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...zle znioslam narkoze i kręgosłup mi nawalał bo tyle lezenia...nie moglam...psychcznie nie wytrzymywalam...a potem dowiedzialam sie ze nic nie pomoglo. znowu czekam naśmierć. pozdrawiam...ale decyzja nalezy do Ciebie Maćku nie przejmuj sie ja też to mam wyszło to przypadkiem jak zasłabłam..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 5

.. ...tętnice i przy schorzeniu kręgosłupa i tak długim leżeniu 16h idzie zwariować po pierwsze przed pójściem na zabieg nie przemęczać się chociaz ze 3 dni a w trakcie leżenia juz po - jest założona opaska uciskowa - wsuwałam palce pomiędzy te opaskę i masowałam sobie lekko mięśnia kręgosłupa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...zmarnowany dzień. Boli mnie kręgosłup, snuje się po domu i szukam sama nie wiem czego, do niczego nie mogę się zmobilizować. Dziś te obajwy mogła nasilić pogoda - pochmurno, wietrznie, deszczowo...a ja jestem metopatą. Czy na Was, drogie nerwuski, też tak działa psotliwa w naszym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 11

.. ...międzyżebrowej aż po ramię i kręgosłup borykam się ponad dwa lata. Prawdopodobnie byłoby inaczej, gdybym trafiła na konkretnego lekarza, ale oni potrafili tylko mnie odsyłać od jednego do drugiego. Diagnoz miałam około 10, jak nie więcej, już nawet przestałam liczyć. Jednak nie o to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 18

.. ...tomografię, prześwietlenia kręgosłupa, echo serca, badania krwi i nic nie wykazały ( oczywiście nie umiem w to uwierzyć, że nic mi nie jest ). Ciągle boli mnie głowa i mam zawroty. Tak jak Tobie Dharma, wydaje mi się ciągle, że zaraz zemdleję. Czuję się * otumaniona * , ciągle myślę, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 20

.. ...drugą mamzwichrowany kręgosłup a mimo to uważam że warto żyć i cieszyć się pełną piersią czego wzsystkim życzę pozdrowienia z dużym uśmiechem mirka luki Ty cholero! ; ) prosiłam żebyś mi podesłał na adres mailowy swoje gg : ) ( kororowy_kfiatek@gazeta.pl ) oczywiście nie zmuszam - ale..

Problem z kręgosłupem a bicie serca

.. ...temat tego czy bóle kręgosłupa, skrzywienie kręgosłupa, wypadanie dysku, może mieć wpływ na nieróne bicie serca. Mówię tutaj o swoim przypadku ponieważ stwierdzono u mnie bigeminie. Leczyłem się u kilku lekarzy , każdemu z nich powtarzałem że czasami odczuwam lekkie bóle serca i że..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...powietrzu,zarówno dla serca jak i kręgosłupa,np.jakiś spacer po parku i lekka gimnastyka,bez szaleństw,taka bardziej rozciągająca ( najlepiej gdybyś poradził się fachowca ),ale systematyczna,zeby było bez zrywów,a serce miało szanse się oswoić.Wiem,wiem łatwo powiedzieć : - ),ale trzymam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 29

.. ...dalej.Do tego ma dyskopatię kręgosłupa szyjno - piersiowo - lędzwiowego i nerwobóle między zebrowe ,które uciskaja i zaburzają rytm serca.Poza tym mam problemy z tarczycą zapalenia i czasami nad lub niedoczynnosc oraz przepuchlinę przeponową ,gdzie po posiłku większym zdarzają się uciski..

Nerwica? stwierdzono nerwicę wegetatywną ale nie miałam problemów

.. ...funkcjonować. Prześwietlenie kręgosłupa wykazało zwyronieniowe zmiany, ktore przejdą. Jestem zmęczona i słaba. Proszę pomóżcie. Ewa. cześć mam identyczne objawy do Twoich kilka razy wylądowałem nawet w szpitalu i też mi mówią że to nerwica, biorę tabletki jak mam taki atak i jakoś mija,..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 17

.. ...wznak ( mam kłopoty z kręgosłupem i leżenie na wznak jest dla mnie dość męczące ). Po 6 godzinach mogłam wstać - po pierwszym zabiegu serce mnie trochę bolało ( ale tylko do wieczora ), po drugim z kolei miałam lekkie zawroty głowy, za to żadnych dolegliwośći bólowych. Ale przeżyłam,..

Po ablacji

.. ...o jakimś bólu, stwierdził że mam się nie przejmować. Proszę powiedzcie czy to normalne?? Może ktoś też ma takie coś?? zrób prześwietlenie kręgosłupa piersiowego, on często jest przyczyną takiego bólu...

Po ablacji - Str. 9

.. ...czy masz problemy z kręgosłupem bo u mnie to było aylin,,, syn jest 2 mc po ablacji,miał także silne bóle w klatce piersiowej, był w klinice z powodu infekcji ,miał robione wszelkie badania ale na razie jest OK.Bóle nasilają się u niego przy zmianie pogody, po wysiłku,dlatego badż..

Szum w uszach wieczorem przed snem - Str. 2

.. ...mam nadzieję, ze to od kręgosłupa szyjnego, a nie coś innego strasznego. Mam to już ponad 5 lat, najpierw było tylko jak mi ścierpł kark przed kompem i byłam niewyspana, z czasem się pogłębiało i teraz to mam przy zmianie pozycji, głębszym oddechu itp. prawie cały czas z niewielkimi..

Szybkie tętno - Str. 6

.. ...Poza tym mam problemy z kręgosłupem i pływanie na pewno świetnie zrobi moim kościom i mięśniom.I na dodatek mam alergię,a pływanie pomoże wytrenować oskrzela i płuca. Miłego popołudnia.Ja już się pakuję i lecę do domu. Tak, mnie tez tak tlumaczyli, ze moga byc rozne wyzwalacze. Bo ja sie..

Szybkie tętno - Str. 7

.. ...silną alergię, kłopoty z kręgosłupem..Tylko na basen nie chodzę i nigdy nie pójdę. Prędzej dałabym się rozstrzelać niż ćwiczyć: )Poważnie Soul,a masz jakieś przykre doświadczenia związane z basenem? Miałaś częstoskurcz,to znaczy,że już ich nie masz?Jesteś po zabiegu? Na basen chodziłam..

Szybkie tętno - Str. 13

.. ...intensywnie leczę się na kręgosłup..mam duże problemy( już się doigrałam porażenia nerwu strzałki lewej ). Witam Wszystkich z wysokim tętnem!!! Mam dla Was dietę,która może Wam pomóc. Pijcie codziennie biovital rano następnie 3 razy dziennie olej lniany tłoczony na zimno( najlepiej..

Ból w mostku najczęściej po najedzieniu (obżarciu)

.. ...także prześwietlenie kręgosłupa. mam malutkie skrzywienie między łopatkami - raczej od plecaka. Jutro idę na kolejną wizytę do lekarza - zobaczymy co powie jak obejrzy kręgosłup. Pozdrawiam mam 14 lat i oprócz problemów z sercem mam patologiczny refluks żołądka i przełyku... przyjmuje..

Niedoczynność tarczycy - Str. 20

.. ...ręce i nogi drętwieją, kręgosłup boli, odczuwam zimno na rękach i nogach jestem ciężka i trudno wejść na schody.Jak widzicie zyć się z tym da, trzeba być choć troszkę zdyscyplinowanym. Pozdrawiam i życzę zdrowia Witaj grazka1458 jak nie będziesz się leczyć to na pewno pójdziesz na rente,..

Niedoczynność tarczycy - Str. 23

.. ...47 dni ), boli mnie kręgosłup, czasem mam problem z oddychaniem, czasem niespodziewanie coś mnie zatyka i przez chwilę nie mogę złapać oddechu, albo też ktoś zwraca mi uwagę, że bardzo ciężko oddycham. Może mieć to związek z niedoczynnością tarczycy? Byłam u lekarza rodzinnego i dostałam..

Czy to jest nerwica sercowa?

.. ...przypadkiem skrzywienia kręgosłupa?Bo skrzywienie też może powodowac takie bóle.Pozdrawiam. witam! od jakiegoŚ czasu( pól roku ) mam okropne bóle w okolicy serca. takie kłucie,że aż promieniuje z tyłu pod łopatkę, jakieŚ 2 tygodnie temu robi mi się tak,że jak mnie to złapie to serducho..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...zrobienie RTG całego kręgosłupa, bo jak się u mnie okazało to również może być przyczyną, mam sporo zmian w szyjnym, lędzwiowym i piersiowym. Wszystko razem daje fatalny skutek, ale głowa do góry trzeba wierzy,że będzie lepiej, wiele pomogli mi ludzie odwiedzający tę stronę, powoli uczę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...wynik nerwobólu np. od kręgosłupa. Wydaje mie się, że idąc do lekarza z tym problemem nie ośmieszysz się. Jeśli nawet lekarz miałby powiedzieć, że to objaw nerwicowy, a nie nic somatycznego to chyba warto uspokoić nerwy i udać się na taką wizytę. Sam pamiętam jak kiedyś umierając..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...rezonans mgnetyczny kręgosłupa szyjnego,i atlasu często taki efekt dają osteofity wcinające się w stawy lushkiego,gdzie blisko s nitki nerwowe wychodzące z rdzenia objawy senności ,to dalsza konsekwencja ucisku tętnic kręgowych zwłaszcza w okolicy atlasu po zrobieniu badań,z wynikami do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...- boczne skrzywienie kręgosłupa.Na początku rodzice pilnowali mnie z ćwiczeniami ale po jakmś czasie umarło to wszystko śmiercią naturalną.Wada zaczęła pogłębiać się coraz bardziej aż w końcu doszło do tego,że dzisiaj jestem osobą niepełnosprawną.Wracając jednak do czasów szkolnych mając..

Marznący palec i inne dziwne objawy

.. ...może być skrzywienie kręgosłupa. Ja mam skolioze, spowodowana faktem, ze od urodzenia moja lewa noga jest krotsza o 1cm. Do tej pory z reguly chodziłem na wkladce, jak zalecil doktor, ale odkad jestem za granica, rzadko wkladam ta dodatkowa wkładkę ortopedyczna do buta. Nie wiem czy..

Niedomykalność aortalna +++ - Str. 2

.. ...takie jak : skrzywienie kręgosłupa, symptomy początkującej prostaty oraz to co było poważnym problemem mojego życia z racji intensywności i skali występowania ( problem 25 lat ) i było widoczne na mojej * powłoce * - łuszczyca, jej ustępowanie trwało najdłużej. Obecnie jestem już prawie..

Dziwny ból ręki i uczucie ciężkości w palcach

.. ...nadgarstka, Doppler. rtg kręgosłupa ), brak jakichkolwiek oznak ze coś jest gdzieś źle czegokolwiek do czego można by się przyczepić. zacząłem pisać jedna ręka bo lewej nie mogę nawet trzymać przy klawiaturze. P.S. Jak masz jakieś racjonalne wytłumaczenie lub propozycje leczenia napisz..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...lewego ramienia, szyji, kręgosłupa na odcinku piersiowym. Do tego mam duszności, trudno mi złapać oddech, dziwne uczucie w gardle, jestem osłabiona i roztrzesiona. Biegam po lekarzach, jesienią 2005 byłam tydzień w szpitalu miałam robione: ekg, holter, echo, prześwietlenie klatki..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...szyjnego Sprawdź czy nie masz skrzywienia kręgosłupa w odcinku szyjnym zwłaszcza. Często takie skrzywienia powodują nacisk na rdzeń kręgowy co wywołuje różne reakcje ze strony mózgu np takie jak opisujesz...

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...bo słyszałam,że wady kręgosłupa tez mogą mieć wpływ na moje samopoczucie( po tym poczułam się rzeczywiście lepiej ) i kiedy ta pani dotykała moich pleców czucie po lewej stronie miałam mniejsze niż po prawej.Rano budze się ze spuchniętymi delikatnie rękami. czasami tez bolą mnie boie..

Bardzo płytki oddech i płatek zastawkowy

.. ...lat i ciagle boli mnie kręgosłup, a także brzuch rodzicew wysłali mnie do szpitala na oddział młodzieżowy. bóle serca mam ciągłe ,nie mogę przełknac śliny,ocieżałośc umysłową mam , bóle oczów bóle wszystkiego. prosze o szybko odpowiedz prosze o szybką odpowiedz na me pytania. te bóle są..

Co się do mnie przypałętało? - Str. 2

.. ...z szyjnym odcinkiem kręgosłupa.zrobiłem rezonans na własny koszt bo na ten z NFZ bym się nie doczekał,a poza tym z bólu nie mogłem juz normalnie funkcjonować.Kregosłup szyjny jest tak delikatny że nie wyobrażacie sobie w jakie miejsca może promieniowac ból.od bólu glowy,przez ból pleców..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...bo słyszałam,że wady kręgosłupa tez mogą mieć wpływ na moje samopoczucie( po tym poczułam się rzeczywiście lepiej ) i kiedy ta pani dotykała moich pleców czucie po lewej stronie miałam mniejsze niż po prawej.Rano budze się ze spuchniętymi delikatnie rękami. czasami tez bolą mnie boie..

Niedomykalność zastawki mitralnej I/II stopnia - Str. 2

.. ...klatce, az po plecy , kręgosłup. robie sie blada i cała sie trzese prosze napiszcie czy to moze byc od tego, w styczniu mam miec holtera pozdrawiam ala Hej! Mam 17 lat. O wypadaniu płatka zastawki dowiedziałam się, gdy miałam 12 lat. Od tamtego czasu nie cwiczę na w - f * ie, biorę..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 4

.. ...niestety wiem:( zbadaj kręgosłup ,zrób badanie z krwi tsh dotyczy tarczycy ,i gastroskopie takie obiawy dają też wrzody a czy po zrobieniu ekg i echa mozna okreslic czy nie bedzie sie miało zawału Kolego jesteś po prosto hipohondrykiem .Daj sobie spokój ze swoimi chorobami i zobaczysz że..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 6

.. ...między nimi a także kręgosłupa. Także może powodować silne migrenowe bóle głowy oraz w niektórych przypadkach uciążliwe dolegliwości ze wzrokiem ( Powodowane głównie problemami od kręgosłupa )Ciężko Wykryć i odróżnić od popularnych chorób ponieważ ból potrafi ppromieniować i ukazywać się..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...skrzywioną lordozę w kręgosłupie szyjnym. Więc lekarz stwierdził, że to NAPIĘCIOWE BÓLE GŁOWY. Ale ja jako niedowiarek z tymi moimi bólami głowy, byłem jeszcze u 3 innych Neurologów ( nawet2 razy prywatnie ) z wynikami tych badań i kazdy z nich stwierdzał to samo, czyli NAPIĘCIOWE BÓLE..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...przyczyną zwyrodnienia kręgosłupa. niestety kręgosłup boli mnie jeszcze bardziej niż głowa więc już wogóle sobie nie radze...jestem zaniepokojona, bo jestem w grupie podwyższonego ryzyka jesli chodzi o nowotwory...gdzie sie skierować? z kim porozmawiać? kto może mi pomóc??prosze..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...świadczyć o zmianach w kręgosłupie szyjnym i ewnetualnym ucisku na nerwy ale znów musiałabym iść do neurologa, zrobić rezonans tym razem szyi, itd. Pewnie się zdecyduję, bo trzeba szukać przyczyny. Czasami myślę, że chyba trzeba się pogodzić z tym bólem, brać te leki, które pomagają i..

Obawa o zawał serca

.. ...Następnie podano mu w kręgosłup zastrzyk rozluźniający, który również nie pomógł. 6 dzień jest podawana heparyna. Dziasiaj ma mieć podany zastrzykl przeciwbólowy w kręgosłup. Ogólnie osłabione serce. Istnieje obawa o zawał serca. Czy istnieje jakiś ratunek dla ojca? słyszałam, że jest..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...w szpitalu że to od kręgosłupa mam 26 lat mam podobnie..zrobiłam badania serca i nic..mi tez powiedzieli ze to od kręgosłupa/ U mnie jest podobnie, ale ostatnio doszedł do tego ból wzdłuż piersiowego odcinka kręgosłupa i ból po bokach w okolicach żeber. Mam 26 lat. witam mialem ten sam..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek - Str. 2

.. ...odczuwałam go też na długość kręgosłupa a w szczególności w górnej i dolnej jego części. ból trwał niemalże cały dzień. w niedziele też przez cały dzień bolał mnie kręgosłup i mostek. co wam na to powiedzieli lekarze? jakieś leczenie? Witam; ) mam podobne objawy; ) duszności, problemy z..

Alveo faktycznie pomaga?

.. ...depresja,nerwica , bóle kręgosłupa no i oczywiście z sercem , bez przerwy coś się działo. Zycie moje upływało bólach i pobytach w szpitalach.Było bardzo źle ,ale mimo tego pracowałem musiałem utrzymywać rodzinę. Gzieś dwa lata temu zainteresowałem się tematem samoleczenia sie i wpływem..

Zespół wazowagalny - Str. 3

.. ...też tętnice szyjne, kręgosłup szyjny oraz błednik. pomęcz lekarza co może być przyczyną tych zawrotów. pozdrawiam abi U mnie wygląda to tak, że mam postawioną prawdopodobna diagnoze jako zespół wazowagalny. Wyglądalo to jednak tak, że odczuwalam najpierw ból w klatce piersiowej( palenie..

Dziwna dolegliwość ze strony serca

.. ...przesunięcie kręgów ( niewyczuwalne ale ma swoje objawy ), póki co bierz magnez. skąd ta wiedza na pogotowiu nie powiedzieli ze magnez leczy nerwoból! ketonal nie magnez albo w zelu albo w tabletkach...

Bóle w lewym boku - Str. 3

.. ...bólach promieniujących od kręgosłupa.. i jeszcze wiele innych.. USG jamy brzusznej i dróg rodnych miałam w normie. Kolonoskopia nie wykazała żadnych zmian w jelitkach.. Przypadkowo wykryto u mnie p wzw B i rozpoczęto leczenie w tym kierunku.. Od końca grudnia 2008 dostawałam Interferon w..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...zwyrodnieniem odcinka szyjnego kręgosłupa lub też nieprawidłowym, nabytym ułożeniem kręgów szyjnych ( na skutek np. nieprawidłowej, permanentnej pozycji głowy, urazu; złego ułożenia głowy w trakcie snu przez wiele lat ), które uciskając na określone nerwy, czy nawet naczynia krwionośne..

Dodatkowe skurcze - Str. 2

.. ...miałam się poddać opercji kręgosłupa/wypadnięty dysk/ tak bardzo się tym przejmowałam że przestałam w ogóle myślec o skurczach,poza tym wiedziałam że skoro przeżyłam z nimi tyle lat to jeszcze sobie pożyję - myślałam tylko o czekającej mnie operacji i wyobraź sobie że one zaczęly same..

Dodatkowe skurcze - Str. 33

.. ...również mam problemy z kręgosłupem i nie jestem pewna czy to aby nie od tego.Pytałam kardiologa i powiedział,że od arytmii nie powinno być zawrotów głowy.Trzymaj się cieplutko ,pozdrawiam cię i wszystkich forumowiczów. hej krycha no na początku miałem bardzo duże zawroty głowy później..

Dodatkowe skurcze - Str. 38

.. ...czy od arytmi czy od kręgosłupa a może to na tle nerwowym już sama nie wiem. A jeśli chodzi o to samopoczucie przed i w czasie okresu jak pyta mama wojtusia to przy dodatkowych serducho więcej szaleje POZDRAWIAM i wspaniałego weekendu bez dodatkowych życzę. Cześć Jestem po zamknięciu PFO..

Dodatkowe skurcze - Str. 42

.. ...że te zawroty to od kręgosłupa zsyjnego tak mam napisane na wypisie ze szpitala. Mam kilka godzin dziennie nosić kołnierz ortopedyczny, i zwolnić z funkcjonowania w 100% na70 % kalectwo prawda? nie martw się Ewo bendzie bobrze POZDRAWIAM. Witam ! Krycha dzięki za * dobre słowo * ja już..

Piokal Gliwice jakie opinie?

.. ...kręgosłupa. Córka odczuwała bóle w prawej części ciała od biodra do stopy. Obecnie po 4 miesiącach od zakończenia kuracji nic jej nie dolega. Jesteśmy w trakcie badań w tradycyjnej * służbie zdrowia * ...

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...to drętwienie to od kręgosłupa tylko ja to zazwyczaj mam jak się mocno zdenerwuje więc nie wiem co o tym myśleć bo kręgosłup mam bardzo kiepski zwłaszcza odcinek szyjny ale czy to może powodować bóle takie przeszywające właśnie tam gdzie jest serce???? Cześć Gosieńko!Przepraszam że..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...zrobiłam rentegen płuc i kręgosłupa ( wykazał spoere zmiany ) żaden lekarz nie ustalił jednoznacznie przyczyn biorę różne leki, ale to nic nie daje bo ból ALBO NAGLE ZNIKA, ALBO ZNÓW SIE POJAWIA, nie zależnie od okoliczności poóżcie co to może być? nie napisałaś czy te badania które..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...mama ma zwyrodniały kręgosłup w odcinku szyjnym i bez przerwy słyszy w głowie huczenie. O dziwo, w momencie napadu te odgłosy gdzieś znikają. Czy ktoś wie co to może być? Z góry dziękuję No i przepraszam, że się nie przywitałem: ) Robię to teraz: Witam wszystkich serdecznie No i..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...odpowiedzialny był mój kręgosłup! Mam 25 lat, pracuje za biurkiem i uprawiam sport. W ciągu roku z powodu chorych jelit schudłam 7 kg, w kręgosłupie coś straciło elastyczność i się pokrzywił odcinek piersiowy ( praca siedząca, siłownia )...lekko ale ucisk miałam na nerwy obwodowe akurat..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...półklęku z poduszką pod kręgosłupem, trzymając kręgosłup wyprostowany. Jest to pozycja stosowaną na dalekim wschodzie do medytacji, jest najprostszym sposobem ( tj. wymagającym minimum wysiłku ) do utrzymania pionu i udrożnienia kanałów energetycznych. W połączeniu z powolnym,..

Ból po prawej stronie, nasilający w pozycji leżące

.. ...powinneś zrobić rentgen kręgosłupa, u mnie stwierdzono skoliozę i lordozę któraś z nich powoduje ucisk na nerw, pomogły mi masaze, ale szczerze mówiąc na krótko. ja mam tak od wczoraj nie wiem co to jest przy wdechu boli jak by kuło :/ około godziny 17 pochylałem sie nad terrarium..

Silny ból pod lewą łopatką

.. ...się nie pogryzie. Pojdz chłopie złoty do lekarza nie pogryzie Cię Koniecznie do lekarza. Jestem na etapie leczenia i pełnej diagnostyki takich dolegliwości. Moze to być problem z kręgosłupem piersiowym...

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...część głowy. Na RTG kręgosłupa szyjnego wyszło zniesiona lordoza ,zwężenie przestrzeni c5,c6 czy to może powodować taki ból .Czy ktos ma taki przypadek. czesc czy bul głowy może byc powiązany czesciąkregoslupa lendzwiowego witam mam bóle głowy i zawroty jakis czas temu wykryto u mnie..

Bóle głowy a ciśnienie - Str. 2

.. ...Właśnie jestem po rtg kręgosłupa i dokładnie tak jak u ciebie C5 i C6 i takie same bóle, szczególnie przed snem gdy się kładę prawa strona pulsuje i boli, w dzień też pobolewa. Jeśli jeszcze wracasz na tą stronę to proszę o kontakt ,może wymienimy doświadczenia ka_d@o2.pl mój email..

Dziwne mijajace bóle serca

.. ...mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, więc to równiez ma na to wpływ.bóle sĄ dławiĄce, uciskajĄce,chwilami czuć ulgę.prowadze zdrowy tryb życia,żadnych nałogów,ćwiczyłam regularnie na siłowni, ale lekarz mi tego zabronił,teraz ćwiczę żadziej ale bóle powróciły.pozdrawiam serdecznie (..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa?

.. ...zmęczeniem oraz problemami z kręgosłupem, schudłam 6 kg, przy czym skóra nie wiotczeje co szczególnie widać na biuście i najważniejsze KONIEC PROBLEMÓW Z CERĄ które miałam przez większość swojego życia. Minusy: nie ma gotowych produktów więc trzeba się trochę nakiwać w kuchni ale ma się..

Dziwne bóle w środku mostka

.. ...mam troche problemów z kręgosłupem. Co to może być, czy to serce czy może jakiś ucisk związany z kręgosłupem. hej mnie ez boli mostek i ostatnio błam u lekarza i powiedzial mi ze mam ugiecie płatka przedniego do lewego przedsionka sama nie wiem czy to jest grżne odpisz jak morzesz!!! U..

Skolioza a problemy z sercem?

.. ...tak dużym skrzywieniu kręgosłupa, zapewne z rotacją kręgosłup naciska na płuca. Skolioza to nie tylko wada kręgosłupa, ale i też narządów wewnętrznych, bo naciska na nie. Prawdopodobnie masz skoliozę torakogenną, ale o tym musi zdecydować lekarz. Skolioza IIIst. mocna storsowana...

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...czas boli, mam krzywy kręgosłup zgadza sie, ale to przez to?! MASAKRA nie wiem co z tym zrobić Witam Ja mecze sie z moim problemem ok roku zaczeło sie od prxełyksnis bsłsm sie ze sie zachłysne kazdy kes sprawiał mi bol połaczone to było z dziwnym uczuciem w gardle jakach klucha a..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej - Str. 2

.. ...skolioza i odcinek szyjny kręgosłupa może uciska na nerwy i stad może promieniuje do klatki i przełyku, ale oprócz tego w czasie przełykania śliny słysze odgłos jakby wracania powietrza z powrotem do przełyku i odbijanie jakby tego powietrza, a zaznacze, że gastroskopia nie wykazała nic..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 2

.. ...chodzę.Jestem po operacji kręgosłupa. Natomiast psychiatria to duży znak zapytania. Mam 55lat - czyli już wiekowa.W ubiegłym roku we wrześniu pijany kierowca zabił mi 25 letniego syna, który nie zdążył nawet odebrać swojego dyplomu mgr.Czyli wiecie co przeżywam! Wtedy przy łóżku mego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 6

.. ...to też być inne wady kręgosłupa. Ale jednoznacznie lekarz nie stwierdził przyczyny, ja czuję się żle i różne myśli mi do głowy przchodzą. Czy brałaś jakieś leki? do Marioli: często zaglądam na forum, czekam na jakieś wieści od ciebie, a tu cisza. Ciekawa jestem co się z tobą dzieje,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 12

.. ...lewego ramienia, szyji, kręgosłupa na odcinku piersiowym. Do tego mam duszności, trudno mi złapać oddech, dziwne uczucie w gardle, jestem osłabiona i roztrzesiona. Biegam po lekarzach, jesienią 2005 byłam tydzień w szpitalu miałam robione: ekg, holter, echo, prześwietlenie klatki..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...normie, może z wyjątkiem kręgosłupa który mam w nie najlepszej formie, ale przedewszystkim potworny lęk, nie przespane noce, budzenie się z kołataniem serca, stale wydaje mi sie , że lekarze mnie oszukuja, że nerwica serca nie może tak dokuczać, weszłam jednak na to forum i niedowierzam..