Lek cordaron

Amiodaron (Cordarone, Opacorden, Sedacoron, Amiokordin)

.. Amiodaron to lek antyarytmiczny. Substancja ta należy do leków antyarytmicznych nowej generacji. Amiodaron wpływa głównie na kanały potasowe komórek układu bodźcoprzewodzącego serca, uważa się jednak, że modyfikuje również przepływ jonów sodu i wapnia oraz że nie pozostaje bez wpływu na układa..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...komorowych, oczywiście bez leków. O kurcze! To ja juz nic nie mówię! Jestem zdrowy jak koń, jak ryba - jak gajowy! Cześć, Mam podobnie, 7 lat po zawale, 1 i 1/2 roku temu odstawiłem Cordarone. W lecie br. zawroty głowy, osłabienie, puls 30 - 35/min. niskie ciśnienie. Holter pokazał..

Częstoskurcz komorowy

.. ...z częstoskurczem ale lekarz u którego się lecze odstawił mi go w styczniu rok temu ,ponieaż uważał że po co mam brac skoro nie mam napadów. Po 3 m,iesiącach dostałem napadu , umiarowiono mnie dopiero po przez stymulacje przełylkową ,podczas badan okoazało się że cordarone wywołał u mnie..

Częstoskurcz nadkomorowy a komorowy

.. ...następuje po podamiu leków, czasami dopiero po kroplówce z Cordarone. szlyszalam ze czestoskurcz komorowy jest grozniejszy od czestoskurczu nadkomorowego? wiec jak to jest? oj BEATA ale głupoty wypisujesz. chyba pomyliłas częstoskurcz komorowy z zatokowym. Wiec grozniejszy jest..

Migotanie przedsionków jest wyleczalne? - Str. 2

.. ...160 ale dostałam tylko lek cordarone i serce samo sie unormowało,ale kiedy czuję że zbliża się częstoskurcz /często kiedy się sychlę lub wstaję a najczęsciej kiedy biore prysznic/ wtedy ogarmnie mnie panika ,przerażeenie ale czy to jest właśnie migotanie? dobry wieczor olu zabieg mialam..

Chyba zlikwidowałem dodatkowe skurcze - Str. 2

.. ...szukalam przyczyny bo ponoc lekarz mowil ze to jakies pozostalosc po zapaleniach pytanie gdzie szukac no gdzie???/ czy ktoś brał lek przeciw arytmii cordarone 200 mg, czy wystąpiły jakieś niepokojące objawy w trakcie kuracji, czy to bezpieczny lek arrtur i co udalo sie juz tyle czasu..

Ablacja systemem Carto

.. ...z tego powodu, jakie leki zażywasz? I jak dostałeś się do doktora Czerwińskiego. Proszę Cię, podaj mi wszystkie namiary na niego. choruje od 2 lat leki sintrom , cordarone , betanol , potas do dr czerwińskiego trafiłem przez klinike w poznańiu dr błaszyk dzwoń 032 3598670 i pytaj o dr..

Jakie metdoy leczenia? cordarone lub ablacja?

.. ...huśtawka nastrojów i leki na nadczynność, które nie będą beż wplywu na wątrobę. Zresztą możesz mieć na przemian nadczynność i niedoczynność, jak ci żle dobiorą leki. Trochę to poćwiczyłem, bo po 4 udanych ablacjach przezskórnych i piątej nieskończczonej musiałem się poddac ablacji..

Częstoskurcz u dziecka

.. ...czy znacie skuteczne leki na tę chorobę ???? Po przestawieniu cordaronu na doustny częstoskurcz wraca i coraz trudniej go przerwać. Podobno jest mało dzieci które mają częstoskurcz, tym bardziej sama szukam informacji na ten temat. Za wszelkie informacje na ten temat będę wdzięczna !!!!..

Lokaren a betaloc

.. ...zok i rhytmonorm,teraz lekarz kazał odstawić w.w. leki i brac tylko * lokren * 20 czy ktoŚ brał * lokren * przy tej chorobie?czy pomogło?jaki efekt?jesli macie jakĄŚ wiedzę na ten temat to proszę piszcie.dziękuję. Ja jestem po operacji zastawki serca i po niej dostałam migotania..

Komorowe zaburzenia rytmu serca Lowa IVa/IVb

.. ...zaburzenia serca , brałem lek o nazwie Betaloc ZOK 25. Nie mam żadnej poprawy , czy ktoś ma taką deolegliwość i co mi może poradzi i jakie bierze leki? Stary, ja się z tym męcze ponad rok, male szanse na poprawę, ale wciąż jestem dobrej mysli - brałem juz kilka leków, ale niestety one..