Krwiak na nodze

Jak zmierzyc ciśnienie tętna na nodze?

.. ...ciśnienie hydrostatyczne krwi.: ) Pozdrawiam Witam.Czy moze ktoś wytłumaczyc czy można zmierzyc cisnienie na nodze zwykłym aparatem do mierzenia cisnienia( elektroniczny z mankietem i gruszką )? Jesli tak to w jaki sposób, czy może zwyczajnie owinac mankiet wokół uda albo łydki i..

Śmierć po chelatacji

.. ...powoduje brak krążenia krwi w nodze, najbardziej cierpi na tym stopa która jest chłodna i wygląda jak by była odmrożona. Tato dowiedział się o chelatacji zrobilismy wspólnie rozeznanie w internecie. czytalismy różne fora internetowe i wszedzie mozna spotkac zwolenników jak i przeciwników..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 45

.. ...prób. Po niewielkim krwiaku na nodze nie ma już śladu zupełnie inaczej niż po pierwszym razie, ale teraz zmieniło się trochę przygotowanie ( teraz wcześniej ok tygodnia odstawia się acenokumarol i przechodzi na clexan ). Ciśnienie też trzyma mi się w rozsądnych granicach - nie ma tych..

Mocny siniak na nodze

.. ...siniak to wynaczynienie krwi śródtkankowe - to powoduje rozepchanie tkanek - a gulka moze być albo zwłóknieniem, albo zbiorniczkiem wynaczynnionej krwi. gdyby Cię to zaczęło boleć, skóra stała się bolesna, dołaczył wzrost temperatury ciała - zgłoś się do chirurga - bo czasem trezba..

Drętwieje mi noga

.. ...pachwiną wyciągali skrzepy krwi po 2 miesiącach pobytu na oiomie już około 5 miesiący mam w prawej nodze w udzie drętwienie - mrowienie. Co może być, jak temu zapobiec? czekam na odp. samo przejdzie kolega po koronarografi mial podobny incydent i jeszcze powluczyl noga i terz przeszlo..

Problem z mięśniami w nodze i okiem

.. ...może powodować różne drętwienia i dolegliwości zwyrodnieniowe. Trzeba się więcej ruszać. pozdrawiam. zrób sobie badanie krwi - poziom elektolitów,okaże się czego w organiożmie brakuje. ok dziękuje za rade..

Drętwienie palców u stóp

.. ...na badanie morfologii krwi oraz na badanie Dopplera. Narazie nie trenuje , lecz dzisiaj pojechalem popatrzec na sparing mojej druzyny ii pod koniec meczu czulem ze mi zdrętwiały palce , dojechałem do domu to 5 palców łącznie na obu nogach były zimne zdrętwiałe, aaa palec w lewej nodze (..