Kyfoza

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 190

.. ...( loroza,skolioza i kyfoza ,jakos tak to sie chyba nazywalo )ale kresenie i zawroty glowy minely po wprowadzeniu lekow od psychiatry.naprawde mi pomoglo. u mnie najgorsze to nie bylo kolatanie serca ,zawroty glowy czy dusznosci.ja mialam jeszcze inne gorsze objawy.mialam przerazliwy..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem? - Str. 2

.. ...się że mam spłycenie kyfozy fizjologicznej. Niestety Kochani, często nie jest to ani neuralgia, ani nie jest to coś z trzustką, ani inne dziwaczne rzeczy, klasyczny ból po lewej stronie w okolicach łopatki jest książkowym przykładem związanym z drogą stresora, STRES! on podrażnia..

Problem z nabraniem błębokiego oddechu

.. ...dokładnie zniesiona kyfoza piersiowa - delikatnie - a duszność była nie do zniesienia szczególnie przed miesiączką. cały czas ziewałam i nie mogłam w nocy spać.Bałam sie że sie w nocy udusze. Oddech kończył w połowie straszna schiza. Pomogły mi troche masaże , basen i odpowiednie..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...70˚, lordoza lędźwiowa, kyfoza. Andrzej s. lat 56 skrzywienie kręgosłupa, skolioza, przepuklina krążka między kręgowego L - 4,L - 5. Roman S. lat 42 skrzywienie kręgosłupa, skolioza, lordoza lędźwiowa, przepuklina krążka między kręgowego L - 3, L - 4, Lumbago. Oraz setki innych..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 2

.. ...Ty.zdiagnozowano mi kyfotyczne ustawienie kregoslupa szyjnego! Wystepuja liczne mikrozatory do mozgowe... w szpitalu na oddziale neurologicznym tlumacza te zatory jako PFO, miale robione echo serca i nic nie wykazalo. Czeka mnie jeszcze przezprzelykowe w ochojcu, ale termin mam dopiero..

Przeszywający ból w klatce piersiowej i duszności

.. ...co ja: wada postawy + kyfoza kręgosłupa + skolioza + blokada nerwu międzyżebrowego /do wyboru : )/. Do tego jeszcze się stresujesz i zaraz nerwica gotowa. Idź do ortopedy, niech Cię skieruje na rehabilitację /ćwiczenia + masaż/ i zrób podstawowe badania krwi + ekg + echo dla wykluczenia..

Ból pleców w górnej części

.. ...neurologa.Może masz skoliozę lub kyfozę i tak się zdarza. Nie nosiłam niczego ciezkiego, kregoslup mnie nie boli, tylko pod prawa łopatką. W dodatku czasem ciezko złapać mi powietrze szczególnie jak stoje. Nie mam pojęcia skad ten ból się wziął :( Nie mam też skoliozy ani kyfozy. Czy to..