Kulki w gardle

Nerwica - czy na pewno? - Str. 151

.. ...też dodatkowo uczucie kulki w gardle, więc z tym wysyłają mnie też do laryngologa. Dzieki za odpowiedz Martyna27.Zrobię sobie to badanie USG tarczycy. witam wszystkich nerwusków... ja juz tutaj pisałem wczesniej wymieniałem swoje dolegliwosci a jest ich naprawde od groma...;( i co jakiś..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...miałam podobne objawy do kulki, ale spanikowałam... dodam, że choruję na tarczycę ( wtedy nadczynność, teraz niedoczynność ) - nikogo w domu nie było a ja miałam wrażenie, że zaraz się uduszę przez to * coś * co mam w gardle... pojechałam na pogotowie, dostałam zastrzyk uspokający po..

Ucisk, gula w gardle - Str. 5

.. ...I obecnie problem * kulki * zaczyna przypominać swego rodzaju psychozę. Stwierdziła krótko: jeżeli żadne badania nie wykazują odstęstw od stanu normalnego - problem fizykalnie nie istnieje. 2. Niedawno rzuciłem palenie i zauważyłem, że podrażnienie gardła jest mniejsze. Wraz ze..

Ucisk, gula w gardle - Str. 6

.. ...nieszczęśliwym posiadaczem kulki w gardle jednocześnie mam dyskopatię kręgów szyjnych i właśnie w ten sposób tłumaczę sobie to zjawisko.Czy mam rację??może ktoś ma podobnie?? Witajcie, mnie * kula * w gardle towarzyszy już prawie rok, od sierpnia 2007 , zaczęło się wlasciwie z dnia na..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...tak naprawde przyczyn kulki może byc wiele i tak jak ty najlepiej czuje sie zaraz po wstaniu,dlatgo czesto po wysiłu sie kłade bo to mi tez pomaga o czym pisałam powyzej.Wniosek - trzeba sobie radzic samemu bo niewiadomo jaka do konca jest przyczyna,dodam jeszcze ze moja mama choruje od..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...tygodni czuje takom kulkie w gordle zjadłem kawałek bułki i od razu to poczułem przestraszyłem się trudności z przełykaniem od razu poszedłem do lekarz mi przepisał antybiotyk bo mniałę zawalone gardło i cieszyłem sie ze pomoże zapisała mi silny antybiotyk po pierwszym zastosowaniu..

Gula w gardle

.. ...subiektywne uczucie - kulki w gardle lub drapania ( porównywane do obecności włosa w gardle ). Dodatkowo wielu chorych odczuwa w gardle ściskanie, duszenie i trudności w przełykaniu śliny. Objawy typowo ustępują w czasie jedzenia, pojawiając się ponownie w okresie między posiłkami...

Dziwne objawy, nerwicy lękowej?

.. ...serca,duszność,napady paniki,uczucie kulki w gardle w nocy myślę czasami,że serce zatrzymuje sięna chwilkę jedank ostatnio dołączyły zawroty głowy po prostu mam juz dość zrobiłam ogólne badania krwi morfologia mieści się w dolnej granicy normy ,jednak jest w normie ,żelazo,sod..

Mam juz dosyć. szukam pomocy

.. ...wieczorami. I nawroty suchot i kulki w gardle. Mierzę ciśnienie i mam niskie ( górne ok 110 - 105 dolne poniżej 90 a nawet 80 ) puls do 80max. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -..

Suche zatkane gardło

.. ...jakieś dziwne małe białe kulki, dodatkowo czasem mam duszności. Co to jest? Dodam że jestem za granicą, a tu gdzie akurat przebywam lekarze nie przywiązują zbytniej wagi do takich rzeczy, na wszystko przepisują paracetamol. Chciałabym się dowiedzieć co to za kulki, czy to jakaś infekcja..