Lek rudotel

Medazepam (Rudotel)

.. Medazepam to lek z grupy benzodiazepin. Leki z tej grup działają poprzez receptor GABA, modyfikując przepływ jonów chlorkowych i działanie układu GABA - ergicznego w mózgu. Jest to ten sam receptor poprzez który swoje działanie wywiera alkohol, stąd benzodiazepin nie wolno z nim łączyć. Zwiększa to ryzyko..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 602

.. ...przy tej chorobie,czy leki zaczynaja dzialac( te niby co po 2 tyg.mialy zaczac dzialac? ) ???????????? No to rzecz jasna ze przez newice nie moge zasnac i wychodza te problemy ze snem aczkolwiek nie wiadomo czemu tak sie dzieje.No co zrobic.Tak jak mowisz od poniedzalku zaczne brac..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 135

.. ...iwszystko jest dobrze,lekarz stwierdził że jestem nadpobudliwa,wszystkim się przejmuje i żę to nerwica lękowa.Najpierw brałam rudotel,teraz xanax 0,25 2x1.jest nieraz ciężko ale jakoś pomału daje radę tym lękom bo one są najgorsze.pozdrawiam Witam . Trafiłem tu przypadkiem , przeczytałem..

Dodatkowe skurcze - Str. 192

.. ...jak to często nazywaja lekarze zmagam sie od dzieciństwa na początek wystarczyła neospasmina juz gorzej bylo podczas dojrzewania jakies medykamenyy ,potem spokój sporadyczne potykania.Wszystko nabrało tempa kiedy wyjechałam z rodzinnego domu stres rozpoznana nerwica ,oliwy do ognia..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 94

.. ...najchetniej nie bralabym lekow,Rudotel biore tylko wtedy kiedy czuje paniczny lęk ,ratuje sie tez lekami ziolowymi.Moja nerwica objawia sie czesto po dlugotralym stresie albo po krotkim ale b silnym stresie,w momencie kiedy juz sie wyluzuje,zrelaksuje dopada mnie lęk. zaczęlo sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 873

.. ...systematycznie zaczelam brac leki i stopniowo ustawalo... nie jest najlepiej, ale regularne branie lekow to podstawa!!!! A ja na 13.30 na jedne cwiczenia do szkoly. Mzdzia to milych cwiczen: ): * * * Dorotka powiedz mi czy ten Rudotel moge brac normalnie nic po nim nie bedzie? bo mam na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1188

.. ...problemie. Może znalazł by lek dla Ciebie, żebyś mogła wziąć zamiast Rudotelu, a który nie przeszkadzałby narkozie. Może jakiś lżejszy uspokajacz, nie żaden psychotrop, są takie. A w ogóle to powinnas porozmawiać z lekarzem odnośnie odstawiania leków, lub zamienic na inne, bo wiesz..

Nerwica w ciąży - Str. 133

.. ...napisałaś,że też bierzesz leki i jesteś w ciąży to mnie na maksa uspokoiło.Wiele osób tu pisze,że nie biorą odstawiają itd,ale jednak widzę,że można leczyć się i urodzić zdrowe dziecko; ) ) )wiesz rudotel to naprawdę uzależnia i ja to już chyba mam... hej marciocha;fajnie,że trochę cię..

Nerwica w ciąży - Str. 146

.. ...objawy że bierzesz ten lek tzn.rudotel co ci dolega.odpisz bo ja już też nie daje rady.Nie mam siły nawet na tym leku. Malwa!ja oprócz rudotelu biorę jeszcze amitryptylinum 25mg..te leki mi życie uratowały i mój psychiatra że mi to przepisał...Moje objawy to;zawroty głowy,bóle..

Tężyczka utajona a nerwica lękowa

.. ...kilka godzin, stany leku panicznego, napadowe slabości. napięcie, słaby sen, do tego drętwieją mi nogi czasem ręce i twarz - jakby cos sciskało głowę. Lekarz przepisał mi Mg B6 3 X 2 tabi wapno/ nie powiedział jakie 2 razy dziennie/, do tego dołączył rudotel lub xanax doraźnie oraz..

Leczenie

.. ...jakie,nerwica, depresja,leki,bardzo silne bule głowy,leczyłem się 7lat leżełem w szpitalu kilka razy kardiologia neurologia miałem zrobione wszystkie badania i nic,stwierdzono neurowegetatywny układ nerwowy.Z całej encyklopedji leków pomógł mi RUDOTEL bralem go przez 4 lata oczywiscie..