Lęk mnie

Ból serca

Ból serca

.. ...po podanie nitrogliceryny. Bóle wieńcowe i zawałowe są znacznie mniej nasilone u cukrzyków. Zawał nie zawsze powoduje książkowe dolegliwości, znane są różne maski zawałowe, na przykład maska brzuszna...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 7

.. ...problemy z opanowaniem lęku - boję się, że coś mi się stanie z sercem. Nie mam już częstoskurczów ( w tym roku dwa, z czego jeden trwał minutę, może dwie i tylko ok. 130 na minutę ), za to niepokoją mnie dodatkowe uderzenia - zazwyczaj 3 na minutę, zwykle podczas wdechu. Czy ktoś mógłby..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 25

.. ...- strach, niepokój, lęk, jest naturalny w każdej sytuacji niepewności... Jesli mogę coś poradzić - musi Pani zostać zbadana. Wiedza pomaga. Uspokaja, tak mnie się wydaje z tej dugiej storny barykady. Bo mozn asię dowiedzieć, że to tylko dokuczliwe, ale niegroźne - albo u kogoś innego :..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 27

.. ...bać wzywać pogotowie. Lęk przed kompromitacją to wielka siła. Moja nerwica lękowa towarzyszy mi od ośmiu lat - są nawroty i dobre okresy. Przy pierwszym napadzie panicznego lęku - który uznałam za silna reakcję alergiczną ( cos mnie wcześniej użąliło ) rodzina wiozła mnie do szpitala..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 35

.. ...nieprzyjemne, czasami powoduje lęki, ale jeżeli serduszko jest prawidłowo zbudowane, bez wad, nie ma powodów do obaw. Ja jakoś daję radę, uprawiam dość intensywnie sport i... żyję. Głowa do góry! dzięki za odpowiedz ...pozdrawiam Witajcie. U mnie wykryto arytmie dwa tyg temu. Kolatanie..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 13

.. ...na normalne życie bez lęku, że w każdej chwili może nas złapać atak, Dostaje się środek uspokajający jesteśmy spokojni czujemy błogi spokój a zespół ablujący robi, co do nich należy z ogromną precyzją to kompetentni ludzie którym całkowicie powinniśmy zaufać oni nie pozwolą aby coś..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja - Str. 3

.. ...i jakos zyje ale mam lęki. Dziś mi serce waliło 240. Koszmar - i ta panika i mrowienie... sami wiecie najlepiej. Treaz jestem w domu i już sie boje co bedzie jak mnie wezmie znowu. ehhhhhhhhh nie przejmuj sie ja tez nie raz bylam w szpitalu tez mialam puls250 i tez ogromnie panikuje alle..

Echo serca - Str. 8

.. ...wpędziło mnie w depresję lękową z której już dwa razy wyciągała mnie półroczna kuracja Cipramilem. Niedawno zacząłem ją po raz trzeci. Od dłuższego już czasu czułem się z dnia na dzień coraz gorzej i dwa tygodnie temu trafiłem do szpitala. Kolejny raz przeszedłem serię badań i, o..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 6

.. ...jest mi słabo i czuję lęk. Kiedy akcja serca sie miaruje opanowuje mnie błogi spokój i ulga... czy tak się objawia wpw? Powinnaś zgłosić się na konsultacje do kardiologa i dobrze by było zrobić sobie badanie EKG metoda Holtera. W diagnostyce zaburzeń rytmu bardzo ważne jest posiadanie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 7

.. ...ja.Tylko sie obudzę już mam lęki.Kiedyś bałam się o serce teraz lęk przeniósł się na głowę.Ten ciągły ucisk w głowie do szału mnie doprowadza.Wydaje mi się,że juz jako dziecko miałam ataki,ale na tyle słabe,ze nie bardzo mnie to obchodziło.Podziekowac mogę mojemu tatusiowi( alkoholikowi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 8

.. ...Witam. Ja z nerwicą lękową walczę już 3 lata. Cital, terapia indywidualna i grupowa. Od 2 miesięcy nie biorę juć citalu, który brałam prawie 3 lata. Wszystko było wpożądku, ale od trzech dni powróciły lęki. Są z mniejszym nasileniem czasami przechodzą.Ale są. A wszystko przez kołatanie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...cierpisz na nerwice lękową to uwierz mi ale będzie coraz gorzej.U mnie nasiliło się jakieś trzy lata temu,siedziałam z męzem i nagle poczułam ze dusi mnie w gardle myslałam ze umre,dostałam dreszcze,telepało mnie.Brałam ziołowe tabletki i hydroxyzinum,pomagało ale to powracało,teraz od..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 11

.. ...miałam żadnego napadu lęku.także dziwie się ze wam lęki powracają,mnie powracały tylko po afobamie a teraz czuję się rewelacyjnie,Czasem tylko boli mnie głowa i mam ponury nastrój, zakręci mi się w głowie ale to wina pogody. nie chciala bym brac leków caly czas, próbuje poradzic sobie z..