Lęk przed wyjściem z domu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 93

.. ...brać.Bałam się .Nadal mam lęk przed wyjściem z domu.Tego typu leki pomagają na krótko.I po ich zaprzestaniu nerwica i lęki powracają jeszcze mocniej.Teraz gdy nic nie biorę przynajmniej wiem że to nie od leków /takie złe samopoczucie i lęki./Biorąc takie leki musisz być pod kontrolą..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 755

.. ...takiego życia - ciągłego lęku przed wyjściem z domu * by nie dostać duszności * jestem tym bardzo zmęczona.A mając 30 lat powinnam być pełna życia i radości.A swoją drogą bardzo chce mieć dziecko - przy tych lekach niestety nie mogę:( Chce spać całe noce,a nie zrywać się o 3 nad ranem i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 920

.. ...te swoje leki macie lęki przed wyjściem lub byciem samej w domu? Może ja sie w koncu skuszę,? Lub musze dalej pracować nad sobą, właściwie czego ja się boję jak zostaje sama? nie wiem po prostu ogarnia mnie lęk, np. teraz, ale nie zawsze. Przynajmniej wsiadam do samochodu i jeżdzę...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 17

.. ...ogromny,niesamowity lęk przed wyjściem z domu.Do tego doszły jeszcze inne objawy,były dni w których myślałam,że konczy się moje życie ( możesz o tym poczytać na poprzednich stronach na których opisuję to wszystko ).Męczyłam się z tym aż do tego roku,miałam nadzieję,że przejdzie.Niestety..

Dodatkowe skurcze - Str. 68

.. ...Doszło do tego że mam lęki przed wyjściem z domu, bo właściwie cały czas czuję się źle. Najgorsze są te potknięcia i mocne uderzenia serca, po których mam dreszcze i poty. Obecnie biorę concor cor 0.25 mg i afobam 0.25 mg. 3 x dziennie ale z marnym skutkiem. Najlepiej czuję sie po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 270

.. ...podjąć walkę ze strachem, lękami przed wyjściem z domu. Masz motywację i ona da Ci siłę, na pewno!!! Powinnaś zgłosić się do psychologa, skoro nie chcesz brać leków, to może psychoterapia będzie pomocna. Wiem, że u Was w miejscowości jest problem z lekarzem, ale w mieście na pewno..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 72

.. ...latka lecą. apropos lęku przed wyjściem z domu, tego problemu w mojej rodzinie nikt nie rozumie, dla nich jest jakis moj wymysł. a ich rekacja czasami przechodzi ludzkie pojecie. a tymczasem lece na basen. pa Kurcze to tylko ja tutaj jestem taki malolat. Taka szalona 19! Okurcze! niezle...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 480

.. ...zaczyna się od początku.Lęk,strach przed wyjściem z domu,nocne koszmary,klucha w gradle.codziennie kołatania serca i telepawki wszystko wróciło:( Agi212 głowka do góry; ) zobacz ile nas tutaj nerwusków jakoś dajemy radę.Raz jest lepiej raz gorzej wiadomo jak to z naszą chorobą.Pisząc z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 529

.. ...ciekawie czuje się,jakiś lęk,strach przed wyjściem z domu ale wiem że muszę wyjść - ciekawe kto wygra ja czy te cholerne nerwy. Aga25 - kochana jesteś dzielną dziewczyną i jestem przekonana,że dasz radę,jesteś silniejsza od twojej ,,przyjaciółki,,.Nie umrzesz,masz do wychowania..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 619

.. ...wybiera,silniejsze odemnie.Mam znów lęk przed wyjściem z domu.Na dodatek znów wyłączyli wodę.Na szczęście wczoraj dali zawiadomienia to ponalewałam sobie wody,zrobiłam maly zapasik,bo tak znów praca stałaby w miejscu.Zaraz muszę się ruszyć to może ta cholera oddali się odemnie.Głowa do..

Czy to nerwica? coś mi ewidentnie dolega

.. ...klatce piersiowej, napady lęku, strach przed wyjściem z domu, uczucie duszności, bóle brzucha zawroty głowy. Jestem pod opieką psychiatry tzn. biuorę laki uspokajające ale nie jest ciekawie , raz jest lepiej a raz gorzej. Najgorsze dla mnie są bóle w klatce piersiowej, niewiem wtedy czy..

Nerwica? 19 lat

.. ...że coś mi się stanie,lęk przed wyjściem z domu i bycia samej.Zaproponowano mi udać się do psychologa tam opowiedziałam o swoich dolegliwościach i okazało się że to agorafobia.dostałam tabletki które brałam przez rok a póżniej po konsultacji z lekarzem odstawiłam bo stwierdził ze czuję..

Mam nerwice

.. ...na napady paniczno - lękowe z agorafobią ( jest taki temat na forum w najpopularniejszych ). Agorafobia czyli strach przed wyjściem z domu do ludzi, strach przed otwartą przestrzenią i związane z tym lęki zwłaszcza jak jest dużo ludzi, tłumu itd. Wejdz na forum i poczytaj tak jest dużo o..

Nastoletnia nerwica - Str. 7

.. ...Agorafobia - irracjonalny lęk przed przebywaniem na otwartej przestrzeni, wyjściem z domu, wejściem do sklepu, tłumem, miejscami publicznymi, samotnym podróżowaniem; połączony często z antycypacją ataku lęku w unikanej sytuacji. Częstą cechą zarówno obecnego, jak i poprzednich epizodów..