łaskotanie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 932

.. ...miękkich nóg, jakby łaskotanie pod lewą łopatką i łaskotanie nerwu twarzy. Horror, na szczęście wiedziałam, że 2 lata temu ugryzł mnie kleszcz i 3 tyg kuracja antybiotykowa w 2 mies po ugryzieniu okazała się nieskuteczna. Teraz leczę się juz drugi mies antybiotykami i czuję sie jak nowo..

Dodatkowe skurcze - Str. 88

.. ...odczuwam tylko delikatne łaskotanie w klatce piersiowej bez leków miałem uczucie że zaraz zemdleję bo te szarpnięcia były nie do wytrzymania, lek nazywa się Mexicord 200 a do tego trochę Coaxilu i trochę jest lepiej ale tylko kiedy przerwę leki jest to samo. Widzę że nie tylko ja mam..

Ucisk, gula w gardle - Str. 9

.. ...stąd takie objawy i * łaskotanie * . Polecam miód - niby nic takiego, a zmniejsza nasilenie dolegliwości. Znalazłam też pewien artykuł na ten temat. oto jego krótki fragment: * ...Charakterystyczna jest sezonowość nasilania się dolegliwości: jesień, zima i wczesna wiosna dają się..

Ucisk, gula w gardle - Str. 15

.. ...wszystkiego dochodzi dziwne łaskotanie ( ? ) Takie uwieranie... Trudne do zindentyfikowania odczucie, które sprawia, że łzawią mi oczy. Ale czy ten ucisk w gardle mógłby towarzyszyć też astmie.. np. oskrzelowej?..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 28

.. ...kaszlu i nieznośnego łaskotania w gardle. Przeszedłem na xartan, ale działa na mnie słabiej i musiałem dołożyć amlozek. Ta kombinacja powiększyła mi niestety ilość skurczów dodatkowych. Przy enarenalu serce było spokojniejsze. Migotanie zaliczyłem w październiku * tylko * jedno ale..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 58

.. ...kaszel lub drapanie, łaskotanie w gardle. Z oboma lekami miałem osobiste i nie tylko doświadczenia. Pozdrawiam do czytelnik TJ: w szpiatlu zrobiono mi wszystkie badania ( EKG, Echo etc ). EKG miałam równiez robione na izbie przyjęć podczas ataku i to własnie na podstawie tego EKG..

Mam dziwną przypadłość serca

.. ...trzeba. Czasem czuje łaskotanie, od 4 lat mam juz ten problem. 2 lata temu miałem badania EKG i wydolnosciowe i nic złego nie wykazały. Problem mam jednak cały czas, np.: leze na plecach to mam wielki dyskomfort, czuje jakby cos mi w okolicach serca przeszkadzało, jakby miał zatkane cos...

Ocena wpływu rodzaju biustonosza na powstawanie nowotworu piersi

.. ...swędzenie z boku piersi e ) łaskotanie f ) podrażnienie skóry 16 .Jak Pani się wydaje, czy złe dopasowanie biustonosza może przyczyniać się do powstawania nowotworu piersi? TAK NIE 17. Z jakim stwierdzeniem by się Pani utożsamiła a )nosiłam biustonosz, bo nie wypadało inaczej b )nie..

Zaciskające się gradło - krtań - tchawica?

.. ...u dołu bicie serca - łaskotanie boblowanie.DZiwne. NIe wiem do kogo z tym isc, byłem u kardologa,internisty? smieja sie ze mnie. a jest zle nawet nawet tragicznie. czlowieku nie wiem czy to samo ale mnie 3 raz w zyciu wlasnie wzial ( 2 raz w tym roku ) taki skurcz i siedze skulona, nie..

Wzrost pulsu, zadyszka i zawroty głowy, do kardiologa?

.. ...- tak jakby serce na chwile straciło właściwy rytm i próbowało do niego wrócić. To trwało ułamek sekundy, później było wszystko ok. niestrey tak - dla świętego spokoju: ) Idz.serce jest najwazniejsze...

Nerwica lękowa a może borelioza?

.. ...miękkich nóg, jakby łaskotanie pod lewą łopatką i łaskotanie nerwu twarzy. Horror, na szczęście wiedziałam, że 2 lata temu ugryzł mnie kleszcz i 3 tyg kuracja antybiotykowa w 2 mies po ugryzieniu okazała się nieskuteczna. Teraz leczę się juz drugi mies antybiotykami i czuję sie jak nowo..

Drażliwy łokieć

.. ...formie prawie ciaglego łaskotania, podobnego do tego po zdretwieniu reki, przechodzacego w gilgoczace skurcze. To jest cos podobnego do RLS czy jak kto woli zespołu niecierpliwych nóg. Jest to tak upierdliwe ze nie ma mozliwosci zasniecia, chyba ze juz tak okolo 4 nad ranem ze zmeczenia...

Udar niedokrwienny z częściowo sparaliżowaną lewą połową

.. ...pobudzać rękę i nogę( bo na łaskotanie reaguje ) anetko !gdzieś tu twój tata założył chyba podobny wątek - pozdrawiam http://forum.kardiolo.pl/temat1748.htm - to wątek o udarze dowiesz się więcej To jest jakaś ściema ,Mamusia ma 43 lata a żona 46 ,pozostały tekst ten sam. zdrowa ! moja..

Udar mózgu niedokrwienny z sparaliżowaną lewą połową

.. ...pobudzać rękę i nogę( bo na łaskotanie reaguje ) Jestem w szoku bo nigdy na nic nie chorowała ( ani na serce,nie miała wysokiego ciśnienia i nie jest otyła ). Proszę o jakąś podpowiedz co robić bo jestem załamany tą sytuacją i jak słyszę że jest w stanie zagrożenia życia to mnie to..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...czuje ból tych części , łaskotanie a z drugiej strony tak jak by to nie była moja twarz , ogólne całe odrętwienie głowy, bardzo mi to przeszkadza i nie daje żyć , straciłem już całkowicie radość życia , znajomi mnie olali i tak zostałem sam z tym cierpieniem. Czy są tutaj osoby , które..