Lek homeopatyczny L 72

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 118

.. Brał ktos lek Rhodiolin? czy jest skuteczny? chciałabym go kupic ale jest dosć drogi więc wole się najpierw upewnic czy troche pomaga Martaa,wiesz,że jest to lek homeopatyczny?Stąd jego wygórowana cena.Teraz rozumiem,że niektórzy z Was leczą się takimi lekami - drogimi zresztą - mówiąc.że przeciwdepresyjne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 136

.. ...niedaje Nervohell jest lekiem homeopatycznym a ile mozna pic melise.Moj psychatra do ktorego czasami chodze bedzie dopiero we wtorek wiec nie wiem czy dam sobie rade do wtorku Magduś,co to znaczy :miałam straszną jazdę.Co się działo!?Biorę xydroxizinę i jest ok. A i jeszcze jedno do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 715

.. ...zaraz nakreca spirale leku - ograniczyc sol, zatrzymuje wode w organizmnie i obciaza uklad krwionosny ja obecnie poza kroplami homeopatycznymi stosuje ziola, w dzien serdecznik a na wieczor chmiel, oczywiscie w polaczeniu z innymi ziolami. glowne dzialania serdecznika to reguilacja..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 904

.. ...to napisze ci nazwę leku homeopatycznego na takie objawy jak przesłałam ci mailem,świetny nie tylko na to,ale na PNM..buziaczki Piotruś...dokładnie tak jak napisałeś ktoś mądry powinien nam na tych półkach uporządkować,albo i całe półki poprzestawiać na miejsce; )trochę obawiam się..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 27

.. ...częstoskurcz przeszedł po lekach homeopatycznych ( już pisałam o tym w wątku o omdleniach ), choć wszyscy wskazywali na ablację jako jedyne wyjście, tak samo jak wskazują na wycięcie migdałków, żeby zapobiec nawracającym anginom - kto wyciął, sam się przekonał czy pomogło ( no chyba że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 63

.. ...może ktoś zna dobre leki na te chlerną nerwice ale jakieś ziołowe albo homeopatyczne. lekarz mi zapisal Bellergot ale takie mam po nich zawroty głowy że szok.bardz mi dokucza uczucie lęku i czesty bol serca.żadko mam czas usiąśc przy komputerze ale jeżeli ktoś może mi pomóc będe..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 2

.. ...gogle i poczytaj sobie Leki homeopatyczne są dobre dla wierzących. Ja nie wierzę w homeopatię - niemniej nie chciałbym Tobie tej wiary odbierać. Wierzącym to ponoć nawet zwykła woda pomaga - byle odpowiednio nazwana i fachowo zapakowana np w kapsułki. tak marto mam niskie cisnienie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...dobrze... Witaj b - 45 Ten lek homeopatyczny nazywa się: SEDATIF PC. Dot. stany lękowe, pobudliwość nerwowa, nerwica wegetatywna, zaburzenia snu. - tak jest napisane na opakowaniu. Jest w postaci tabletek, które wkłada się pod język do rozpuszczenia ( wszystkie info na ulotce ). Jak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 290

.. ...rowniez ,ze dobrymi lekami homeopatycznymi( wyczytalam na forum sama osobiscie nie sprawdzalam )na nerwice sa leki IGNATIA AMARA i NUX VOMICA moze warto sprobowac Tia.. i kąpiele błotne i leżenie krzyżem przez tydzień. Witam Catullus. Matko jaki ty jesteś dzisiaj rozmowny! Domi110 moja..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 758

.. ...mnie to nie dziwi że te leki nie są skuteczne w Twoim wypadku. Deprim to ziołowe tabletki mające na celu złagodzic wczesne objawy depresyjne natomiast sedafi pc jest to łagodny lek homeopatyczny ,stosowany czasem także już u małych dzieci w celu zmniejszenia pobudzenia nerwowego, który..

Nerwica w ciąży - Str. 197

.. ...nieplanowanej ) i odstawiłam leki aby nie zaszkodzić maleństwu.Brałam Paromerck i Fluanxol.Czuję się strasznie,jest mi źle i cała się trzęsę.Zaczęłam brać tabletki homeopatyczne Sedatif Pc,ale mało pomagają.W przyszły wtorek wszystko się wyjaśni,ale do tego czasu nie wiem jak mam sobie..

Zawroty głowy wciąż nie ustępują

.. ...ważne, że nie stać, lekarz pierwszego kontaktu powinien na Pani życzenie skierować, a do Pani symptomów ma Pani takie objawy które mogą mieć różną przyczynę, dlatego trzeba porobić badania, inaczej sie nie da. polecam z wlasnego doswiadczenia tabletki homeopatyczne Vertigoheel. kupić..