Lek lerivon

Mianseryna (Deprexolet, Lerivon, Mianserin, Miensemerck, Norserin)

.. Mianseryna to lek antydepresyjny nowej generacji, substancja o strukturze czteropierścieniowej, pochodna piperazynoazepiny. Mechanizm działania mianseryny polega głównie na blokowaniu receptora alfa 2 dla noradrenaliny ( działanie względem noradrenaliny jest ośrodkowe, to znaczy, lek wpływa głównie na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 129

.. ...nie wiem do jakiego lekarza powinnam sie zwrocic. Wiki dziekuje za troske: )ja lecze sie z przerwami od 1997 roku.od 5 lat biore lerivon na noc i w razie lęku mam alprox ale tego bardzo rzadko uzywam bo uzaleznia,bylam na terapi trzy miesiecznej,obecnie jestem w trakcie grupy tam ucze..

Propranolol na drżenie rąk - Str. 2

.. ...kołatania serca. Jest to lek przeciwlękowy, przy ktorym rzadko są skutki uboczne i mało prawdopodobne uzależnienie. Mam nadzieję, że mnie całkowicie uleczy. Testowałam już wiele leków Moklar, Lerivan, Cital, Xanax, Alvente, po tym ostatnim to dopiero miałam jazdę... Nigdy nie łączyłam..

Jak można przytyć kilka kg? - Str. 4

.. ...cos... spróbóje z tym mlekiem w proszku i zobacze ... mam nadzieje ze was nie zanudziłam...pozdrawiam witam!ja przytyłam w ciągu miesiąca prawie 20kg za sprawą takich tabletek jak LERIVOL ktore niestety wydaje tylko lekarz psychiatra.to żart,kiedys wygladalam jak przeciąg i ważyłam 45kg..

Duszenie się - Str. 33

.. ...to jest tylko reklama lekow. Wszedzie reklamy, chyba calkiem ludziom się pomiesza w głowach. witam WAS juz pare dni bylo fajnie a tu znowu cos.od paru dni mam cisnienie 130/90 i puls 91 nie wiem od czego to tak sie dzieje biore ten lerivon 20mg.na noc i juz sama nie wiem znowu zaczynam..

Problemy z babcią, ospała i ociężała po lekach

.. ...ostatnio dostała nowe leki i jest po nich ospała i ociężała. Po kilku godzinach to mija, ale wtedy bierze kolejną dawkę i całość się powtarza. przyjmuje Enarenal ( 5 mg; x2 ), Vicebrol( 5 mg, x2 ), Bisocard ( 2,5 mg; x1 ), Lerivon ( 10 mg; x1 ), Gopten ( 0,5 mg; x1 ). co może dawać takie..

Lekka duszność co jakiś czas, szybko się męcze

.. ...na psychoterapie i do lekarza psychiatry. Biorę leki zoloft i kończe w najblizszych dniach branie lerivonu. gdy zaczeła sie moja choroba zostałem najpierw przebadany kardilogicznie. Wszystko było ok, miałem robione nawet ekg przezprzełykowe, z pobudzaniem serca prądem elektrycznym...