Kręgosłupa szyjnego

Zespół, choroba, fenomen Raynauda

Zespół, choroba, fenomen Raynauda

.. ...podobojczykowej, nieprawidłowości kręgosłupa w odcinku szyjnym ( żebro szyjne ). Objawy mogą także pojawić się jako działanie niepożądane niektórych leków. Leczenie polega na eliminacji przyczyny, jeśli jest możliwe doszukanie się jej, oraz na unikaniu zimna ( rękawiczki ) i bezwzględnym..

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...międzykręgowych szyjnego odcinka kręgosłupa, stanowi około 30% wszystkich dyskopatii. Przyczyną dyskopatii szyjnej jest zaburzenie składu chemicznego krążka, odwodnienie struktury nazywanej jądrem miażdżystym. Objawy dyskopatii szyjnej zależą od poziomu, na którym dochodzi do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...świadczyć o zwyrodnieniu kręgosłupa szyjnego, tym bardziej, że na rtg wyszło mi, że mam * pseudokifozę kręgu C * . Cokolwiek to znaczy, to chyba może wpływać na te drętwienia. No zobaczymy co będzie dalej. Narazie zawzięłam się na ten szereg badań i jak tylko Marcin wyjedzie : - ( to się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 132

.. ...znaki.Zdjęcia i tomografaia kręgosłupa szyjnego wykazała,że jest do bani.Proces nieodwracalny.Jestem dzisiaj bardzo zmęczona.Mówię Wam wszystkim DOBRANOC. Witaj Raf,no widzisz że to nic strasznego.Pokonałeś pewną barierę teraz będzie łatwiej,to przecież lekarz jak każdy inny ma pomóc..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 157

.. ...ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 193

.. ...może prześwietlenie kręgosłupa szyjnego?Ja już dostałam skierowanie właśnie na to prześwietlenie.Ze względu na mój zdeformowany kręgosłup może zaczęło mi się dziać coś i z szyjnym.Zaraz po Nowym Roku ide na prześwietlenie.Od szyjnego kręgosłupa też ponoć mogą być najróżniejsze..

Szum w uszach wieczorem przed snem - Str. 2

.. ...mam nadzieję, ze to od kręgosłupa szyjnego, a nie coś innego strasznego. Mam to już ponad 5 lat, najpierw było tylko jak mi ścierpł kark przed kompem i byłam niewyspana, z czasem się pogłębiało i teraz to mam przy zmianie pozycji, głębszym oddechu itp. prawie cały czas z niewielkimi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...rezonans mgnetyczny kręgosłupa szyjnego,i atlasu często taki efekt dają osteofity wcinające się w stawy lushkiego,gdzie blisko s nitki nerwowe wychodzące z rdzenia objawy senności ,to dalsza konsekwencja ucisku tętnic kręgowych zwłaszcza w okolicy atlasu po zrobieniu badań,z wynikami do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...szyjnych wyszło ok. RTG kręgosłupa szyjnego pokazało ,że mam zniesioną krzywiznę . Czasem w nocy budziłam się z uczuciem kołatania serca , myślałam że ze mnie wyskoczy mam wrażenie że było to w fazie płytkiego snu . Od neurologa dostałam Cital ale go nie brałam . Panicznie boję się że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...poniedziałku chodzę na masaż kręgosłupa szyjnego i obręczy barkowej , magnetronic i laser . Fachowcy mówią , że mam lekko opadnięte lewe ramię i zalecają aby na nim nie nosić torby . Faktycznie odkąd pamiętam torby lub torebki noszę na lewym ramieniu - może coś w tym jest. Ucisk w głowie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...końcu na rezonansie kręgosłupa szyjnego wyszło to schorzenie.Tylko pamietaj ze żadne zdjęcie rtg nie jest w stanie wykazać dyskopatii do tego niezbędny jest rezonans !Koszt jakies 350 zeta( za odcinek szyjny ).Pzdr witaj dyskobol a jakie są wszystkie objawy tego schorzenia bo ja miałam..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...szyjnego Sprawdź czy nie masz skrzywienia kręgosłupa w odcinku szyjnym zwłaszcza. Często takie skrzywienia powodują nacisk na rdzeń kręgowy co wywołuje różne reakcje ze strony mózgu np takie jak opisujesz...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...przyjrzał się miojemu kręgosłupowi i zlecił rentgen odcinka szyjnego i piersiowego, bo podejrzewa że te bóle głowy mogą być przyczyną zwyrodnienia kręgosłupa. niestety kręgosłup boli mnie jeszcze bardziej niż głowa więc już wogóle sobie nie radze...jestem zaniepokojona, bo jestem w..

Dodatkowe skurcze - Str. 48

.. ...zasłabłam w sklepie że to od kręgosłupa szyjnego. mam ucisk na tętnice szyjne a przy tym występuje niedotlenienie mózgu, i że to od tego sie robi słabo. Miałam w szpitalu robionego Doplera i tomografie komouterową głowy,równierz eeg i tam terz nic nie wyszło , tylko to prześwietlenie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 99

.. ...szyjnym i piersiowym kręgosłupa, mogą wpływać na pracę serca. Przez ucisk określonych miejsc na szyi, szczególnie w rozwidleniu dużej tętnicy szyjnej, można spowodować zaburzenia pracy serca – do dodatkowych skurczów włącznie. Przy objawach dusznicy bolesnej należy ustalić, czy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...mogą mieć związek z kręgosłupem moja rada wybierz się do ortopedy zrób zdjęcie rentgenowskie kręgosłupa odcinka szyjnego i pokaż je lekarzowi , ja tak zrobiłam u ortopedy będę na początku września , z tego co wiem wszystkie nerwy skupiają się w kręgosłupie , moje objawy są dużo..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...głowy, EEG głowy, rtg kręgosłupa szyjnego, usg jamy brzusznej i szyi, badania krwi, moczu, badanie na boreliozę, miałem punkcję, rtg klatki, miałem założony aparat Holtera - ciśnieniowy i EKG serca ). Oprócz tego że mam podwyższony cholesterol i trochę podwyższone ciśnienie, wszystkie..

Cierpnięcie głowy

.. ...) mam nadzieje ze w przyszlosci sie to nie nasili i nie bede mial problemow ze sportem ktory u mnie jest na porzadku dziennym... Pierwszą rzeczą jest RTG kręgosłupa szyjnego. To powinno wiele wyjaśnić...

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, mostek, żebra, plecy i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...stawu barkowego lub od kręgosłupa szyjnego.Może w kierunku reumatyzmu bad.krwi? BÓle mostka nie muszą być od serca.Mogą być od kręgosłupa szyjnego i piersiowego.Może prześwietlić? Czy Hanno śpisz na płaskim łóżku? Czy w pracy nie piszesz non stop na kompie? Może Pozycja ,w jakiej musisz..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...), rezonans barku i kręgosłupa szyjnego( nadal nic ). czy ktoś miał podobne objawy i wie mniej wiecej c omi może dolegac lub do kogo mam się zwrócic ? prosze o pomoc. od wrzesnia chdoze od lekarza do lekarza miałam nawet lasero i magnetoterapie i nadal nic. Witajcie, ja również od kilku..

Ból i drętwienie szyi po nagłym jej ruchu

.. ...że mam zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego i przepuklinę jądra miazdżystego które wywoływały podobne bóle.Na pocieszenie powiem że bol po 2letnim braniu leków minał.Pozdrawiam Witam, Zgadzam się z odpowiedzią Janki, objawy wskazują na zwyrodnienie kręgów kręgosłupa szyjnego. Na początek..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 499

.. ...wyszło mi skręcenie kręgosłupa szyjnego , mam posiniaczony brzuch od pasów ale nie pokwapili się aby zrobić usg , najgorsze jest to że wypadek był w innym województwie ( świętokrzyskim ) ja mieszkam na śląsku i będę tu siedzieć do momentu wyjścia mamy ze szpitala . Przestraszyłaś się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 502

.. ...tam wykonali mi rtg kręgosłupa szyjnego i oczywiście wyszło skręcenie - kazali przez 3 tygodnie nosić kołnierz ortpedyczny i L4 na 4 - tygodnie. Nikomu nie polecam leczenia w Starachowicach ( dziadostwo jak byk ) cóż ja do tego zostałam zmuszona . Pozdrawiam zawal przezylem 29 grudnia o..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 535

.. ...to boczne skrzywienie kręgosłupa,ja mam lewostronne w odcinku piersiowym.Ostatnimi czasy bardzo bolał mnie kark ,poszłam zrobiłam prześwietlenie i okazało się,że mam skrzywienie również w części szyjnej.Narazie poszłam zrobić to prześwietlenie,nie wybrałam się jednak jeszcze do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 702

.. ...zrobienie prześwietlenia kręgosłupa szyjnego ja jak wiesz mam tez okroooooopne zawroty głowy a jesli chodzi o to ze od seca to tez pytałam swojego kardiologa ale mi powiedział ze nie ma zawrotów głowy od seca a neutolog mi powiedziała ze przy silnej dyskopati gręgów szyjnych powstaje..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...zrób prześwietlenie kręgosłupa szyjnego, przy niestabilności mogą pojawiać się takie objawy. Witam Jestem nowy na forum ale potrzebuje porady. Nie wiem jak sie zakłada własny temat, ale ten jest troszkę podobny do mojego problemu tzn: Jakieś 24 godziny temu byłem u znajomego, potkłem się..

Ból kręgosłupa

.. ...Sądzę ,że prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Pozdrawiam cześć. Po zrobieniu badań lekarskich zaleconych przez specjalistów lekarskich ( internista, neurolog i inni ), aby wykluczyć inną chorobę, potem możesz wybrać się do specjalisty zajmującego się bólami odkręgosłupowymi - terapeuta..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca

.. ...czy mając zdjęcie RTG kręgosłupa szyjnego i opis - wyrównanie lordozy oraz zwężenie szpar międzykręgowych na poziomach C3 - C6, czy to może byc powodem bólu, który opisałem w 1 poście? pozdrawiam Drodzy koledzy i koleżanki w przypadku zawału jest bardzo dużo teorii w chwila kiedy..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...przez nieprawidłowości kręgosłupa szyjnego, ale również przyczyną może być niedokrwienie serca. Pozdrawiam Nerwobóle zostały stwierdzone przez lekarza bo zbadaniu serca. Stwierdził że przy problemach z sercem może występować ból w drętwienie lewej ręki. Oczywiście po wizycie ból i..

Niestabilność kręgosłupa szyjnego

.. ...dopiero teraz * . Od jakiegoś miesiąca mam zawroty i bóle głowy. Czy mogę wiązać te objawy z niestabilnością?? Też u mnie to stwierdzono wlaśnie po tych objawach które ty masz czyli zawroty i bóle glowy..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...cześć! może to newica? od kręgosłupa szyjnego nie drętwieje noga. Nie wiem może zbyt wiele, ale owszem uszkodzenie kręgosłupa szyjnego ( a właściwie rdzenia ) może dawać objawy dotyczące kończyn dolnych. W zasadzie to chyba nie ma innej drogi do mózgu dla nerwów obwodowych?..

Nerwica a ból kręgosłupa

.. Od 4 miesiecy mam bóle kregosłupa porobiłam badania tomograf odcinka szyjnego ,który nie wykazał zmian na tyle duzych ze odczówam taki ból, ból jest jakoby wędrujacy bo raz boli szyjny ,raz piersiowy a raz odcinek ledzwiowy.Lekarz kazał się wyciszyc !czy ktoś ma podobne skojarzenie nerwicy z bólem..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...poradzic? Kolego zrób sobie tomografię kręgosłupa - odcinow szyjnych. Mam podobne objawy i wyszło - Zniesienie lordozy szyjnej, przewężenie przestrzeni m/kregowej+osteofity. Najlepiej idz do neurologa...

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 156

.. ...bynajmniej przewaznie boli od kręgosłupa szyjnego bo zawsze z nim mam największy problem . Ja tez mam pracę raczej siedzącą i to jest tez przyczyna moich bólów.A dzisij to i spadek ciśnienia bo przeciez zmienia nam sie z lekka pogoda to i warunki bio są niekorzystne a ja istny..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...kręg.C: W odcinku szyjnym kręgosłupa cechy przewężenia tarczy międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt. podobojczykowe, kręgowe, tt. nadbloczkowe, szyjne wspólne, wewnętrzne i zewnętrzne zachowany, o prawidłowym kierunku...

Nagłe uderzenie gorąca i jasno przed oczami

.. ...objawy bja miałam takie dosyć często też biorę propranolol 10 mg i po ni, czuje się lepiej. Sprawdz może hormony zrób prześwietlenie tzn rtg kręgosłupa szyjnego tam też może leżeć przyczyna. Pzdrawiam..

Ból w potylicy - co to może być?

.. ...od tego mogą coś sugerować. Obserwuj się, zapisuj i czytaj. Witam: ) u mnie też występują bóle potylicy, u mnie to jest od kręgosłupa szyjnego... więc może warto zrobić zdjęcie tego odcinka kręgosłupa...

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...4,58 /4 - 8,3/ Zdjęcie kręgosłupa szyjnego 3x Wynik: Wyprostowanie lordozy szyjnej. Poza tym kręgosłup szyjny i otwory m - kręgowe w normie rtg. Kiepska sprawa - wypłukanie magnezu może się wiązać z zachwianiami równowagi podczas/po treningu/brakiem pobudzenia ? Odbieram kolejne wyniki,..

Zawroty głowy i utrata przytomności

.. ...o zmianach w części kręgosłupa szyjnego słyszałam - ponoć też ma to wpływ na zawroty głowy,tylko nie odczuwam dolegliwości bólowych,muszę w tym kierunku też pomyśleć - dziękuję za sugestię droga jolu mój znajomy też miał podobne do ciebie objawy zawroty głowy i przy tym tracił..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...a tym także badanie kręgosłupa wyszło mi ze mam całkowite spłaszczenie lordozy szyjnej wiec to wszystko przez to lekarz zalecił mi ćwiczenia żeby przeszły bule głowy i zawroty pomogło i tylko tyle mógł dla mnie zrobić pozdrawiam Witam! Obawiam się,że bez dokładnych badań trudno coś..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...powinienes zrobic rtg kręgosłupa szyjnego a jeszcze lepsze byłoby MRI jeśli masz siedzący tryb życia jak piszesz to zmiany w kręgosłupie szyjnym wysuwają się że tak powiem na prowadzenie ja jestem po operacji i mam implant w szyjnym miałam objawy opisywane przez ciebie drętwienia..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...BOLI.Okazało się że to ucisk z kręgosłupa szyjnego chodzę na zabiegi na laser i takie mrowienie ale nie wiem jak sie nazywa.życzę wam zdrówka. wszyscy mamy to samo a oni nie wiedzą co na dolega ja też mam takie bule a najgorsze to to ze bardzo panikuje ze zaraz mogę umrzeć boję się tego..

Częste zasłąbnięcia

.. ...miałam na myśli np ucisk kręgosłupa na nerw a może coś ci uciska na naczynia? czasami tak może być, można mieć też zwężone tętnice szyjne albo inne naczynia piszesz że często ci słabo w pozycji siedzącej a jak zaczynasz chodzić to jest nieco lepiej. może to jakieś naczynie? może nawet w..

Ból głowy - NIEUSTANNY

.. ...prześwietlenie zatok * też. RTG kręgosłupa szyjnego wykazało jedynie * wyrównaną lordozę * szyjną * , EEG też prawidłowe ( * zapis wysokonapięciowy. bez stanów * napadowych ani drgawkowych * ). * W poszukiwaniu jakiegoś rozwiązania ( czekąjąc na kolejną wizytę ) * przeszukałam internet..

Zdrentwiałe palce u prawej ręki z nieprostowaniem do końca

.. ...mogłęś mieć kontuzje kręgosłupa szyjnego?Po takim wypadku mogą to być odległe skutki ,nawet po kilku latach. Gdyby to był kręgosłup szyjny,to weż zabiegi - masaże,laser i krioterapię.Ale jak chcesz szybko,to musisz zapłacic,bo na kasę chorych to jak się ma skierowanie na zabiegi ,to..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 2

.. ...też skierowanie na RTG kręgosłupa szyjnego. łukasz udaj się do neurologa, najlepiej z prywatną wizytą abyś nie czekał. masz podobne objawy jak ja, robiono mi tomografię głowy... i nic. może to byc pewna odmiana padaczki, piszę odmiana, bo jest ich całe mnóstwo. dobrze by było iść..

Mam problem

.. ...w klatce mogą być od kręgosłupa szyjnego i piersiowego.Trza prześwietlić z boku i na wprost.Samo EKG nie jest dokładnym badaniem.Musi być badanie wysiłkowe serca i Echo serca.A jak seks już mu nie wychodzi tzn.,że z krążeniem ma problem.Na cholesterol - dieta,ruch codzienny 1 godzinę..

Lordoza i skolioza

.. ...przy mocnym skrzywieniu kręgosłupa, zwłaszcza jeśli chodzi o górną część kręgosłupa i kręgi szyjne. . Po prostu nie myśl o tym. Podobno niewielu jest ludzi idealnie * prostych * i prawie każdy ma coś krzywego, a to lordozę a to kifozę czy platfusa.. te wady postawy jakoś ujawniać się..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest ok, zatoki również. Jeszcze przed tg twarzoczaszki, trafiłam do chirurga szczękowo - twarzowego i on stwierdził problemy ze stawem skroniowo - żuchwowym. Powiedział, że objawy są dosyć nietypowe, ale w sumie..

Rożnica miedzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym

.. ...i głowy moga byc od kręgosłupa szyjnego.A to moze być skutkiem długotrwałego siedzenia przy kompie.Cwicz codziennie,rób ćwiczenia wzmacniające mięśnie karku i grzbietu.A najlepiej jeszcze na basen sie zapisz.A ciśnienie masz dobre i nie panikuj,bo nic sie nie dzieje.Może w pracy siedzisz..

Silny ból z lewej strony tył głowy

.. ...strasz gózem mózgu,może to przecież być od kręgosłupa szyjnego.Proszę iść do neurologa. miałm cos podobnegi i okazało się,że to skrzywienie boczne kręgosłupa szyjnego z rotacją.Idż do lekarza koniecznie...

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 36

.. ...szyjnych, zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego zwykłe i ruchowe i wyszło że mam zniesienie lordozy, ale jak już muwiłam z czego umnie miała bu być ta nerwica to ja niewiem, teraz to chyba z tego że nie potrafię sobie poradzić z tymi dolegliwościami. Co o tym myślisz? Dzisiaj to od rana tak..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 41

.. ...i oczywiscie zdjęcia kręgosłupa szyjnego. Kurde ja mam tam coś jeszcze z tym oczoplonsem, teraz mi koleżanka pisze( ona ma taki sam wynik tego badania błędnikowego tylko ja mam te wszystkie dysfynkcje w lewo a ona w prawo, dodam że też tak samo jak ja się męczy z zawrotami ) że lekarka..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 45

.. ...- zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego - jednej lekarce nie podoba się coś w moim oku - coś tam z błędnikiem - no i teraz na dodatek jak by było mało byłam na rezonansie magnetycznym głowy i coś tam mi wyszło że mam coś w zatokach czołowych i szczękowych, lekarka mi powiedziała na to..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 46

.. ...wrazliwy,mam dyskopatię kręgosłupa szyjnego,mam zapalenia tarczycy ale TSH W NORMIE.Byłam tez u kardiologa i mam wyskakiwanie platka zastawki i muszę brac tabletki na zaburzania rytmu serca ale te leki powodują,ze nasilają mi się te zawroty ,ze nawet czasami nie mogę wstac z łózka.MÓJ..

Bóle pleców między łopatkami

.. ...spirytusem,a nawet połóż się na termoforze.Może nie wygrzałaś się ,a chodziłaś w czasie choroby.Głowa też może boleć od kręgosłupa szyjnego lub piersiowego.Jeśli jest np.skrzywienie. lub zwyrodnienie...

Nasilające zawroty głowy

.. ...od nerwicy jak i od kręgosłupa szyjnego. Rewelacyjnie napisana historia Miazga - pozdrawiam Cię serdecznie: ) Witam! Z lekka mnie zaskoczyliście tym, że się wam podobało i dzięki za pozdr. Fajnie, że Wam coraz lepiej, tak trzymać i nie puszczać. Staram się nie nakręcać ( bo akurat *..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...niekoniecznie,może to być od kręgosłupa szyjnego lub piersiowego .Pomoże gimnastyka jeśli to jest to.Zwis na drążku na przykład.Odpowiednie ćwiczenia. Ludzie pomocy!!! Od jakiegoś czasu mam ból kręgosłupa, krzyża, ból w klatce piersiowej i gardle oraz pieczenie a także bóle głowy z..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...nerwicy ata druga od kręgosłupa szyjnego . zażywam pramolan od 10 dni inne objawy znikmęły a to nie , .strasznie mnie to wkurza i podejżewam ,ze sie tym nakręcam i już jest błędne koło.ale jak to paskudztwo olać jak jest.pozdrawiam Pramolan brałem nic nie pomagał, od niego tylko głowa..

Ciagle, nieustajace zawroty glowy

.. ...rozmarynu może to od kręgosłupa szyjnego i pomógłby cos dobry mgr fizjoterapii zajmujący się terapią manualną.Tacy są w dużych miastach gdzie są AWF i Akademie Medyczne.W mniejszych też ,ale rzadko. Najprawdopodobniej to zatrucie razem z niedotlenieniem i zakrzepami. a czy badałś..

Szum w uszach

.. ...to mieć.A przyczyn bólu głowy może być100.Nawet od kręgosłupa szyjnego,nadciśnienia..itd. w uszach może też szumieć po lekach jak się ich za dużo bierze.Często po lekach typu aspiryna .polopiryna .....

WRAZENIE CIEZKIEJ,OCIEZALEJ GŁOWY

.. ...rodzaju , pojawil sie taki tik ze ta glowe przekrecam w lewa strone nie wiem juz co to moze byc prosze o wpisy do neurologa,może to od kręgosłupa szyjnego jest?Trudno powiedzieć.A na tiki cos na uspokojenie...

Dziwne uczucie...

.. ...zawroty głowy mogą byc od kręgosłupa szyjnego,moze za dużo przy kompie siedzisz pochylony....A jak na leżąco oglądasz tv,to też pozycja zgarbiona.Przydałoby ci się pływanie.Rozlużnia mięśnie.Popływaj na grzbiecie.Może za mało ruchu masz.Poza tym zmęczenie fizyczne odpędza różne głupie..

Zawroty głowy i nudności przed Komputerem.

.. ...komputer,siądż na rower. od kręgosłupa szyjnego to może być,bo jak godzinami siedzisz w zgarbionej pozycji,to kręgosłup ma juz tego dość i się buntuje.Postaw monitor wyżej.Najdłużej godzina i stop.Gimnastyka konieczna ! Dobra po moim poście można wywnioskować że jestem uzależnionym od..

8 zdjęć rtg klatki piersiowej i CT w jednym miesiącu

.. ...3 razy po 2 zdjęcia kręgosłupa szyjnego,bo panie nie umiały mnie ustawić do zdjęcia .Najpierw ustawiły mnie przodem do aparatu z zamkniętymi ustami,a wiadomo,że zęby zasłonią górny odcinek kręgosłupa.Dopiero lekarz im pokazał jak ie ma być ustawienie jak dwa razy sknociły zdjęcie.A miały..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...ból głowy moze byc od kręgosłupa szyjnego.jeśli w pracy dużo siedzisz,piszesz pochylona...Prześwietlenie szyjnego.I fizjoterapia jakaś.Wyżej postaw monitor,żeby się nie schylać.I śpij na płaskim,albo kup sobie poduszkę specjalnie wyprofilowaną,podpierającą kark. dziękuję za odpowiedz...

Ból ręki

.. ...związany z pracą bo pracuje w co drugą sobote i czasem przyjmuje w domu wiec nie jest to przeciązenie pracą prosze o jakąc porade i pomoc w tym co to może być Możę rwa barkowa? Może od kręgosłupa szyjnego?..

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...EMG , prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Okazało się , że to od kręgoslupa - miałam kołnierz , masaze , ćwieczenia .Trawło to parę lat , potem samo przeszło - był spokoj jakies 7 - 8 lat , teraz znów wszystko wróciło - zawroty głowy , nie mogę długo stać , mam czasem jakby zdrętwiałą..

Bardzo mocne migreny i ciągłe sztywnienie karku oraz jego ból 24/7

.. ...człowieku prześwietlenie kręgosłupa szyjnego i będziesz miało czarne na białym bo co gdybać i się zamartwiać A skąd wiesz to to migreny właśnie z powodu zwyrodnienia kręgów szyjnych też może boleć głowa A jeżeli to migreny to musisz z tym żyć. Współczuję bo sama też to miałam lądowała w..