Leczenie nerwicy ziołami

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 999

.. ...stosowanie ziół w trakcie leczenia preperatami psychotropowymi nie jest wskazane,np.: jednoczesne stosowanie dziurawca i antydepresantów z grupy SSRI takich,jak fluoksetyna,setaloft i inne. Także uważajcie z ziołami,zwłaszcza jak bierzecie benzodiazepniny np:afobamy,xanaxy,diazepamy...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 20

.. ...Probowałam wszystkich metod leczenia * leki, zioła,terapie, pasje itd. Niestety na darmo. Jedno co jest w tym wszstkim najbardziej zadzwiające,ze jestem w zewnatrz osobą jak najbardziej normalną, studiuję, pracuję, mam chłopaka, jestem postrzegana jako osoba ambitna, inteligenta, wiele..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 4

.. ...prostu zachęcić Was do leczenia, poza np. psychologiem, psychiatrą warto by też leczyć się naturalnie... co wzajemnie się uzupełnia. Nigdy nie przerywajmny terapii farmakologicznej stosując homeopatią czy ziołolecznictwo... ze sobą metody te nie wojują, a każda z nich pomaga! wiec jak..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 5

.. ...rzadko spotykany sposob leczenia ze wzgledu na przekonania religijne , ja akurat wierzacy nie jestem niestety o tej metodzie dowiedzialem sie gdy juz przestalem wychodzic z domu , ale jak tylko sie przemoge to odrazu skorzystam .pozdrawiam ps. ziola pije caly czas est to zdecydowanie..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 6

.. ...sytuacji.najlepsza forma leczenia nerwic ,fobii,depresji jest terapia ,ludzie póki jeszce w miare normalnie funkconujecie to przestancie narzekac i jazda na terapie ,wiem z e wiel eosob nie ma mozliwosci bo jest z malego miasta,ale gwarantuje ze w kazdym wiekszym miescie jest darmowa..

Nerwica

.. ...np. zorganizować odpowiednie zioła,dietę odpowiednią do rodzaju schorzenia ,rehabilitację jeśli potrzebna....Spytaj lekarza jak ty mógłbyś jemu pomóc.Łatwo powiedzieć,trudno zrobić,ale warto próbować...

Czy to nerwica?

.. ...nerwy.Musisz jakieś leczenie rozpocząć i dodatkowo zioła pić np. dziurawiec z melisą - co przynieść może ulgę w dolegliwościach nerwicowych ze strony ukł.pokarmowego. zbadaj tę prolaktynę koniecznie,jak za wysoka - łatwo się to leczy lekiem ,,Bromergon * * pod nadzorem ginekologa -..