Lek na niedotlenienie mózgu

Źle się czuje po operacji zastawki

.. ...czy jest mozliwe by po lekach przeciwbólowych mieli halucynacje, mysli depresyjne, załamanie ... jestesmy przerażeni bo nie wiemy czy to efekt leków czy chwilowego niedotlenienia mózgu... dziadek ma koszmary nocne ktore mieszają mu się z rzeczywistościa, nie moze spać, cierpi... ma..

Uraz pozawałowy przez niedotlenienie mózgu

.. ...nerwowa , majaczy . Lekarze mówią że to poprzez reanimacje ...niedotlenienie mózgu.. Pytanie : jakie są szanse że wróci do normy ..tzn. chodzi o to ..jakie są szanse że będzie taka jak przed zawałem ...i czy wogóle są oczywiście ,ze są szanse. o zawale ,reanimacji i śpiączce pisałeś..

Zawał i niedotlenienie mózgu a szansa na wybudzenie się

.. ...mózg był niedotleniony.Lekarz juz dziś mi powiedział że to byl kolejny zawał i mózg się nie budzi i najprawdopodobniej tak zostanie.... co robic czy to możliwe żeby po 2 dniach mogli dać taką diagnozę? Czy mam jeszcze szansę ? ile tata ma lat i skad wiedza ze mial juz zawal? mysle, ze..

Czy to udar mózgu? po zawale i zakrzepie w stencie

.. ...mój tata nie widzi. Lekarze mówią, że oczy są zdrowe. Czy odzyska wzrok? Mieliście takie przypadki? Proszę o pomoc. mam wśród znajomych kogoś,kto prawie stracił wzrok z powodu niedotlenienia siatkówki[wysoki cholesterol].Lekarze mówili,że nic nie da się zrobić.Okulista po rozeszerzeniu..

Udar mózgu - niedotlenienie. PŁACZ w stanie śpiączki.

.. ...Poza tym babcia się lekko dusi, ponieważ ma pełne płuca oraz drogi oddechowe jakiejś wydzieliny jak przy kaszlu przez co bardzo ciężko jej się oddycha. Dziś pielęgniarka ściągała jej ślinę z buzi wsadziła głęboko rurkę i babcia zwymiotowała takim żółto brązowym śluzem kilka razy. Po tym..

Niedotlenienie mózgu

.. ...rozmaite nieprawidłowości pracy mózgu i dopiero na tej podstawie lekarz zleca dodatkowe badania. Skierowanie daje neurolog. badanie przepływu krwi w naczyniach szyjnych,które doprowadzają krew do głowy...