Lek na ból migdałów

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 744

.. ...gardle. Wczoraj byłam u lekarza rodzinnego i powiedział że mój ból na pewno nie jest związany z krtanią, anginą, migdałkami itp. Ale teraz czytając którąś z was, widzę że nie wspomnial o tarczycy a miałam kiedyś z nią problem. Przepisał mi lek jakiś, kurcze nie umiem go rozczytać. Jakies..

Nerwica? chrupanie w gardle

.. ...stronie szyi ) otrzymałem leki, kaszel gorączka itd. przeszło ale pulsujący ból nie, więc wybrałem się ponownie do lekarza stwierdził, że to wina migdała i gardło jest czyste, więc przepisał mi lek eurespal, i po 4 dniach po braniu tego leku nastąpiło to dziwne irytujące chrupanie w..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 4

.. ...się oddycha . Byłam u lekarza i zrobili mi EKG niestety to nic nie wykazało. w ciągu dnia boli/kłuję mnie co najmniej 3 razy. Muszę dołączyć iż jestem bardzo chorobliwą osobą rok temu wycieli mi migdały by pozbyć się częstej anginy co z tego jak nie na anginę choruje na oskrzela krtań i..

Ból głowy i wysypka na całym ciele

.. ...choroba charakteryzuje się lekkim bólem głowy, wysypka na całym ciele ( czerwone wypieki ) i bólem migdałów? Czy masz światłowstręt?Czy wysypka jest na całym ciele?Są drgawki? moje GG 8146955 napisz do mnie...