Lek beto 50 ZK

Metoprolol (Betaloc, Betaloc ZOK, Beto ZK, Metocard, MetoHEXAL, Metoprolol)

.. Metoprolol lek z gruby beta - blokerów ( adrenolityków ) kardioselektwynych. Jak wszystkie leki z tej grupy, blokuje receptory beta 1 ( jest ich dużo w mięśniu sercowym i w układzie bodźcoprzewodzącym ) jednocześnie nie oddziaływając na receptory beta 2. Blokada receptora beta 1 w sercu zwalnia szybkość..

Betaksolol (Locren, Betabion, Betoptic, Optibetol)

.. Betaksolol to lek z gruby antagonistów receptorów adrenergicznych typu beta ( beta blokery ). Betaksolol to beta bloker kardioselektywny, to znaczy że działa głównie na receptory beta 1 zlokalizowane w sercu i jest przez to pozbawiony działań niepożądanych wynikających z zablokowanie receptora beta 2 ( np...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...zaczynasz wędrówkę po lekarzach. A może tylko kardoilog ? Ja beto zk 50 dostałam na pałę. Jeszcze przed założeniem Holtera. Nie znam się na wynikach kardiologicznych. Pozdrawiam Cię . Marzena Justynko: niestety nie mam zielonego pojęcia jak czytać wyniki Holtera /jedna internistka..

Propranolol a ciąża

.. ...dodatkowe skurcze serca i lekkie nadciśnienie - od tamtej pory biorę Beto ZK ( Betaloc ). Jednak planuję ciążę i lekarz polecił mi brać Propranolol. Nie był to ten sam lekarz, co wcześniej, bo tamten wyjechał na 2 miesiące. Mieszkam w małym mieście i jest tu tylko 2 kardiologów. W ulotce..

Beto 50 zk a astma

.. ...),kardiolog zmienił mi lek na beto 50 zk.Pozdrawiam Mój syn ma astme. W Sanatorium Kubalonka Istebna miał przeprowadzane zabiegi inhalacyjne z zabłockiej mgiełki solankowej jodowo - bromowej .Lekarz zalecił kontynuację zabiegów w domu ,a dodatkowo zacząłem nawilżaczem nawilżać..

Astma a lek Beto 50 ZK

.. ...n ) mogę brać leki przepisane na nadciśnienie i dodatkowe skurcze serca Beto 50 ZK. Przeczytałam ulotkę i zauważyłam sporo objawów ubocznych .Może ktoś ma doświadczenie z tym lekiem i astmą ?Pozdrawiam..

Alkohol a lek Beto ZK 25

.. ...2 godziny po wzięciu leku ...oczywiście z umiarem...dla osób mających problemy tego typu podobno najlepsze jest wino wytrawne W tak młodym wieku w ogole bym nie sięgała po alkohol. Jego picie nie przynosi żadnych zdrowotnych korzyści. Ja mma 28 lat, jestem po 3 operacjach serca i Betaloc..

Zmęczenie i senność przy uginaniu płatka zastawki mitralnej

.. ...uciążliwe :( ( Dostałam lek - Beto ZK 25, biore juz go jakies dwa tygodnie, ale od wczoraj czuje strasznie zmeczenie i sennosc. Tylko bym spała. Czuje ze nie mam na nic sily ze zaraz sie przewróce.. Czy moze to byc taka reakcja po leku ? Czy stres? Dodam ze mialam go ostatnio naprawde..

Beto ZK 25 odstawianie

.. ...ponad tygodnia biore ten lek na dodatkowe skurczybyki ( mam tez wypadajacy platek ) codziennie rano 1/2 tabletki ale poniewaz mam niskie cisnienie zle sie po nim czuje a wieczorem puls spada ponizej 60!( zegarek tyka szybciej niz bije serce : ) co powoduje u mnie atak niepokoju i mam..

Pytanie o leki na nadciśnienie

.. ...zapisane nastepujace leki rano po 1 tabletce: Beto 100ZK,Diuresin 1,5mg, Valzek80mg, i Spironol25mg, a wieczorem Amlopin5mg i spironal25mg, po 1 tabletce,i chciałam sie spytać czy te wszystkie leki są od nadciśnienia, pytam poniewaz cisnienie od miesiaca jest w granicach 127/75, i..

Beto 25 ZK Pytanie?? prosze wejdzcie

.. ...cudem zapomnialam... Czy to bedzie mialo jakis wplyw na serce? Jezeli sie pominie? ja betablokery łykam tylko rano tak zalecił mi lekarz jeżeli pominełeś jedną dawke to mysle ze nic złego sie nie stanie!!..

Beto zk

.. ...objawy przytycia po tym leku???? A takze wypadania wlosow??? Oby dwa objawy są wymienione w ulotce leku ....idz do doktora i powiedz mu o tym .Może zmieni ci lek .Na wypadanie włosów bardzo skuteczne są tab.Inneove - gęstośc włosów .Są niestety drogie ale skuteczne .Opakowanie na..