Leczenie depresji i nerwicy lękowej

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...a to bardzo ważne w leczeniu nerwicy. sport działa jak najsilniejszy lep antydepresyjny. wydawałoby sie, że nie powinnam mieć problemów nerwicowych. a jednak... jak masz ochote pogadać, to daj znać cardia.m@wp.pl pozdrawiam ten sam problem Od trzech lat cierpię z powodu nerwicy lękowej...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 5

.. ...pomogło.Rozpoczęłam leczenie u psychiatry lekami przeciwdepresyjnymi i przeciwlękowymi. Po przeciwdepresyjnych czułam się źle, wieęc sama je odstawiłam. Przez dłuższy czas brałam Tranxene i to mi pomogło. Z czasem lek całkowicie odstawiłam. Zaczęłam uczyć się pozytywnego myślenia i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 52

.. ...ekspertką już w dziedzinie leczenia farmakologicznego lęków i depresji. Naczytałam się mnóstwo książek, przeróżnych artykułów, postów w necie odnośnie stosowania leków w nerwicy lękowej. Te dwa leki , które wymieniłam są na prawdę dobre, ale drogie. Są to leki najnowszej generacji. Gdy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 89

.. ...go pomocniczo m.in w leczeniu stanów lękowych i depresji , przy nerwobólach reumatycznych , bólach szyi mięśni i pleców .Można kupić w sklepach zielarskich cena ok 8 zł i pije się po 50 kropli na wodzie dwa razy dziennie .Kiedyś stosowałam taką kurację przez pół roku jak planowaliśmy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 23

.. ...piszecie.Teraz jestem na etapie leczenia.Jest nieporównywalnie lepiej,choć i teraz zdarzają się wpadki.Nie piszecie o tym,czy się leczycie,a jeśli tak to u jakiego specjalisty. Witajcie,Wiki leczę sie u psychiatry,mam dwa leki jeden to lek antydepresyjny Coaxil a drugi uspokajający i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 57

.. ...sobą.Pozdrawiam i polecam leczenie cześć Nikusia! tak czytam sobie to co napisałaś - ty masz typowe objawy depresji lękowej jak ja.Ja bym siebie o to nigdy nie podejrzewała,zawsze energiczna,zawsze coś robiaca,a tu nagle nawet umycie głowy graniczyło z cudem a wyjście na spacer to..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 9

.. ...wynaleźli nowy sposób leczenia depresji i nerwic: nie jak dotychczas podnoszenie poziomu serotoniny w mózgu czyli hormonu szczęścia, ale regulacja przepływu białka przez kanały blonowe - ciekawe. pozdrawiam was i spójrzmy na zakończenie dnia jak zachodzi slonko to taki wspaniały widok...

Zawał czy atak nerwicy?

.. ...ciężki oddech. 1,5 roku leczenia antydepresantami i lekami przeciwlękowymi. bardzo pomogło. idź do lekarza, najlepiej psychiatry. Dziękuję za odpowiedzi, powiedzcie mi jeszcze jak możecie jak takie leki wpływają na tryb życia, czy można po nich prowadzi samochód, czy nie sprawiają że..

Może ktoś mi pomoże bo lekarze nie umieją.

.. ...lekarz sam zaproponował leczenie na nerwy. Pomogło po tygodniu. Ale on jest starszy. chcesz wiedzieć prawdę co ci jest ??ja miałem i po 4 latach leczenia mam to samo co 4 lata temu jestem na lekach psychotycznych już 4 lata powiem ci tak może to być nerwica lękowa połączona z depresją..