Leczenie stanów lękowych

Wenflataksyna (Efectin, Velafax, Velaxin, Venlectine)

.. ...jest wykorzystywana w leczeniu zaburzeń depresyjnych, również z towarzyszącymi zaburzeniami lękowymi. Terapia wymaga kontroli stany psychicznego ( emocjonalnego ) chorego, a także kontroli ciśnienia tętniczego przy stosowaniu dużych dawek leku. Wśród działań niepożądanych należy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 89

.. ...go pomocniczo m.in w leczeniu stanów lękowych i depresji , przy nerwobólach reumatycznych , bólach szyi mięśni i pleców .Można kupić w sklepach zielarskich cena ok 8 zł i pije się po 50 kropli na wodzie dwa razy dziennie .Kiedyś stosowałam taką kurację przez pół roku jak planowaliśmy..

Dodatkowe skurcze - Str. 71

.. ...nie podjęła żadnego leczenia,właśnie ukończyłam 60lat. Jest mi z tym bardzo źle,częste dławienia,zawroty głowy w najmniej spodziewanych momentach powodują narastanie stanów lękowych.Zapisałam się prywatnie na badanie wysiłkowe i echo serca oraz prywatnie na wizytę do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 209

.. ...Lek stosowany jest w leczeniu ostrej i przewlekłej schizofrenii, ostrych i przewlekłych psychoz z towarzyszeniem urojeń, stanów lękowych, halucynacji, utraty poczucia osobowości i katatonii, zespołu maniakalnego oraz chorych w stanie pobudzenia psychomotorycznego. Przeciwwskazania..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 518

.. ...specjalizującego się w leczeniu nerwic i zaburzeń lękowych .pt: Oddaj uśmiech * .Będzie lekturka na deszczowe dni! Nie Matiiago!Nie mam zamiaru rezygnować z forum ale zastanawia mnie to, czy powinnam pisać o swoich gorszych chwilach. Chciałabym swoją poprawą zdrowia podnieść wszystkich..