LBBB

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 11

.. ...pewnie tak jest ) - LBBB z prawogramem ( wiem , bełkot, ale nie ma tego jak inaczej powiedzieć )to prawdopodobnie nic strasznego. Ale bezwzględnie wskazana jest konsultacja kardiologiczna, a w tym: zwykłe ekg - czy prawidłowe m.in QT, ew cechy brugadów czy arvd, test wysiłkowy - czy..

Echo serca - Str. 52

.. ...lewej odnogi p.Hisa ( LBBB ) – następstwo zwolnienia lub przerwania przewodzenia w lewej odnodze pęczka Hisa. Brak synchronizacji w pracy komór może powodować lub pogłebiać już istniejącą niewydolność serca. Blok odnogi może również przejść w całkowity blok przedsionkowo -..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 13

.. ...komorowych o morfologii LBBB, 180 Par : - ) z czego to ostatnie nie wiem co oznacza. ? To dwa razy wiecej pobudzeń niż w poprezdnich zapisach , a podczas monitorowania Mateuszek był spokojny . Pozdrawiam wszystkich ! wiesz Myniu, zadałas pytanie, gdzie sie podziali, wiesz Myniu, te..

Dodatkowe skurcze - Str. 71

.. ...komorowych,pochodzacych z jednego ogniska lbbb,brat czynnych rytmow komorowych,brak czestoskurczow komorowych,brak segmentow uniesieniaobnizenia st. dodam tylko ze bralam w czasie badania leki,matocard,polocard,tritace i biosotal ktory mi podali rano zamiast metocardu,w wypisie pisze..

Dodatkowe skurcze - Str. 132

.. ...LBBB?z ktorej strony serca jest to ognisko,nic sie na tym nie znam:( znalazlam ciekawy artykul,poczytajcie: ) http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/4878,zagro%C5%BCenie,nag%C5%82ym,zgonem.html..

Dodatkowe skurcze - Str. 133

.. ...a nie L4B, np? oraz LBBB - left bundle branch block, - blok lewej odnogi pęczka Hisa. a mnie nie okreslili skąd pochodzą moje skurczątka, ale dowiem się tego. oczywiscie znów muszę się forsować na drugą stronę! gabi tak mi pisze na wypisie l - 49 czy nie chodzi to o jakias norme wedlug..

Dodatkowe skurcze - Str. 153

.. ...),pochodzacych z jednego ogniska LBBB.brak czynnych rytmow komorowych.brak czestoskurczow komorowych,brak segmentow uniesienia/obnizenia ST.ufff ale pisania: ) ) ) mialo byc EF - 60% I E * A E wieksze od A..

Winiki HOLTERA, proszę o ocenę

.. ...Wnioski.Tendęcja do tachykardii zatokowej, ExSV nieliczne, Z.QRS o typie LBBB Dodam że ma 31 lat i czyje ię dobrze. Proszę mi wytłumaczyć o co tu chodzi. POzdrawiam i dziękuję za jakąkolwiek odpowiedz. Piotrek..