Krew z zatok

Nerwica - czy na pewno? - Str. 39

.. ..... była Moje wyniki krew/mocz ok zatoki ok badanie kręgosłupa wykazało przewlekłą dyskopatię na L5 - S1 oraz lumbalizację kręgu S1 dostałam teraz skierowanie do neurologa poza tym czuje sie już lepiej chyba przeszedł mi ten cholerny atak który trzymał sie prawie tydzień ale i tak nie..

Arytmia zatokowa

.. ...zatkany nos i często krew w wydzielinie z nosa ), lecz pani doktor o tym nie wieedziała, a mimo to stwierdziła że to od zatok. Czy to możliwe?? Czy chore zatoki mają faktycznie taki wpływ na pracę serca?? WITAJ!! Musze Ci napisac ze niestety kazda choroba ma wplyw na nasze serce. Jelsi..

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...niskie trojglicerydy i krew na dolnej granicy normy. To tyle ale chyba nie o ta kwasice Ci chodzilo? pozdrowienia Basia aaaaaaa dodam ze mam straszna arytmie juz od dwoch lat napadowa tachyarytmia z tetnem okolo 178, niemiarowosc zatokowa i naczej oddechowa no i dodatkowe skurcze..

Dodatkowe skurcze - Str. 295

.. ...szpitalu pobrali mi krew i wynki wyszły ;i ty was proszę o pomoc - potas 3,59 norma( 3,6 - 5,2 ) potasu miałam za mało i czy to od tego tak sie działo ?i co oznacza immunologia TNT - Troponina T * 0,010 ng/ml norma( 0,01 - 0,037 ) tego mam za mało. A lekarz niestety nic mi nie powiedział..

Wysokie tętno u 28 latka

.. ...tarczycy, niech sobie zbada krew szczegolnie TSH ( polecam zrobienie morfologi, cukru itp, moze wyjdzie cos innego ) Nalezy pamietac ze pozornie dobre TSH, tuz przy dolnej granicy wcale nie swiadczy ze tarczyca jest OK. Badania... to moze by wszystko - od tachykardii zatokowej zaczynajac..

Ucisk, gula w gardle - Str. 10

.. ...masę badań. Takich jak krew / mocz / alergie / zatoki / serce / wymazy / posiewy / pasożyty / ph - metrie / testy ureazowe / testy na przełyk Barreta / itd. . . Wszystko w porządku ... z wyłączeniem refluksu ... Aha i zaobserwowałem takie ciekawe zjawisko ... Chociaż mam refluks i nie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...kompleksowe badania: krew, mocz, tsh,pierwiastki we krwi, hormony,testy alergiczne, szczegółowe badania okulistyczne włączając w to badanie nerwu wzrokowego,badania słuchu, Eng,ekg, Holter, badanie tętnic szyjnych - Dopler,EEG, Rezonans magnetyczny. Wszystko było w porządku. Zdecydowałam..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...kontrastem, EEG pobrano mi krew i mocz i wszystko tez mi wyszło dobrz może tylko trochę mało poasu miałem to mi kroplówki dawali. No i powiem Wam że po tym pobycie w tym szpitalu jeszcze wiecej sobie nerwów wyrobiłem i do domu zostałem wypisany tak sobie na łaskę losu bo zadnej..

Nerwica w ciąży - Str. 227

.. ...zrobili mu to rtg, pobrali krew, powtórzyli ekg i obejrzeli oko. Wszystkie badania są dobre, boli go bo jest potwornie potłuczony no i ma złamane wszystkie kości po prawej stronie od skroni, przez oczodół, szczęke, zatoki itd. Z okiem podobno dobrze będzie widział ale na razie ma..

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...że mam trochę gęstą krew i lekko podwyższony poziom potasu. Miałem też robione wszystkie badania kardiologiczne - wszystko ok. Oraz badanie EEG głowy. Mam problem z zatokami - częste infekcje ( w wymazie wyszedł gronkowiec złocisty ),raz zajęło mi stawy kolanowe,że przez pare dni nie..

Ból z tyłu głowy a zapalenie zatok

.. ...ponieważ zaczęła mi krew z nosa lecieć. kataru nie rozrzedziłam, ale naczynia krwionośne i owszem. Dzisiaj się jeszcze dowiem o Sinupret bo podobno można nawet w ciąży, a on rozrzedza. * kazał unikać * chciałam napisać oczywiście ja na zapalenie zatok oprócz antybiotyku miałam 5x lampę..