Krew w nosie nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 128

.. ...czes mam pytanieczy krew w nosie to objaw nerwicy bo nie dawno wykryto u mnie nerwice i sie zastanawiam nad tym - mozna jakos to wyleczyc???????? a i czy sennosc to normalne przy ludziach z nerwica???????? albo co biora antybiotyk bowłasnie zarzywam od płuc i syrop wyksztusny ?????błagam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 476

.. ...budzę to mam zaschniętą krew w nosie czy to normalne przy nerwicy? czy mam zacząć się martwić,w sumie to trwa z parę dni... Dziewczyny i Andrzeju weszlam na forum mojej dawnej klasy i sie tak smialam ze smiechu ze lzy mi leca dalej. opowiadalismy sobie najlepsze chwile z zycia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 490

.. ...rano jak wstaje to mam krew w nosie,no i jak zakasłam rankiem to też mam krew:( nie wiem co się dzieje kurcze,ide chyba jutro do lekarza,niech mi jakieś badania porobia...kolejne Andrzeju idz do tego lekarza,dobrze Ci radze,musisz porobic jakies badania. Catullus spoko nie ma..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 574

.. ...martwi mnie fakt ze mam krew w nosie jak smarkam tez czesto jest niewiem odczego to jest i jak obie z tym radzic błabam pomózcie mi Anettt1987 to napewno nerwica. Kiedy czytałam Twoją wypowiedź to tak jak bym dosłownie czytała o sobie i moich objawach. Wszystko się zgadzało. To nerwica,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 115

.. ...mnie nerwice mam tez krew nosie nie wiem od czego a obecnie biore antybiotyk od płucx gdyz jestem chora POMÓŻCIE MI NIE WIEM CO TO JEST zaczeło mi byc mozcno serce i zaraz sie uspokoiło czy to kołatenie od nerwicy? ej czy z tego kołatania serca mozna sie wyleczyc lub z nerwicy?????????..

Krew w nosie

.. ...się budzę zaschniętą krew w nosie...czy to są objawy nerwicy lękowej ( którą posiadam:( czy mam się zacząć obawiać? bardzo proszę o odpowiedz jeśli ktoś miał podobny przypadek...dziękuję pozdrawiam e przesadzasz od nerwicy krew w nosie moze peklo jakies slabe naczynko no nie wiem,dlatego..