Lek na ciągłe zmęczenie

Ciągłe zmęczenie

Ciągłe zmęczenie

.. ...serca. W przebiegu przewlekłej niewydolności lewej komory serca znacznie spada wydolność wysiłkowa organizmu. Innym kardiologicznym stanem manifestującym się ciągłym zmęczeniem może być zapalenie mięśnia sercowego, na przykład w przebiegu lekceważonej infekcji wirusowej ( grypa! ). Ten..

Senność

Senność

.. ...działaniem niepożądanym wielu leków, nie koniecznie leków nasennych. Uczucie ciągłego zmęczenie i senności utrzymujące się przez długi czas i bez żadnej uchwytnej przyczyny może być jednym z objawów depresji lub dystymii. Jeśli więc uczucie senności wydaje nam się niepokojące,..

Ból głowy i ciągłe zmęczenie

.. ...ostatnio zauważyłem mam lekki katar. może teraz do zatoki bolą. bo zdarzyło mi sie kilka razy po kąpieli wyjść na dwór. a i czasami zatykają mi sie uszy. no i nie ukrywam że daleko mi do spokojnego trybu życia ( sesja, praca itd. ) mam troche bardziej niż zwykle popękane naczynka..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...których fizycznych podstaw lekarze nie potrafią odnaleźć. Objawy, które u mnie występują to: chroniczne zmęczenie ( nawet po cało nocnym wypoczynku ), senność w ciągu dnia, męczące sny w nocy, brak energii do życia, apatia, ciągle zły nastrój, poczucie nie obecności, otępienie, mgła..

Ból w okolicach serca, niskie ciśnienie, drętwienie ręki

.. ...wrażenie, że moja lewa ręka lekko drętwieje. Miałem/Mam niskie ciśnienie ( chyba ) 102/52 puls okolo 100, wczesniej mialem jeszcze 89/63. Poza tym częściej boli mnie głowa i śpię dłużej niż zwykle, około 12godzin ale i tak odczuwam zmęczenie, czasami zasypiam w ciągu dnia. Moja mama..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...tez odczuwam ostatnio lekki ból w klatce piersiowej, nigdy wcześniej nie miałam takich objawów, czy ktoś potrafi wytłumaczyć, skąd się biorą takie bóle po odstawieniu nikotyny? cholera wie skąd. Ja nie palę 3 miesiące i jest masakra ( nadal ) bóle w klatce piersiowej ( rtg i ekg ok )..

Objawy niedoboru potasu

.. ...być jakiś problem z elektrolitami np potasem czy coś innego? Bardzo proszę o odpowiedz, nie mogę już znieść tego ciągłego zmęczenia i senności :( a nie lepiej iSC do lekarza i zbadac tarczyce i nerki.Jakbym piła pół litra dziennie,to tez byłoby mi słabo z odwodnienia. kołatanie..

Ciągłe zmęczenie

.. ...wapnia,magnezu,sodu,potasu., TSH,T3,T4. Z wynikami - do lekarza. na podwyższenie ciśnienia zamiast kawy i leków dobrze jest pić ziele rozmarynu.Podnosi nieco cisnienie. jak przy takim tętnie mozna pić kawe????????Troche logiki..

Ciągłe zmęczenie i senność

.. ...szkodliwe mam jakiś lekki przerost mięśnia sercowego, kardiolog powiedział że to nic poważnego ). Moja matka też jest zawsze zmęczona i senna... co mam robić? To naprawdę jest wkurzające codziennie wstaję zmęczony i nic mi się nie chce... Czytałem o syndromie przewlekłego zmęczenia może..

Bóle głowy, omdlenia, zawroty, senność i ciągłe zmęczenie

.. ...kleszcz, od razu poszłam do lekarza, przeszłam antybiotykoterapię i wykluczono u mnie możliwość wystąpienia boreliozy. Jakiś tydzień temu zrobiono mi badanie krwi, wyszło, że wszystko co tam zbadali mam w normie. W grudniu czeka mnie wizyta u neurologa. Czy ktoś z Was domyśla się, co..

Ból oczodołów

.. ...tam będzier mądrzejszy lekarz niż ten,który cię badał. Do Pauli. Ja też mam takie bóle, które nie pozwalają nawet nałożyć cień na powiekę. Okulistka stwierdza * zmęczenie oka * . witaj dana0909!!!!! aż taki mocny ból u mnie nie występuje!! ale jakby nie było ciągle go czuję!!! rano gdy..

Płytki oddech, kołatanie serca, ciągłe zmęczenie...

.. ...Rath - niemieckiego lekarza - naukowca, który prowadzi od lat 90 badania na zastosowaniem witamin w leczeniu oraz wpływu braku witamin w naszej diecie na choroby, które nas trawią. Stworzył on medycyną komórkową. Proszę zobaczyć na stronę www.dr - rath - koalicja.pl,..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...skupić... Udałam się do lekarza, okazało się, że mam podwyższone ciśnienie. 2 tygodnie obserwacji i padła diagnoza - nadciśnienie. Do dzisiaj przyjmuję leki. Bóle głowy utrzymują się do dzisiaj, ale nie są one ciągle takie same. Czasami czuję tylko lekkie * ćmienie * ale niekliedy bóle..

Ciągłe zmęczenie. Dlaczego?

.. ...rozmazem,TSH,glukoza,Poziom elektrolitów.Z wynikami do lekarza.I koniecznie powiedz mu jak bardzo sie ,,eksploatujesz. * * Więcej luzu.Nie jesteś niezastąpiona. Dziękuję bardzo za opowiedzi. W sumie już niedługo wakacje, więc muszę przetrzymać jeszcze ten okres ( dosłownie ). W sumie..