Lek na rozrzedzenie krwi

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 16

.. ...forum: - ). Tylko Mikelek został bez odpowiedzi:( Z tego co ja wiem to Acard jest na rozrzedzenie krwi ( biorę go obecnie, bo jestem po ablacji ),Aspargin ( w moim przypadku brałam go w celu uzupełnienia niedoboru magnezu, potasu i przy niemiarowościach serca )i raczej bym go nazwała..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 8

.. ...wprowadzono rytmonorm i lek na rozrzedzenie krwi acenocumarol.Prawda jest ,że leki antykoncepcyjne nie są wskazane chyba ,ponieważ ja pierwsze dolegliwości zaczęłam odczuwać jak byłam na lekach antykoncepcyjnych.Objawy tej dolegliwości są podobne jak u osób tu piszących.Mam często..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 62

.. ...końca jest prawdziwa. 1. Leki na rozrzedzenie krwi bierze się po to aby zabezpieczyć się przed tworzeniem skrzepów w miejscach gdzie tworzą się blizny po ablacji. Dotyczy to wszystkich zabiegów związanych z układem krwionośnym i jest okresowe do czasu całkowitego zagojenia ran ( pół roku..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...jest wysoka. Biorę też leki na rozrzedzenie krwi. Badałem cholesterol i próby wątrobowe - też w normie. OB w pierwszym badaniu 3 w drugim badaniu po miesiącu 9. Byłem też u dentysty ale nie mam żadnego stanu zapalnego. Jestem wysokim facetem i ważę 97 kg. Mam pracę praktycznie siedzącą..

Kaszel po by passach

.. ...kaszel. co do oka, to lekarz powiedzial ze musial byc zakrzep i Ojciec dostal zastrzyki na rozrzedzenie krwi. pozdrawiam Bardzo często spotyka sie podobne dolegliwości po tej operacji, choć nie zostało wyjaśnione skąd sie one biorą, proponuje przeczekać, oczywiście pod stałą obserwacją..

Warfina a naklofen

.. ...naklofenu pisze, że nie powinno się go brać gdy jest brany lek na rozrzedzenie krwi - warfina. Jednak lekarz mowi, że to nie przeszkadza - jeden lek z drugim brać. Odpowiedzcie mi czy tak naprawdę jest?..

PO ABLACJI

.. ...Odstawili mi wszystkie leki ktore do tej pory bralem * * leki na serce * * pozostale biore tj.na cholesterol i trojglicerydy.Po ablaci biore tylko na rozrzedzenie krwi Acencumarol.Mam nadzieje ze wszystko bedzie okej,trzeba czekac rok aby stwierdzic ze ablacia sie udala. Jezeli masz..

Udar niedokrwienny z częściowo sparaliżowaną lewą połową

.. ...głowa i że chce do domu. Lekarze mówią tylko że trzeba powtórzyć tomgrafię bo przy przyjęciu nic nie wykazała. Podają leki przeciwbólowe. Mówią że ma leżeć * * plackiem * * i odpoczywać. Ale co dalej? Mama tydz. temu zakończyła leczenie na zakrzepice w nodze przestała brać leki i..