łamanie w kościach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 33

.. ...mdłości przed okresem i łamanie w kościach. A od jakiś 4 miesięcy już na ok. tydzień przed wszystko we mnie szaleje i to na płaszczyźnie fizycznej, jak i psychicznej, a ta nieszczęsna nerwica nasila się. Mam wrażenie jakby moja gospodarka hormonalna zwariowała. Dlatego jak tylko wrócę do..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 2

.. ...dostał gorączki 37.8 i łamania w kościach w nocy czy to przeziębienie ? CZy to może byc niebezpieczne w jego stanie? ? ? A MOŻE PODDAŁ SIĘ I ZNÓW NIE WIERZY ZE PRZEZYJE ? POMOCY JAK MU POMÓC ? Tak jak napisalazm , zadzswonić na Ochojec, a najlepiej umowic sie na konsultację. Przez net..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1195

.. ...temperatura wysoka, łamanie w kościach, dzisiaj juz z tym lepiej tylko bardzo gardło mnie boli, ale jutro muszę iść do pracy, mam sporo pilnej roboty :( Majkak, po podwyższeniu dawki leku może być przez kilka dni gorsze samopoczucie ale później powinno byc lepiej. Ja w trakcie brania..

Osłabienie i inne objawy

.. ...boreliozy * , czyli ogólne łamanie w kościach, złe samopoczucie, tzw wata w głowie, ból karku, bóle mięśni, wrażenie bycia pijanym - są efektami działania endotoksyny wydzielanej przez KAŻDĄ bakterię gram - ujemną. Podobnie objaw zwany * herksem * występuje po podaniu antybiotyku..