Ktoś brał

Więcej dzieci to większe ryzyko chorób serca

Więcej dzieci to większe ryzyko chorób serca

.. ...większości z nich nie brało udziału tak wiele osób. Obecne wnioski oparte są na obserwacjach prowadzonych wśród 1,3 mln kobiet w Szwecji. Trwały one średnio 9 lat, a w niektórych przypadkach nawet do 23 lat. W tym czasie 65 tys. badanych kobiet po 50. roku życia przeszło zawał lub udar...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...Jeszcze do niedawna brałam tylko 25 mg. A pół roku temu połowę tabletki 25 mg. Troche się to posunęło. Oprócz tego duzą dawkę potasu 945 mg /dzień i 1 tabl. spironolu - 0025g. Bo mam b.niski mimo uzupełniania poziom potasu - 3,89 Złe samopoczucie, kt. pojawia sie u mnie co jakiś czas..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 6

.. ...odtanio kiedy normalnie brałam leki. Wolałabym już poleżeć te 24 h naplecach i wiecej sie nie męczyć i nie musieć brać leków, to było by piękne : ) Uf!!! Skąd ja to znam. Serdecznie Ci współczuje . Też bardzo ciężko to przechodzę ,choć muszę przyznać że po zmianie leków na Carvedilol -..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 11

.. ...Mimo, że wcześniej nie brałam udziału w rozmowie na tej stronie, znam ten problem z własnego doświadczenia. Jestem prawie miesiąc po ablacji ( częstoskurcz nadkomorowy ) i czuję sie dobrze ( oby tak dalej ).Takie osoby jak Pan dr Kowalski są dla nas wsparciem. Nie powinny się tu..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 16

.. ...),Aspargin ( w moim przypadku brałam go w celu uzupełnienia niedoboru magnezu, potasu i przy niemiarowościach serca )i raczej bym go nazwała lekiem wspomagającym - ale to jest moje zdanie. Co do Preductalu nie jestem pewna ( nie pamiętam już ) - ale nie zaszkodził mi ale i nie pomógł...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 5

.. ...działa na niekorzyść .Ja będąc w ciąży miałam atak częstoskurczu ok. 5 min Nic się dziecku nie stało ale nie brałam leków.Zresztą jak masz typowy częstoskurcz to ablacja się uda. Nie rezygnuj.Powodzenia...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 12

.. ...leki antyarytmiczne( brałem rytmonorm ) a mam brac tylko acenocumarol przez 6 - tyg. Mam nadzieję, że znalazłem się w tych dobrych procentach skuteczności zabiegu i migotanie sie już nigdy nie pojawi. Pozdrawiam Cię mocno oraz wszystkich zarówno przed jak i po ablacji. Zabieg nie jest..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 15

.. ...* .Bardzo skuteczny. Brałam także * METOCARD * . Także osoby które nie musza brac tego leku moga spokojnie zyć i nie zapisaywac się na termin ablacji. pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia: ) Natalia: co za komplikacje u ciebie wystąpiły, * że miałaś się nie obudzić * ? Hmm miałam ten..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 17

.. ...xanaxu - też kiedyś brałam.Jest to lek uspokajający.Bez obaw,spokojnie.możesz go śmiało przyjmować.Pozdrawiam do gosi! gosiu ale ja mam przepisanom najmocniejszom dawke xanaxu 1 mg slyszalem ze to straszni uzaleznia? Do Damiana A ile razy dziennie masz to brać? do gosi! lekarz kazal mi..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja - Str. 2

.. ...Bisopromax ale wczesniej brałam rowniez ten co ty. Propanolol. Chodzilam po roznych lekarzach mialam robione rozne badania, m.in. Holter lecz nic niewykazalo. Wszyscy lekarze faszerują mnie lekami na nerwice ktore nic nie pomagaja. W styczniu br. trafilam do dobrego prywatnego lekarza,..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja - Str. 5

.. ...przez niektórych z was brałam różne leki teraz biore betaloc moge uspokoić wszystkie dziewczyny że obecnie mam 2 dzieci w ciąży nie brałam leku w czasie ciąży miałam może jeden lub dwa ataki ale to nie zaszkodziło dzieciom porody odbyły się metodą naturalną wszystko było ok. więc nie ma..

Echo serca - Str. 6

.. ...ostatniego leczenia? córkA brała dużo leków była w szpitalu dwa tygodnie na bakterię koli. bardzo przepraszam ze zawracam głowe. wizyte u kardiologa mam w czwartek ale do tego czasu cala wiecznosc Rozumiem ,zę E.coli wyhodowano z drog moczowych ,jesli tak to raczej nie. Hipotetycznei..

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. ...zycze zdrowia. witam ja brałam Betalok zok 50 przez 4 lata czułam się okropnie szumy uszne ciągle zmęczenie napady łzawienia oczu przytyłam i to dużo ponad 10 kg stawałam się bardziej nerwowa brak spokojnego snu teraz biorę lokren 20 i czuję się znacznie lepiej biorąc betalok u okulisty..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...i sie zaczeło.Kiedyś brałam propranolol, a w tej chwili sectral 200 - beta b..Jestem zmeczona tym ciagłym dyskomfortem,odsunełam sie nawet od życia towarzyskiego - ale cóż zrobic.Kiedy biorę leki jest naprawdę ok, nie wyobrazam sobie ich nie brac .Z tym że tego rodzaju leki bierze sie..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 3

.. ...mg i powiedział żebym brał te tabletki, kiedy je zażywam przez tydzień te skurcze dodatkowe mniej odczuwam nieraz do całkowitego zaniku, ale kiedy przestane je brać w miesiąc póżniej powracają z taka samą siłą, nadmieniam że nie byłem jeszcze u psychiatry ale w szpitalu mi to sugerowali..

Podejrzenie zespołu WPW

.. ...mam częstoskurcze i brałam przez 10 lat propranolol. Ale w kwietniu 2005 mój atak trwał nieprzerwanie przez tydzień, dopiero neo - gilurytmal wyrównał mi pracę serca. Tylko, że ten lek jest wycofany, a metocard nie działa. Dostałam teraz concor 5 i polfenon. Troche sie boje brać bo serce..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 2

.. ...Początkowo doraźnie brałam propranolol teraz biorę Concor. Ponieważ skurcze mam stosunkowo rzadko ( zdaniem lekarza ) nie proponuje mi ablacji, po prostu mam z tym żyć. Chyba że skurcze się nasilą lub pojawią się inne objawy typu omdlenia. Chciałabym aby ktoś mi odpowiedział kiedy lekarz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...zażywać, za długo je brałem. Jeszcze do połowy lat 90 - tych większość lekarzy nie zezwalała mi na zażywanie jednego z leków z w/w grupy, gdyż uznawali, że uzależnię się od niego i psychicznie i fizycznie. W końcu jednak zdecyowałem się na zażywanie tego leku /stan lęku musiałem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...rok miałam spokuj, nie brałam żadnych leków i było dobrze.Ale od 3 miesiecy znów wróciła do tego stopnia ze mam lęki bardzo silne i boje sie wychodzic z domu. Obiawy to dusznosci,trzęsienie ciała , raz mi zimno raz gorąco itd; i zawroty głowy myslę ze zaraz zemdleje.Teraz biorę Asentre..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 5

.. ...odstawiłam. Przez dłuższy czas brałam Tranxene i to mi pomogło. Z czasem lek całkowicie odstawiłam. Zaczęłam uczyć się pozytywnego myślenia i wierzyć ,że uda się z tego wyjść. Przez dłuższy czas było dobrze, nawet zdołałam całkowicie zapomnieć o problemie. Niestety teraz już wiem, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...w moim przypadku. A brałem ich przecież najmniejsze możliwe dawki. Szkoda tylko że dają one pewne skutki uboczne: Afobam senność zaś Cipramil - silne pocenie się, zwłaszcza dłoni, oraz uderzenia gorąca które trwają pomiędzy 1 - szą a 2 - gą godziną po połknięciu tabletki. Na szczęście..