Krwiak mózgu objawy

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...niedotlenienie i niedokrwienie narządem naszego organizmu. Pozbawiony tlenu i substancji energetycznych ( głównie glukoza ) ulega nieodwracalnym uszkodzeniom już po 4 minutach. Prawidłowe ukrwienie mózgu nie zawsze oznacza, że organ ten otrzymuje odpowiednią ilość tlenu. Objawy..

Objawy guza mózgu

Objawy guza mózgu

.. ...objętości mózgu, objętości krwi w naczyniach oraz płynu mózgowo rdzeniowego w komorach ośrodkowego układu nerwowego. Niekontrolowany wzrost dowolnej z tych objętości prowadzi do wzrostu ciśnienia wewnątrzczaskowego i jest stanem zagrożenia życia. Dotyczy to jednak raczej krwawień i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 48

.. ...Myślicie, że badania krwi przy raku mózgu są nieprawidłowe? Ja zrobiłam niedawno chyba wszystkie badania krwi jakie się dało i wszystko jest ok. No nie wiem czy to wskazuje na coś dobrego. Jak myślicie?: * Kochana Krystyno,twoje objawy są dość nietypowe może lekarze coś przeoczyli,taki..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...pewno tam nie pękło, a krwiak i guz mózgu mają takie objawy, że patrząc na mnie, może powiedzieć, że go na pewno nie mam. Przeziębienie prawie już mi przeszło, ale do rzeczy. Stwierdziła, że wszystkiemu są winne nerwy i długotrwały stres. Dla świętego spokoju napisała mi skierowanie do..

Dolegliwości podczas ziewania, przeciągania się itdp.

.. ...gwałtownego odpływu krwi od mózgu. Nie przejmowałem się tym, bo dużo osób mówiło mi że też tak ma, ale wczoraj miałem taki dość mocny objaw. Leżałem na łóżku i szybko wstałem, ziewnąłem bardo mocno i wtedy obraz mi się rozmazał,mało co widziałem i nie mogłem ustać na nogach prawie w..

Jak dział alkohol na układ krążenia.

.. ...Ja mam kłopoty z niedokrwieniem mózgu.Czekając na swój termin u neurologa( miesiąc ) popijam sobie ( 50 g ) raz dziennie koniak i to rozszerza mi naczynia krwionośne.Bez tego bałabym się,że umrę.Takie mam objawy.Mrowienie twarzy,drżenie rąk i nóg, uczucie kłucia w głowie i całym ciele...