Lek sintrom

Acenocumarol (Sintrom, Sincumar)

Acenocumarol (Sintrom, Sincumar)

.. ...jest pochodną kumaryny. Lek hamuje powstawanie aktywnych metabolitów witaminy K, które są konieczne do syntezy osoczowych czynników krzepnięcia. Efektem tego jest spadek krzepliwości krwi. Acenokumarol podaje się w stanach, w których istnieje duże ryzyko incydentów zakrzepowo -..

Przyczyny zatorowości płucnej

.. ...moje gg wspólpracuję z lekarzem Irydologiem mogę polecić kontakt moje gg 9841224 i ja sie przyłączam. także jestem po cc i też przeszłam zatorowosć płucną. teraz wściekam sie bo lekarze zmieniają mi clexane na sintrom i wiąże sie to wizytami na AMG w celu kontroli krwi. niewiele mi..

Sintrom

.. ...uboczne kiedy sie bierze lek przeciwzakrzepowy SINTROM???? nic sie nie dzieje ja biore acemokumarol juz ponad rok biore sintrom od 2 lat i nic sie nie dzieje.nalezy jednak reguarnie sprawdzac wskaznik INR Witam, ja sintrom biore 20 lat i nie ma zadnych problemow, chociaz od ok 2ch..

Ablacja systemem Carto

.. ...niego. choruje od 2 lat leki sintrom , cordarone , betanol , potas do dr czerwińskiego trafiłem przez klinike w poznańiu dr błaszyk dzwoń 032 3598670 i pytaj o dr czerwińskiego możesz uzgodnić termin konsultacji z nim ja czekam teraz na zabiek carto , koniec lutego powodzenia pozdrawiam..

Wrodzona wada zastawki a narkotyki

.. ...zastawki i codziennie biorę leki przeciwkrzepliwe Sintrom * to jest jakies ryzyki zażywając tego typu narkotyki?? szczególnie interesuje mnie amfetamina, iż ona tez chyba rozrzedza krew... Po co ci to ? Masz mało problemów ze zdrowiem ? Ludzie, wy macie problemy nie tylko z sercem, ale i..

Jakie pokarmy mają wpływ na krzepnięcie krwi?

.. ...rozrzedzają )?Przyjmuję lek - SINTROM Wszystkie te które zawierają witaminę K wzmagają krzepnięcie i osłabiają działanie sintromu.Przy sintromie można jeść wszystko byle regularnie i mniej więcej o ustabilizowanym poziomie witaminy k. Wtedy jest szansa na to , że bedzie można ustalić..

Sintrom czy kleksan?

.. ...mozliwość przejścia na kleksan. Wiem tylko tyle, że jest to lek w formie zastrzyku. Proszę o radę dotyczącą tego lekarstwa... Jak prezentuje się on w porównaniu do sintromu. Jaka jest jego cena? Sa jakieś skutki uboczne? Dziękuje z góry za każdą infomację na ten temat. Pozdrawiam Dobry..

Wyrywanie zęba przy wszczepionej zastawce - Str. 2

.. ...przedłużającą się opuchlizną i lekkim stanem podgorączkowym... witam, poczytałem i jestem juz głupi od tego wszystkiego, jestem po operacji zastawki 18 lat temu biore sintrom cały czas, miałem wyrywane zeby bez ysypiania ze znieczuleniem tylko. w zeszłym roku miałem 2 wylewy wracam do..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 31

.. ...dobrze musze przyjmowac leki sintrom przez cale zycie a tagze odwiedzac kardiologa ale operacja byla jedynym wyjsciem w mojej sytuacji..mialam wykryta niedomykalna zastawke w wieku 4lat operacja byla ryzykowna w tak mlodym wieku.. Witam Wszystkich cykających - ; ) Szukam kontaktu z..

Dieta przy Sintromie

.. ...jesc w duzych ilosciach produktów zawierajacych duzo witaminy K typu brokuły itp. albo nagle zmieniac swoje upodobania zywieniowe. Chociaz biorę te leki juz spory okres czasu to i tak INR potrafi skakac...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 11

.. ...czyli Polfenon, który to lek źle na mnie wpływa. Z leków przeciwzakrzepowych przyjmuję Sintrom. Jeśli chodzi o tętno to u mnie jest nieco inaczej gdyż ja mam je na poziomie 60 - 50/min i jest to dla mnie normalne, czuję się z tym ok. Do Czytelnika!! No i teraz nie wiem już co robić?..

Sintrom - dieta

.. ...sobą 2 kardiowersje elektryczne i 2 chemiczne, od 4 lat bieże sintrom coraz większe dawki by uzyskać wskaźnik na poziomie 2 - 3. Przy wykluczeniu niemal wszystkich produktów zawierających wit.K - współczynnik jest niski ( poniżej 2 ) Już nie wiemy co mamie podawać do jedzenia, żeby..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...heparyny w brzuch ( KLEKSAN ). Po operacji pojawił się problem z ustawieniem wskaźnika krzepliwości. Po około 30tu dniach udało się doprowadzić do wymaganych 35 - 45%. Po kolejnym miesiącu wskaźnik wzrósł do ok. 55 - 65% mimo dodawania dawki Sintromu do dzisiaj nie chce się unormować i..

Sintrom a inne leki

.. Witam, mam 28 lat, przeszłam zatorowośc płucną, prawdopodobnie z powodu tabletek antykoncenpcyjnych. Od ok. 2 - 3 miesięcy zażywam Sintrom. Niestety choroba wywołała spustoszenie w moim organiźmie. Miewam napady lękowe, ze stresu ( tak sądzę ) wypadła mi połowa włosów, widac już gdzieniegdzie łyse placki :/..

Sintrom po kardiowersji

.. ...latmam wszczepiona zastawke mitralna ST JUDEE 29mm, moje pytanie dotyczy zamiany sintromu na inny lek przed planowana ciaza. jaki lek powinnam lykac i ile wczesniej powinnam odstawic sintrom. Pozdrawiam..