Leczenie nerwicy naczyniowej

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 413

.. ...ze szpitala ale ponoć leczenie szpitalne w przypadku nerwic lękowych jest nie najlepszym wyjściem psychoterapia ponoć daje bardzo dobre efekty dostałam terz skierowanie do górniczego szpitala do tz przychodni naczyniowej a to ze względu na moje nogi bo zaczeły mi się robić coś podobnego..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...wraca. Nieprawdą jest, że leczenie psychotropami u wszystkich daje finalny dobry wynik. Ja od czasu przebytego ciężkiego zawału serca leczę się u psychiatry - takie było zalecenie kardiologów - w dalszym ciągu odczuwam paniczny strach przy byle bólu w piersiach, którego w logiczny sposób..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...i udowej.Zaczęło się leczenie w klinice w trakcie leczenia i cztery miesiące po porodzie znowu zaszłam w ciąże . ciąża przebiegła normalnie bez stresu i nerwów poprostu chyba dlatego że miałam dobrego lekarz naczyniowego.Wszystko zaczeło się dopiero w tym roku w czerwcu pierwsze objawy..

Wieczny ból głowy, drgające szczęki

.. ...stosuje się pomocniczo w leczeniu stanów nerwicowych, w bólach głowy pochodzenia naczyniowego, nerwicy serca, nerwicy przewodu pokarmowego, bólach miesiączkowych, zaburzeniach różnych organów na tle nerwowym. Za wszelką pomoc dzięki wielkie Pozdrawiam! ile masz lat? Robiłeś jakieś..