Leczenie tachykardii

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 2

.. ...jestem po operacji i leczeniu jodem i mam już uszkodzone serce Witaj!! Mam 26 lat nazywam się Basia. Moje klopoty zaczely się w 5 miesiacu ciazy, od tej pory mam na przemian tachykardie, bradykardie, dodatkowe skurcze komorowe i nadkomorowe jestem zupełnie rozregulowana a lekarze nie..

Tachykardia i wzmożone napięcie, zaburzenia przewodnictwa

.. ...przetlumaczyc lekarz czy twoje leczenie przynosi oczekiwane efekty bo ja mimo iz wiele latbiore leki nadal odczuwamjej objawy czesc mam 17 lat i od dwoch lat lecze sie na tachykardie zatokowa ale nadal nie wiedza od czego to jest. wiola Wiatam Was Kochani mam na imie Maja ja podobnie jak..

Dodatkowe skurcze - Str. 83

.. ...to nic, bo nie wymaga leczenia. Co do TSH, jeśli jest bardzo niskie, trzeba dorobić T3 i T4, przeciwciała przeciw tarczycowe i USG, skurcze i tachykardie mogą być przy nadczynności. Da się to leczyć. Co do psychoterapii, to szukaj poznawczo - behawioralnej, bo tam jest praca z objawem,..

Dodatkowe skurcze - Str. 182

.. ...kliniczną, objawy i leczenie. także tachykardię zatokową mozna nazwać częstoskurczem i będzie to zgodne z prawdą, bo jest częstsze niż prawidłowe kurczenie się serca, ale już częstoskurczu nadkomorowego czy komorowego nikt nigdy nie nazwie tachykardią: ) ) ) mam nadzieję, ze jasno..

Ciąża, poród, zdrowie dziecka, a moja arytmia serca i jej leczenie

.. Witam Niedawno byłam w szpitalu i nosiłam holter przez 24h. Stwierdzono: - prawie 1500 pojedyńczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych - 2 nadkomorowe częstoskurcze napadowe ( ( z wąskim zespołem QRS ) - 53 tachykardi. Po za tym w czasie dłuższego częstoskurczu nastapiło obniżenie odcinka ST w..

interpretacja badania Holtera

.. ...wprowadzić /zmodyfikowac leczenie farmakologiczne. Witam ciepło! Właśnie dziś odebrałam wyniki holtera. ogólna diagnoza - stała tachykardia zatokowa, tętno od 57/min do 195/min ( rano ) czy to nie za dużo? oraz komorowe pobudzenie przedwczesne. :( Paulo, tak to za dużo ale nie martw się..

Ablacja - modyfikacja węzła zatokowo-przedsionkowego

.. ...ja się bardzo boję. leczenie farmakologiczne tachykardii właściwie jest niemożliwe bo mam uczulenia na leki itp, a te na które nie jestem uczulona - praktycznie nie działają )chyba że dawki dla słonicy - a ja jestem chuderlak :( próbowałam już wszystkiego i nic. stymulacja..

Wynik Holtera i tendencja do tachykardii

.. ...wymaga profilaktycznego leczenia, tylko, gdy ataki są długie, uciążliwe, źle tolerowane lub gdy częstość rytmu serca w czasie ataku jest duża. Raczej nie spełniasz tych kryteriów lecz jeśli częstoskurcze będą się nasilały to leczenie będzie konieczne. Ablacja jest najlepszym sposobem - u..

Jak opanować tachykardię?

.. ...lepiej zacząć wcześniej leczenie pomyśl o tym pozdrowionka. Hej Jola,nie lekcewaze,nie da sie - mam 2 corcie,musze sie leczyc: ) Bylem dzis rano w aninie,zalozono mi na kilka tygodni taki rejestrator event - co jak cos nie tak z tetnem - to przyciskasz i rejestruje - taki pseudo holter..

Duszenie się - Str. 45

.. ...przyjmuję insulinę ) leczenie nie przynosi oczekiwanych skutków. Mam tachykardię, szybko się meczę, duszności, nadciśnienie. Lekarz podjął decyzję wykonania koronografii. 9 dni temu doszło do jej realizacji. Nie miałam zakładanych stentów. Serce jest dużo za duże. Prawa dolna żyła od..

Tachykardia zatokowa a ablacja

.. ...możliwe. Poczytaj sobie o leczeniu neadekwatnej tachykardii zatokowej a później dopiero pisz że ktoś przesadza! Sądzisz, że tylko ty jesteś chora i cierpisz? Nikt cię nie prosił o odpisywanie a tym bardziej o takie wredne nastawienie! Aha a co napisał doktor ok że trzeba ustalić i to..

Wada zastawki aortalnej i tachykardia zatokowa

.. ...i tabletkami : ) ) ) ( ze wzgledu na tachykardie ). Bardzo boje sie kolejnego ataku... zapraszamy na www.arytmiaserca.pl tam odpowiada lekarz zajmujący się leczeniem zaburzeń rytmu itp oraz omdleniami..

Ile trwa leczenie tachykardii?

.. ...ile czasu zajmie mi leczenie, aby moje tętno wynosiło 60 - 65 już BEZ zażywania leków? Pozdrawiam, proszę o pomoc! Kaśka : ) przecież ten puls który tu podjesz - to jest normalny puls ! jeżeli masz taki po jakiś lekach to inna sprawa ale samymi lekami nie zmienisz tętna na stałe - leki..

Powikłania po nieleczonej tachykardii

.. ...tez jestem oporna na leczenie farmaceutykami:P, ale jednak po co Ci znosic taką ustawiczną tachykardię??im jest jej mniej tym lepiej. ja ją mam 15 lat, i łykam sobie skromną, malutką dawkę blokersa, i tyle. hallo,nie wiem co mi jest ale od 4 miesiecy regularnie nawet w spoczynku mam..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku

.. ...że jesteś w trakcie leczenia tej choroby, gdyż zarówno objawy ze strony układu pokarmowego, jak i objawy neurologiczne oraz podwyższenie temperatury to * zasługa * tej choroby. Jednakże trzeba wykluczyć nadczynność tarczycy u Ciebie, bo podwyższona temperatura, tachykardia, zaburzenia..

Szybkie bicie serca (tachykardia)

.. ...xródło - to odpowiednio mogą dobrac leczenie. pozdrawiam i życzę zdrowia. Marto, w wiekszości przypadkach WPW można odczytać z zapisu EKG w momencie napadu częstoskurczu. Jest wtedy specyficzny zapis...

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 2

.. ...ze jeden zabek mam do leczenia b mi sie psuje i akurat te ataki sie nasilily u mnie ostatnio wlasnie mniej wiecej jak mi sie zaczal psuc zabek, profilaktycznie pojde do doentysty na naprawe zabka Pozdrawiam Piotrek moja 11 letnia corka choruje na tachykardie zatokowa, bierze Lokren...

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 3

.. ...odmiana tachykardii to leczenie farmakologiczne daje bardzo male rezultaty. Moge sie mylic oczywiscie, ale tak mi sie zdaje po rozmowie z kilkoma lekarzami i przestudiowaniu kilkuset artykolow w internecie. Pozdrawiam Piotrek żadne leki nie wyleczą tachykardii jedynie ją wyciszają. po..

Tachykardia zatokowa

.. ...i do tego oporną na leczenie. monis88 - * całkiem możliwe że podczas masażu doszło do jakiegoś ucisku i rozbrykania się/ lub uspokojenia się serca. widocznie coś uciskało na coś. niestety nie znam się na anatomii ale gdzieś wzdłóż kręgosłupa na odcinku piersiowym niegną połączenia..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 38

.. ...związany z takim dlugim leczeniem spowodował tachykardię sercqa, któe już jest w porządku ( nie potrzebowałam na to leków ) to w grudniu robilam cały zakres badań krwi, m.in morfologia, Aspat, Alat, OB, CRP, lipidogram, magnez, żelazo i wsyztsko wyszło dobrze oprócz żelaza które było..

Tachykardia u 12-letniej dziewczynki

.. ...wymaga wieloletniego leczenia, na pytanie co powoduje tachykardię stwierdził, że w zasadzie w tym przypadku nie ma konkretnej przyczyny oraz że może je powodować krążenie hiperkinetyczne...i tyle żadnych dokładnych wyjaśnień.Sama zrobiła jej badanie biochemiczne ,magnez - poniżej normy..