Leczenie nerwów

Klomipramina (Hydiphen, Anafranil)

.. ...depresyjnych, również w leczeniu schizofrenii. Mechanizm działania leków z tej grupy polega na blokowaniu wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny. Są to neurotransmitory, czyli substancje pośredniczące w przekazywaniu pobudzenia między komórkami nerwowymi. Zburzenia stężenia..

Bromazepam (Lexotan, Sedam)

.. ...W pierwszych dniach leczenie może wystąpić nadmierna senność, uczucie zmęczenia, problemy z koncentracją. Bromazepam w dużych dawkach i u ludzi z układu oddechowego ( np. POChP ) czy ośrodkowego układu nerwowego może powodować zaburzenia oddychania. W przypadku przedawkowania wykonuje..

Nerwica natręctw

.. ...natręctw polega przede wszystkim na psychoterapii. Sięga się także po farmakoterapie: leki antydepresyjne z grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny oraz silne trójpierścieniowe antydepresanty...

Nerwice (zaburzenia lękowe)

.. ...odczuwa lęku jako takiego. Leczenie zaburzeń lękowych jest uzależnione od konkretnej postaci zaburzenia. Podstawowymi lekami są inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, często stosuje się także psychoterapię. Preparaty benzodiazepin są skuteczne w przerywaniu napadów lęku, powinny byś..

Nadciśnienie leczone operacyjnie

.. ...dotychczasowe metody leczenia nie pomagały. Opracowana w USA operacja ( ablacja nerkowego nerwu współczulnego ) polega na kontrolowanym uszkodzeniu nerwu odpowiadającego za podwyższanie ciśnienia krwi za pomocą cienkiego drutu wprowadzonego do naczynia krwionośnego. Koszt operacji jest..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 4

.. ...do skuteczniejszego leczenia nadciśnienia!!! KOniecznie! P.M. Warto. W obu szpitalach robiących te zabiegi. Czy zdarzają się napady częstoskurczów także u zdrowych osób? Czy ich przyczyną może być tylko nerwica czy zawsze WPW? Oczywiście przy założeniu, że są one rzadkie ( co kilka m -..

Zastawka trójdzielna i nerwica wegetatyna

.. ...sie dzienny odzdzial leczenia nerwic, udac sie tam przejsc testy ktore Cie zakwalifikuja lub tez nie na taka terapie. Poszukaj w internecie mam 18 lat i na lekarz na badaniu echo serca napisał mi taki komentarz: trójdzielna - II/III bardzo wąski jest środkowy - protosysteliczny( bądź..

Echo serca - Str. 11

.. ...zażywałem seroxat. Wczasie leczenia w/w lekiem wszelkie dolegliwości nerwicowe również te sercowe ustąpiły. Po odstawieniu leku po okresie 8 m - cy choroba zaczęła powracać a wiec kołatania, bóle serca itp. Badanie EKG poleił lekarz aby mnie przekonać ze serce mam zdrowe a tu prosze taka..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...psychiatry bo bez wyleczenia duszy skurcze nie ustapia.Na dzien dzisiejszy wiem, ze mam WPW lub ,,tylkonerwice serca.Sa dni kiedy jest spoko( jest ich niewiele )i dni a nawet noce okropne nie da sie tego tak opisac tak, ze ewo nie jestes sama witaj w klubie sercowcow - nerwicowcow.jEstem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...nadczynności tarczycy - znowu leczenie ( pieprzony konował nie zlecił badania hormonów ) dowiedziałem się od swojego endokryno doktora, że jestem najmłodszym pacjentem z polekową nadczynnością tarczycy - wyleczył mnie. Dodał, że zalecane przez kiklu kardiologów w owym czasie,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...a to bardzo ważne w leczeniu nerwicy. sport działa jak najsilniejszy lep antydepresyjny. wydawałoby sie, że nie powinnam mieć problemów nerwicowych. a jednak... jak masz ochote pogadać, to daj znać cardia.m@wp.pl pozdrawiam ten sam problem Od trzech lat cierpię z powodu nerwicy lękowej...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 5

.. ...pomogło.Rozpoczęłam leczenie u psychiatry lekami przeciwdepresyjnymi i przeciwlękowymi. Po przeciwdepresyjnych czułam się źle, wieęc sama je odstawiłam. Przez dłuższy czas brałam Tranxene i to mi pomogło. Z czasem lek całkowicie odstawiłam. Zaczęłam uczyć się pozytywnego myślenia i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...że nie można podczas leczenia pić alkoholu, stwierdziłam, że nie będę tego brać: ) ). I bardzo dobrze zrobiłam. Jadę na asparginie i beta - blokerze, bo niestety mam też współistniejącą ( niewielką ) wadę serca. Ale i to mam zamiar ( za zgodą kardiologa ) odstawić i sprawdzić, czy..