Krwiaki w mózgu

Diagnostyczne cewnikowanie serca

.. ...naczyniowego, zaburzenia rytmu serca, zawał serca, udar mózgu, niewydolność nerek, zgon, rzadziej występują reakcje uczuleniowe po podaniu kontrastu, przebicie jamy serca i tamponada, sepsa, odma opłucnowa...

Krwiak mózgu

Krwiak mózgu

.. Krwiak mózgu to konsekwencja krwawienia śródmózgowego z pękniętego tętniaka jednej z tętnic mózgowych lub udaru krwotocznego w przebiegu najczęściej kryzy nadciśnieniowej. Stan ten potocznie nazywany jest wylewem do mózgu. Niebezpieczeństwo krwotoku mózgowego stwarza również nieodpowiednie stosowanie leków..

Objawy guza mózgu

Objawy guza mózgu

.. ...jednak raczej krwawień i krwiaków, niż guzów mózgu. Konkretne płaty i ich fragmenty odpowiadają za różne funkcje naszego organizmu: guz umiejscowiony w płatach czołowych może powodować zmiany zachowania chorego; guz w móżdżku będzie objawami się zaburzeniami chodu i równowagi; duży guz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 869

.. ...raka na guza mózgu na krwiaka mózgu itd itd...hehe ale dobrze jest wkońcu wiedzieć co się ma!!bo jak mozna walczyć z duchem?haha pozdrawiam wszystkich buziaki agi ja brałam zomiren to praktycznie to samo co afoban i nic po nim nie czułam ale moze jestem odporna natomiast wiem że afoban..

Propranolol

.. ...w rodzinie przypadki krwiaków w mózgu oraz wylewów krwi do mózgu. Kilka lat temu zaczęłam cierpiec na częste bóle głowy. RTG oraz rezonans magnet. nic nie wykazały. Nie stwierdzono nadciśnienia, ale miałam czasem kołatanie serca. Lekarz przepisał mi właśnie ten specyfik. Bole minęły, mam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 157

.. ...czerwone,jakby zalane krwia.Pomyślałem ze po przespanej nocy wszystko minie lecz sie myliłem.Jak zwykle wstałem i poszedłem do pracy.Nagłe znów zacząłem mieć zawroty,doszły do tego omamy wzrokowe oraz duszności,brak pełnego oddechu.Przestraszyłem się że mogę być poważnie chory.Zrobiłem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 281

.. ...pewno zrobił mi się krwiak na mózgu i tak dzień w dzień nakręcałam sobie te myśli. W piątek miałam zapisać sie do lekarza, po skierowanie na prześwietlenie głowy. Zaczęłam czytać w intermecie o krwiakach, guzach i tętniakach. Wyczytałam, że przed pęknięciem tętniaka czuje się zawroty..

Udar mózgu - Str. 6

.. ...dodatek zrobił mu się krwiak w mózgu, który pękł i się rozlał. Przeszedł dwie operacje, ale nadal nie odzyskuje przytomności. Lekarze nie dają żadnych szans, mówią że to byłby cud jakby otworzył oczy. A my jeździmy codziennie do szpitala z nadzieją na ten cud. Trzymamy go za rękę,..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...pewno tam nie pękło, a krwiak i guz mózgu mają takie objawy, że patrząc na mnie, może powiedzieć, że go na pewno nie mam. Przeziębienie prawie już mi przeszło, ale do rzeczy. Stwierdziła, że wszystkiemu są winne nerwy i długotrwały stres. Dla świętego spokoju napisała mi skierowanie do..

Wypadek taty, upadek z rusztowania

.. ...miał załamanie czaszki.krwiaki.przez dłuższy okres w szpitalu nie pamiętał jak się nazywa,uciekał, został wypuszczony po dwoch tyg,dostał tylko relanium i zwykle tabletki typu ibuprom.i to jest najgorsze,jest tak ciężko chory,a nie możemy oczekiwac pomocy ze strony lekarzy,na dodatek ma..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...też muszę mieć albo krwiaka mózgu, albo guza lub będę chorowała na padaczkę. Kilka dni utrzymywał mi się taki stan, ale zaczęłam zmieniać swoje myślenie i jakoś pomaleńku odsuwam od siebie negatywne myśli. Dodam, że ćwiczę pilates i pracuje nad technikami oddychania - to pomaga, ale..

Prosze o porade udar mózgu

.. ...zapadła w śpiączkę. Wyryto krwiaka, który pękł i wywołał on rozległy krwotok wewnętrzny. Lekarze uważają ze szanse na wyjście ze śpi śpiączki są znikome, a jeśli uda się to czeka ją całkowity paraliż wszystkich kończyn. Znajomy jest całkowicie załamany, nie wiem jaki sposób mu pomóc. Czy..