Kroplówka elektrolity

Częstoskurcz - ablacja - Str. 33

.. ...nafaszerowali mnie 2 butlami kroplówki z potasem. Na długo nie pomogło!!potem też spr potas i niby był ok a arytmia była. Prawdą jednak jest że elektrolity wpływają na prace serca u mnie jednak to nie one były przyczyną. A jeśli chodzi o abalcję to uważam że to najlepsze rozwiązanie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 796

.. ...[płyn orsalit] ,to jest kroplówka do picia. Pić przez 3 dni i won.:}Lęk w większości przypadków spowodowany jest zaburzoną gospodarką elektrolitową organizmu.Mózg dostaje świra i tyle.Wiem co mówię, przeszłam napady lęku po leczeniu antybiotykiem.Każde nasze działanie ,branie leków,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 162

.. ...bez recepty..jest to kroplówka do picia.Przeczytałam przed chwilą artykuł Zawstydzonej i rzeczywiście potwierdzam,że każdy lek..KAŻDY...Zwłaszcza antybiotyki, leki inne a przede wszystkim narkotyki zaburzają gospodarkę elektrolitową naszego organizmu.To może wyjść od razu albo też po..

Dziwne ataki serca

.. ...na pogotowie dostałem kroplówki - po szerszych badaniach( elektrolity,krew itp. )okazało sie że wszystko w normie,problem ten powtarzał sie przez ok. 3 miesiące choć z coraz mniejszym nasileniem,aż w końcu ustał, w między czasie miałem tez badanie metodą Holtera i też wszystko w normie (..

Chelatacja na plus

.. ...pogrzebowych!!! mam pytania:czy kroplówka z kwasu wersenowego działa selektywnie tylko na układ krążenia?przecież kwas wersenowy wiąże również inne metale ( stosuje się go jako lek w zatruciach metalami )czy ktoś badał wpływ kwasu wers.na poziom elektrolitów ?( szczególnie sodu i potasu..

Dodatkowe skurcze - Str. 188

.. ...doszukali, dostałam kroplówkę ( elektrolity i coś uspokajającego ). Na moje szczęście trafiłam na zmianę lekarzy ( coś koło 7 rano ) i przyszedł do mnie młodziutki lekarz. Porozmawiał ze mną i powiedział, że nie mam chorego serca a duszę i mam sobie wiele spraw przemyśleć, doszukać się..

Dodatkowe skurcze - Str. 303

.. ...zabierali mnie dali kroplówkę z elektrolitami ,jedna ,druga i przechodziło,a odkąd zmieniłam troszkę nastawienie żeby w tym momentach nie panikować nie byłam w szpitalu.: )Pojedyncze skurcze jak się pojawiają lekceważę,ale ataki są najgorsze - nie wiem jak Wy?u mnie 2 tyg temu taki atak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 251

.. ...nie wykazało,dostałam kroplówke z elektrolitami i hydrokzyzyne,na chwle pomogło ale myśl o tym że umre jest straszna,mam 2 letniego synka i mam dla kogo żyć!Boję się każdego nowego dnia...Nie radze sobie,ale jest przy mnie mama i mąż. Witam wszystkich na forum ,mam 45 lati zapewne jedna..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 282

.. ...zawroty głowy...dostałam kroplówkę z elektrolitem i do domu mnie puścili z ciśnieniem 100/60. W domu ciąg dalszy zawroty, zawroty i zawroty...na wieczór przechodzi i normalnie zasypiam. Ale na drugi dzień znowu to samo! od południa do wieczora okropne zawroty! myslałam że zawariuję!..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 25

.. ...przedsionków.Wtedy tylko kroplówka w szpitalu mi pomogła.Nie wolno się leczyć przy sztucznej zastawce samemu. Zapewne przy zaburzeniach elektrolitowych wystapily niedobory potasu i byc moze napad migotania przedsionków. generalnie u pacjentow po operacjach kardiochirurgicznych lepiej..

Tężyczka, co robić? - Str. 2

.. ...tężyczkę są dwa sposoby - kroplówka ( a za chwilę będzie powtórka ) lub zlikwidowanie przyczyny. Przyczyną jest brak magnezu, ALE NIE WE KRWI TYLKO W TKANKACH. Nie mogę zrozumieć, dlaczego lekarze każą badać magnez we krwi, skoro stężenie elektrolitów musi być stałe dla prawidłowej pracy..

Częstoskurcz nadkomorowy i zmiana leków

.. ...jakiś lek do żyły, potem kroplówkęz isoptinem. po kilku godzinach wróciłam do domku, bo serce się odpowiednio uspokoiło, morfologia była prawidłowa, elektrolity tez ino znow ten potas nizej - tak wiec znów go wcinam: ) Aha dr powiedział też, że prawdopodobnie metocard przestał już na..

Odwodnienie

.. ...tachykardii:( W szpitalu dali mi kroplówki , nawodnili wyrówanli poziom potasu( bo elektrolity mi sie też roztroiły totalnie ) a ja cały czas mam tą tachykrdię to juz 4 dzień. Czy ona mi zniknie? Blagam o pomoc! nic ci nie jest .. jedz owoce ,, polecam ananasa , migdały mają duzo magnezu..