Lacipil

Szybkie tętno - Str. 12

.. ...kontroli to mam zlecone lacipil betaloc zoc100rano rytmonorm2x po 150 lisihexsal po 1/2 2x tulip pramolan2x acenocumarol na przemian3/4 i 1 cala a teraz mam dopisany lek co - diovan160/25 pol tabletki nadmienie ze mam chorobe wiencowa i migotanie przedsionkow nieraz czuje sie do d..ale..

Dodatkowe skurcze - Str. 47

.. ...nadcisnieniebo ja mam lacipil lisihexsal co - diowan 6 listopada ma wizyte u specjalisty w dzidzinie arytmi. nie wiem jednak czy po tym co mnie od kilku dni spotka doczekam tego dnia.to jeszce tydzien Minia, ja raczej nie mam nadciśnienia, tylko czasem przyspieszoną akcję serca i teraz..

Dodatkowe skurcze - Str. 118

.. ...na rozrzedzenie krwi lacipil i lozap na nadcisnienie i watrba w porzadku niedawno robilam alat i aspat i wszystko w normie a jak chcesz sobie pomoc dziecino jezeli nie bedziesz brala lekow a na ablacje sie nie kwalifikujesz ja po ablacji i co dalej piguly e przesadzasz polfenon to to..

Niski puls 27/min połączony z bólem serca

.. ...przyjmuje lisihexsal 20 lacipil 4mg lozap 50 betaloc zok100 Miniu miła , no właśnie powinnam mieć inne lekarstwa ale kardiolog jak już pisałam zalecił mi betaloc 50 1 tabletkę rano i na awaryjne sytuacje Nitromint w aerozolu . Gdy mam ten niski puls a jednocześnie wysokie ciśnienie to..

Interpretacja wyników echokardiogramu

.. ...Tialorid, Losartic 50, Lacipil 4, Zaxon 4. Ostatnie wyniki echokardiogramu: WIELKOŚĆ JAM SERCA LK: sk 3,20 cm rozk. 5,95 cm LP:3,98 cm PK: 2,32 cm GRUBOŚĆ ŚCIAN: Tylna ściana EF 77% Przegroda międzykomorowa: sk. 1,37cm rozk. 0,9 cm Zastawka mitralna: Ve 54 cm/s Va 73 cm/s Zastawka..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...przytylas, i po tak malej dawce pewno inna przyczyna,ja ten lek mam na arytmie a na nadcisnienie mam lacipil i losartic ale nieraz biore pol tab jezeli cisnienie mi spada tak mi kazala moja kardiolog.pozdrawiam..

Operacja tętniaka aorty wstępującej - Str. 2

.. ...w miejscu od 4 lat i lacipil2mg na obniżenie i hydrochlorotiazyd i żyje dał bóg pożyć jeszcze ale nie do 80 hahaha pozdrawiam 3 zastawki uszkodzone ? Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. W takiej sytuacji trudno Ci coś doradzać, ale myśle że to jeszcze nie koniec świata. Ważne byś..