Laser kręgosłup

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe?

.. ...bo załatwiłam sobie laser i to mi pomogło na te nogi tylko na jak długo? mam problemy ze wzrokiem ale nie od wady ( +4 ) tylko podobno od niedotlenienia bo jak chodzę to tak szybko spada mi ciśnienie że wszystko staje się niewyraźne i zamazane. oczywiście urazy kończyn górnych i dolnych..

Operacja kręgosłupa laserem

.. ...mial operowany kręgoslup metodą laserową jeśli tak to gdzie mam się udać z gory dziękuję ! Cześć. Przymierzam się do trzeciej operacji - może laser Jeśli Ci nie przeszkadza to daj tel. na nr 602632341..

Wypadanie płatka a zabiegi rehabilitacji laserem

.. ...przy prostym zabiegu laserem na kręgosłup żle się poczułam, prawie zemdlałam. Czy ktoś z was wie czy zabiegi laserem mogą być robione u osób z wypadaniem płatka? Ja tam mam ale na rękę a nie kręgosłup i nic mi się nie dzieje, ale wypadanie płatka mam niewielkie. Może to był raczej objaw..

Nerwica a ból kręgosłupa

.. ...rechabilitacje prądy, lasery itp i od tego czasu sie rozleciałam bo bolą mnie całe Witaj: - )to sprawa zwyrodnieniowa.ja tez takie cos mam od 16 roku zycia.a lekarz niech sam sie wyciszy,najlepiej styropianem. Ja mam wysuniecie jakiegos krazka w kregos ledzwiowym i zwapnienie na max od..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...na zabiegi chodzę na laser. powinienes zrobic rtg kręgosłupa szyjnego a jeszcze lepsze byłoby MRI jeśli masz siedzący tryb życia jak piszesz to zmiany w kręgosłupie szyjnym wysuwają się że tak powiem na prowadzenie ja jestem po operacji i mam implant w szyjnym miałam objawy opisywane..

Mam ostrofity na kręgosłupie szyjnym i piersiowym

.. ...do uzdrowiska,albo na miejscu skorzystaj z reHabilitacji.Pomaga krioterapia - działa przeciwbólowo i laser.No i odpowiednia gimnstyka.A byłeś u neurologa czy neurochirurga? Co oni na to?Skonsultuj się...

Silny ból w mostku

.. ...działa krioterapia i laser.Pochodż na zabiegi to ci ulży.Ból mostka może się promieniować od kręgosłupa piersiowego ,ale czy to jest to musi stwierdzić lekarz. hej,ty z bólem mostka,jak już napewno będziesz wiedział,że to od kręgosłupa,to jedz do sanatorium.Najlepiej do Buska..

Ból kręgosłupa w odcinku piersiowym

.. ...gimnastyka w basenie,a także laser na kręgosłup piersiowy lub inny zabieg fizjoterapeytyczny.Udaj sie do specjalisty reh. ruchowej lub spróbuj z basenem.Na niektórych basenach są fizjoterapeutyczne zabiegi.Skorzystaj z nich.Smarowanie maścią przeciwbólową to głupota,bo maści szkodzą na..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...odpowiednia gimnastyka i laser pomogły. Przyznam że mam problem z kręgosłupem z powodu nadwyrężenia,nawet na masaże chodzę i pomagają mi,no ale okis jeśli wezmę pod uwagę że to od kręgosłupa to skąd dodatkowo oprócz zawrotu ta przeszywająca mdłość i takie otępienie jak bym miała zaraz..