Lek rytmonorm

Propafenon (Polfenon, Rytmonorm)

.. ...to substancja z grupy leków antyarytmicznych. Działanie leku polega na blokowaniu przepływu jonów sodu w komórkach układu bodźcoprzewodzącego, przez co wygaszane są pobudzenia dodatkowe i zwalnianie jest przewodzenie w obrębie całego układu. Podnosi się próg pobudliwości komórek, czyli..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 12

.. ...pachwinie. Mam odstawione leki antyarytmiczne( brałem rytmonorm ) a mam brac tylko acenocumarol przez 6 - tyg. Mam nadzieję, że znalazłem się w tych dobrych procentach skuteczności zabiegu i migotanie sie już nigdy nie pojawi. Pozdrawiam Cię mocno oraz wszystkich zarówno przed jak i po..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 13

.. ...zmieniła. Zadzwonił do mnie lekarz i powiedzial, ze mam brać rytmonorm tak jak przed zabiegiem czyli 3x150 przez miesiąc a wizytę którą miałem mieć w środę przełożyl na późniejszy termin stwierdzając, że teraz jest jeszcze za wcześnie po zabiegu aby cokolwiek ustalać. Samopoczucie mam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 8

.. ...diagnozę.Obecnie mam 41 biorę leki od 4 lat najpierw bosocard,pożniej wprowadzono rytmonorm i lek na rozrzedzenie krwi acenocumarol.Prawda jest ,że leki antykoncepcyjne nie są wskazane chyba ,ponieważ ja pierwsze dolegliwości zaczęłam odczuwać jak byłam na lekach antykoncepcyjnych.Objawy..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 22

.. ...skurczy na dobę i to na lekach ), nie muszę brać rytmonormu. A dr nie dość, że świetny lekarz to do tego przeuroczy człowiek. Pozdrawiam. Do Alicji Serdecznie dziękuje ci za odpowiedz. ja mam arytmie od 12 lat ale mam ok 15 - 20stu dodatkowych skurczy komorowych na dobe jest tego..

Miała być nerwica a jest WPW

.. ...Od wczoraj jestem na lekach - rytmonorm 150 i biosotal 40. Czuje się tak sobie, jestem słaba, ociężała, mam jakieś bóle w klatce. Jak przeczytałam ulotki ze skutkami niepożądanymi, to się przeraziłam. Czy ktoś zażywa może te leki? Jak się po nich czujecie? Jak długo można je brać? Czeka..

Dodatkowe skurcze - Str. 27

.. Lekarze sugerowali mi, że częstoskurcz nadkomorowy jest wynikiem zburzeń poziomu potasu magnezu i wapnia w ograniźmie. Czy to możliwe? Od 8 miesięcy biorę rytmonorm, bemecor, cały czas przyjmuję magnez, potas wapń i wyniki mam już w normie. W związku z tym nie bardzo wiem czy konieczne jest przyjmowaie leków..

Dodatkowe skurcze - Str. 130

.. ...ale zawsze mam ze soba leki i pomagaja naprawde, i nie wierze ze komus po lekach nie przechodzi napewno nie bierzecie systematycznie, ja teraz tez biore doraznie rytmonorm ale betaloc systematycznie tylko mniejsze dawki i nie chce nikogo obrazic ale ja takie odnosze wrazenie co do..

Dodatkowe skurcze - Str. 191

.. ...próbowałem bardzo dużo leków antyarytmicznych mam to samo co Ty, skurcze nasilają mi się przy leżeniu na boku, przychodzą tak nagle, na razie biorę rytmonorm i sedam 3 jak wcześniej pisałem nie wiem jak długo na tym poprzestanę znów bedę musiał szukać innego leku i tak jest w kółko...

Dodatkowe skurcze - Str. 304

.. ...miesiaca ,ja mam jakis nowy lek.dopiero od jutra bede brala .teraz biore magnezb6,zoloft ,ziolowe na nerwy i rytmonorm i doxepin ,ale powiem kiepsko to dziala .kardiolog nic takiwgo nie wykryl neurolog tez a mnie meczy . Ja też mam problemy z skurczami dodatkowymi z tym dało się..

Rytmonorm

.. ...jest betabloker, ale lek tzw. grupy I. Wykazuje on jednak działanie dodatkowe podobne do betablokerów. Osobiście uzywam i jestem bardziej zadowolony niż wcześniej z Metocardu. Ja również biorę Rytmonorm150 serce bije ok, ale mam duszności i zastanawiam się czy nie są związane z..

Migotanie przedsiomków

.. ...kazano mi brać żadnych leków ( przed zabiegiem brałem 3x1tabl. propafenonu ). W szóstym dniu po zabiegu dostałem ataku migotania i po telefonicznej konsultacji z lekarzem biorę ponownie rytmonorm 3x i bisocard 1x dziennie. Niestety branie leków nie uchronoło mnie przed kolejnymi..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 46

.. ...Nawet zwiekszone dawki leku niewiele pmagaly. Jedynym wyjsciem pzostala ablacja. Po ablacji skutecznosc leku jakby wrocila. W nielicznych atakach Rytmonor znow dzialal szybko i skutecznie. Teraz lezy na polce i niech tak bedzie az do jego przeterminowania, a date waznosci ma dluga ha ha...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 72

.. ...brania dużych dawek leków.Teraz też biorę Rytmonorm 150[ przed ablacją 300 - ] Sotahexal 80 i Atoris 10 to nie jest dużo w porównaniu tego co wczesniej bralam. Dziś cały dzień spokój * * * serduszko puka wrytmie czacza * * czuje sie dobrze zobacze co bedzie wieczorem ,i jaka będzie..

Duszenie się - Str. 23

.. ...krotrze sa te napady leki biore caly czas rytmonorm dwa razy dziennie po 150 mg i betaloc zoc 100 mg acenokumarol plus leki na nadcisnienie jak bys chciala tel do Pani dr to moge podac na gg W widze ze z sercem masz ten sam problem co ja i Jowita.Mozesz mi powiedziec jak dlugo czekalas..

Migotanie przedsionków i inne dolegliwości

.. ...serduszka ,udałem się do lekarza do Kardiologa , zrobili mi wszystkie badania od ekg po holtera EHO badanie krwi, tarczycy moczu i płuc, no i najlepsze jest to że wszystkie badania wyszły ok prócz Holtera oczywiście, został mi przepisany na początku Rytmonorm 300 miałem brać do dorazinie..

Rytmonorm, kardiowersja i ablacja

.. ...możliwość, żeby od samego leku migotanie przedsionków minęło - czy kardiowersja a potem ewentualnie ablacja są nieuniknione? Rytmonorm nie leczy arytmii, jedynie wycisza. Ja przez wiele lat go przyjmowałam, pomagał, ale ablacja mnie nie ominęła. luska a ja po ablacji zazywam rytmonormi i..

Częstoskurcz nadkomorowy w ciazy

.. ...ciazy ) holtery mimo leków metocardu i rytmonormu wychodziły wciaz zle ...odesłano mnie do katowic z zamiarem ze tam zrobia mi abalacje mimo ciazy ( nie zgodziłam sie .ze wzgledu na rentgen ktory byłby ryzykowany dla plodu ) ... obecnie jestem na isoptinie , puls skacze czasem do 180 ,..