Leczenie nerwic Kraków

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 86

.. ...wychodzi * podjelismy leczenie.Pociesza mnie fakt , ze polecono nam naprawde dobrego specjaliste. A to badanko niestety jest konieczne, tak twierdzi lekarz. Gabi , kochana moge wiedziec ile masz lat? Gdzie mieszkasz i czy pracujesz?Pa. Doroto mam 32 lata obecnie nie pracuję i mieszkam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 180

.. ...bo jestem w trakcie leczenia. Nie chcę krakać ale coś mi się wydaje że spanikuje i nie wróce do pracy. A niech się dzieje co chce!!!!!Mąż mówi że jak się nie czuję na siłach to żebym nie robiła nic na siłę bo to tylko wszystko pogorszy.W ostateczności skończe na zasiłku dla bezrobotnych...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 106

.. ...Słyszałam również że w leczeniu nerwic i depresji mogą pomagać techniki relaksacyjne tj joga itp. Czy ktoś może wie więcej na ten temat. iwona jak mogłabys podac jakies namiary na dobrego terapełte i psychiatre z krakowa tez mam straszne leki badania wszystkie ok aja cos niemoge uwierzyc..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...długo, ale niekiedy dłuże leczenie jest potrzebne i sama musisz uwierzyć ze sie wyleczysz i w koncu leki odstawisz i bedzie dobrze: ): ). A co do Ciebie czrnulko z Krakowa to są również typowe objawy nerwicy, bardzo często sie dzieje tak ze dusi w klatce piersiowej, nie można oddychac,..