Lek brom

Bromazepam (Lexotan, Sedam)

.. Bromazepam to lek z grupy benzodiazepin. Mechanizm leku polega na nasilaniu przewodnictwa chlorkowego w ośrodkowym układzie nerwowym za pośrednictwem receptora GABAa. Pobudzenie tego receptora, do którego powinowactwo wykazuje także alkohol oraz barbiturany, wpływa hamująco na niektóre funkcje mózgu...

Zbyt szybki puls

.. ...mam 110/60 ],dołączyła lekka dusznosc,nie wiem co robic ,moj lekarz internista dołacza za kazdym razem gdy odwiedze kolejne leki,wczoraj np oprocz propranololu,dał brom,kalms,magnez ,a mnie to nie pomaga :( Koniecznie musisz sprawdzic tarczyce ( tsh - to juz masz, ft3,ft4, zeby wykluczyc..

Alkohol Psychoza po leczeniu ?

.. ...3 miesiace nie biore lekow a leczylem sie rok na psychoze paranoidelana po marihuanie i jest coraz lepiej tylko mam pytanie czy bede mogl sie juz napic jutro np jakies wodeczki i piwka pytalem sie znajomego co mial to samo i mowil ze pewnie ale nie masakrycznie duzo a mama mowila ze brom..

Prolaktyna po 1 godzinie

.. ...i szybko działający lek to Bromergon.Tylko trzeba zacząć od małych dawek i kontrolować poziom prolaktyny,by sprawdzić jaka będzie optymalna dawka.Zacząć nawet od jednej czwartej tabletki 2x dziennie w czasie posiłków.Po 2 - 3 dniach zwiększyć 2x po pół itd.Trzeba tak zrobić ,by wykpić..