Krople ziołowe na uspokojenie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 852

.. ...stracha biorę wtedy jakieś krople na uspokojenie ziołowe .może to ta pogoda mam doła chce mi się płakać ,kurcze mam tego dosyć cholera czy ta choroba nigdy mnie nie opuści. chciałam dodać że zaczełam czytać książkę ;zakochaj się w życiu; zapowiada się ciekawie.dzięki za polecenie lektury..

Wysokie tętno i chwilowa utrata wzroku

.. ...sobie w aptece jakieś krople ziołowe na uspokojenie ( bez recepty oczywiście ). Nie dostałam skierowania na żadne dodatkowe badania ani do żadnego specjalisty. Mam pić ziółka przez 2 tyg a potem się zobaczy. Zaczeło mnie to teraz martwić więc chyba powinnam wybrać się do innego lekarza...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 147

.. ...takie objawy i jest to okropne przeżycie.Powtarzaj sobie,że nerwica nic Ci nie zrobi,dokąd nie pójdziesz do lekarza wez wtedy coś ziołowego na uspokojenie,na serce może być Validol albo krople ziołowe przy nerwicy,są bez recepty.Trzymaj się,pisz do nas i idz do lekarza,on Ci pomoże,a my..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...ciśnienia,głowa mi peka.okropne,wziełam apap.wogóle czuje rozdrażnienie.Kassiu nie bierz hydroxyziny,zamuli Cie,lepiej kup sobie ziołowe na uspokojenie.no niestety nerwicowi każda chorobe odczuwaja gorzej od normalnego człowieka.pogoda nie zaciekawa,ale niedługo bedzie wiecej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 301

.. ...szefowa, która poradziła mi krople ziołowe na uspokojenie, albo żeby iść po psychotropy do lekarza, bo to nie wstyd. Czasami trzeba sobie tak pomóc. Od roku męczę się z kołataniem serca, mam takie uczucie jakby szarpania serca. Jestem strasznie nerwowa, mam obawy i to bez powodu, aż mi..