Lek na drżenie rąk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 975

.. ...Nie sądze,ze to wina leku, bo to wspomagacz... ale kontynuje. Uspokaja mnie,zawsze mam go w torebce,pozwala wieczorami na spokojniejszy sen. A piersią już nie karmię... Właśnie rozmawiałam z chlopakiem i doprowadziłam się do stranu strasznego, ból głowy, zawroty głowy, tętno ogromne i..

Propranolol na drżenie rąk

.. mam pytanie.Lekarz przepisał mi propranolol na drżenie rąk ( bez dokładniejszych badań stwierdził, że to drżenie samoistne ).Dostałam opakowanie 50 tabletek, 10 mg. Niestety lekrz nie powiedział, jak mam to dawkować, a w ulotce są różne mozliwości. Na dodatek wszyscy mowią, że nie można tego leku odstawić..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 66

.. ...siredzieli cały czas na lekach psychotropowych było by ok ale sama wiesz co za tym idzie a moje objawy kłucie koło serca drżenie rąk pocenia ogólna niechęc do zcia wydaje ci się że zaraz umrę ale spokojnie to tylko psychika jest wszystko ok cierpliwości aniu jes dobrze i tak ma być..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...wywołany był złym doborem leku, ale na innym też mnie to dopadło. Za drugim razem jak była karetka chcieli mnie brac do szpitala. Nie zgodziłam się. Też zrobili EKG. Ciśnienie miałam 260/180 z tachykardią zatokową 185. Objawy to: drżenie rąk, a własciwie całego ciała, drętwienie języka ,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...podobne do nerwicy. Lekarze długo mi wmawiali, że mam nerwicę, ale ja wiedziałam, że muszą być jakieś inne przyczyny i miałam rację. Okazało się, że mam zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady..

Drgawki w brzuchu, drżenie rąk

.. ...może byc...wiem,ze mam lekką nerwice...czasem lepiej jest a czasem gorzej..mój brzuch wydaje się spuchniety...normalnie jak balon...nie wiem co robic :( strasznie sie boje. witaj a czy zażywasz jakieś leki na tą nerwice , bo po niektórych są właśnie takie objawy, ale zreszta sama..

Czy to nerwica serca? silne bicie serca, drżenie rąk

.. ...podkrążone, a obecnie lekko, nieznacznie opuchnięte dolne powieki. Jest wyraźna zmiana i widoczne podkrążenie oczu. Potem już dłużej trwające bóle po lewej stronie klatki piersiowej. W końcu często mam uczucie suchości w ustach, muszę pić, ale nie jest to uczucie pragnienia. Pod koniec..

Nadciśnienie wtórne

.. ...skoków ciśnienia krwi. Lekarze niewiele mówią. Na początku roku zdarzył mi się nieprzyjemny epizod: nagły skok ciśnienia( 250/150 ) z towarzyszeniem tachykardii,bladością skóry, drżeniem rąk. Przyjechała karetka dali zastrzyki i kazali się zgłosić do rodzinnego. Dodam,że ciśnienie miałam..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. ...męża zgłosiłam się do lekarza po długich badaniach krwi i t.p nic nie wyszło wyniki były dobre dopiero jak zaczęli mi dokładnie prześwietlać głowę wykryli u mię silno migrenę niestety leki które biorę będę brać przez długie lata tylko dzięki nim poczułam się jak dawniej jak bym nie była..

Drżenie rąk, ból głowy, wege - nerwica?

.. ...mnie głowa boli [zadne leki typu apap czy ibuprom mi nie pomagają] i przy tym ręce mi sie trzęsą najczęściej dzień przed i w dniu sprawdzianu i nawet później przez cały dzień... Chciała bym też podkreślić że jestem wege od ponad roku i czy to może też być tego przyczyną?? może sportem..

Wysokie ciśnienie i puls i drżenie rąk i nóg

.. ...tachykardie nawet 150!!! Lekarz twierdzi ze to nerwica i przepisal tabletki na uspokojenie ktorych jeszcze nie zazywam bo sie obawiam skutkow ubocznych kupić bez recepty ,,Aspargin,vit,B6 oraz łykac ziołowe,,Tabletki upokajające * ,cena ok.4 zł.Zbadać tez OB,morfologię,cukier,ASO..

Czy to już nerwica?

.. ...już nad tym czuję też lekkie drżenie rąk, nogi za to mam jak z kamienia, czuję jakby były odrętwiałe szczególnie łydki. No i co najgorsze: płaczę z byle powodu. Nie wiem co robić? Nie mam pojęcia co może mi być ? Po nowym roku wybieram się do lekarza. Witaj, to może być nerwica..

Skurcze mięśni

.. ...mięśni. Zauważyłam również lekkie drżenie rąk oraz nieprzyjemne kłucie w sercu. Proszę, jeśli ktokolwiek wie, czego to mogą być objawy oraz do jakiego specjalisty się udać, będę wdzięczna na pomoc... Dziękuję. Moim zdaniem powinny wystarczyć wizyty u internisty i neurologa. Internista..

Zawroty głowy, kłucie serca, drżenie rąk

.. ...hormony tarczycy: TSH.ft3,ft4,poziom elektrolitów,cukier,morfologie z rozmazem ,OB.Z wynikami do lekarza.A w ciąży nie jesteś? Nie jestem w ciąży. Tarczycę i cukier badałam jakiś rok temu i wszystko było ok...