Kurcze a witamina B

Migotanie serca, gorąco i problemy z łapaniem oddechu

.. ...tez mi sie tak zaczelo kurcze jechalem autem ale jako pasazer i nagle puch nie umialem zlapac oddechu a potem i tak pare razy potem w tramwaju tak mialem i musialem wyjsc na powietrze po dluzszym czasie doszly inne objawy i okazalo sie ze mam * nieby nerwice * co jest koszmarem ,ale nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 75

.. ...Dobranoc Klaudiu!!!!!!!!!!! Kurcze Aga sama odstawiasz leki? to pewnie reakcja ale pogoda tez ,trzymaj sie kobietko moze witaminki jakies bierz ja kupiłam bodymax ale nie wiem czy to dobry pomysł?a co ty Aga bierzesz? Justine odstawiam afobam to jest silny lek uzalezniajacy,a procz tego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 674

.. ...ekg wyszły dodatkowe skurcze, zostałam na noc w szpitalu a później mnie wypuścili. Poszłam do lekarza rodzinnego po skierowanie do kardiologa i usłyszałam, że powinnam iść do psychiatry. Kardiolog po badaniu ekg i echa powiedział, że wypada mi płatek ale to nic groźnego i dużo ludzi to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 791

.. ...drugie cos mnie dopadlo kurcze dobrze Madzia piszesz o tych witaminkach kochani ratujcie sie jak mozecie bo jakis okropny wirus panuje ;/ mi sie przerzucil na oskrzela;/ Nie wiem czy Wy rwoniez sie tak zle czujecie czy to przez ta pogode? kurcze taka oslabiona ost jestem masakra jakas..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1190

.. ...wszystkich Witajcie!!! Kurcze tak czytam te Wasze wypowiedzi i nie wiem jak mogę Wam pomóc: ) Mi naprawdę udało się zapanować nad nerwicą, trwało to naprawdę koło roku, wizyty u psychologa połączone z lekami Afobam, witaminki MBE,różne herbaty: ) zmiana trochę nastawienia,..