Lek tritace 10 mg

Ramipril (Axtil, Mitrip, Piramid, Polpril, Ramicor, Tritace, Vivace)

.. ...ramiprilu, i innych leków z tej grupy jest złożony. Bezpośrednio polega na hamowaniu powstawania angiotensyny drugiej. Pośrednio jednak wpływa na wzrost stężenie bardykininy ( substancja miedzy innymi rozkurczająca naczynia ), spadek stężenie aldosteronu, wzrost aktywności reninowej..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 27

.. ...dolegliwości. zalecone leki to: Acenocumarol, Digoxin, Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany. Witam! Wybaczcie proszę,że tak długo milczałem,ale święta i brak czasu zrobiły swoje.Myniu..

Nadciśnienie płucne a ciąża

.. ...ciążę.Próbowałam odstawić leki ( concor 7,5, tritace 10 i hygroton 50 )zamiast tego brałam isoptin 120.Niestety nic z tego nie wyszło,a jest nawet gorzej bo musialam zwiększyć dawki,teraz biore bisocard 10 i tritace 10 czasami musze wziąść jeszcze hygroton 25.( mam komorowe i nadkomorowe..

Betablokery a powolne tętno

.. ...m.sercowego zgłoś się do lekarza prowadzącego celem zmiany metoprololu na inny karioselektywny betabloker, dodatkowo proponuję stosowanie preparatu magnezu np. maglek b6 2x1 tabl Biorę leki na nadciśnienie do 4 miesięcy. Są to Tritace i Dilzem. Ostanio według mnie pojawiły się wyczuwalne..

Dodatkowe skurcze - Str. 71

.. ...bralam w czasie badania leki,matocard,polocard,tritace i biosotal ktory mi podali rano zamiast metocardu,w wypisie pisze komorowe zaburzenia rytmu L - 49 mialam brac biosotal 80 dwa razy dziennie i tritace 5mg raz dziennie,kiedy cisnienie spadlo mi w domu na 80/50 kazali odrzucic..

aorta wstępująca, jakie leki?

.. ...130/90/56 zmieniono mi teraz leki na * lokren 10 i tritace10 rano w celu obniżenia ciśnienia pytanie jest takie czy * ten zestaw będzie leprzy ,czy są to leki z tej samej grupy co poprzednie * wkwestji skutków ubocznych dla organizmu.Poszerzenie to jest poważnym * zagrorzeniem *..

Lokren i tritace w leczeniu nadciśnienia?

.. ...i tritace są dobrymi lekami w leczeniu nadciśnienia ,czy można je stosować przy poszerzonej aorcie wstępującej czy ew. jest coś bezpieczniejszego tu jest troche więcej info o * a href= * http://www.doz.pl/leki/p3250 - Tritace * * Tritace * /a * wskazania: Nadciśnienie tętnicze - w..

Ramipril

.. ...ktos ma doswiadczenie z lekiem na nadcisnienie o nazwie Rampiril. Bardzo bym byla wdzieczna za podzielenia sie ze mna informacja. Czytalam ulotke i przerazily mnie skutki uboczne tego leku. Biorę Ramipril w postaci Tritace 5 i 10. Brałem różne leki z grupy ACE i te najlepiej mi pasuje...

Ramipril - Str. 2

.. ...łaczyć z wieloma innymi lekami a dla zawałowców to ważne )pozdr.E. to ci Bogdan - prawie jak vel sanofi aventis Pan Bogdan robi dobrą reklamę dla leku. Pozdrawiam przedstawiciela promującego Ramipril, gratuluję obszernej wiedzy na ten temat. tym bardziej że są tansze odpowiedniki Tritace..

Wyczuwalne niemiarowe bicia serca

.. Biorę leki na nadciśnienie do 4 miesięcy. Są to Tritace i Dilzem. Ostanio według mnie pojawiły się wyczuwalne przeze mnie niemiarowe bicia serca. Do mojego lekarza nie mogę się dostać bo zapisać się mogę dopiero na czerwiec. Poszedłem więc prywatnie i lekarz zamienił mi Dilzem na Satohexal. Nie wiem teraz co..

Infekcyjne zapalenie wsierdzia sercowego - Str. 2

.. ...wymazy z gardła . Bierze leki:Carvedilol - ratiopharm ( miał zapisany Vivaco, ale pewnie nie bylo go w aptece ) 2x1tab., Tritace 1x1/2 tabl wieczorem ( wczoraj sie pomylil - wziął całą ), Furosemid 40mg 1x1 tabl, Spironol 100 1x1 tabl. Cały czas ma ciśnienie ponizej 100 Niedociśnienie..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. Witam biorę lekki na nadciśnienie tzn. dilzem 90 x 2 razy dziennie rano i wieczorem plus i rano tritace 5 mg rano... biorę je od roku istatnio czuje się źle ciśnienie spadło mi to 90 na 60 i czuje się słabo bolą mnie oczy i głowa i jestem otumaniony co robić???? witaj grzesiek : ) też mam nadciśnienie i..

Znieczulenie u dentysty a lek Betaloc ZOK

.. ...osierdzia. Teraz przyjmuję leki Tritace,Zocor i BetalocZOK. Na tym ostatnim jest w ulotce uwaga że w przypadku znieczulenia np. u stomatologa należy go poinformować o stosowaniu tego leku. Więc poinformowałem ale stomatolog jest zielony w tym temacie i odesłał mnie do kardiologa. A do..

Dziwne zawroty głowy po jedzeniu

.. ...uwagi na odstawienie lekow,moja mama takze zazywa tritace ale musi bo ma wysokie cisnienie natomiast tulip - jak zapytala lekarza o odstawienie to powiedzial ze cytuje,,przykro mi ale tulip dozywotnio,ewentualnie zamiana na inny odpowiednik * * napisz prosze czy tobie lekarz pozwolil na..

Pomoc

.. ...tentnic biore takie leki jak:Amoryl( cukrzyca ), Mononit, Bisocard, Tritace, Rawel, Kalipoz, Amlopin, Simotrom, Simovahexal, Pentohexal. Teraz jestem w szpitalu i prszeszłam miogotanie przedsionków zastosowano u mnie elektro wstrzasy i złożyli mi propozycje wykonania koronografi chciała..

Tritace 10, od razu największa dawka?

.. ...okazji spotkać się z lekarzem. Stare tabletki mi się jutro kończą... Spróbuj od niższej dawki i obserwuj ciśnienie, to nie jest tak bardzo obojętny lek! tez mi sie tak wydaje - nigdy sie nie zaczyna od najwiekszej dawki, wiesz, lekarze tez popelniaja bledy, maja gorsze dni itp. nie madz..

Tritace 10, od razu największa dawka? - Str. 2

.. ...poważnie chora. Niestety, leki konwencjonalne nie leczyły, a działania uboczne powodowały następne choroby. Przeszłam na racjonalne ( !!! ) wlaśnie , niekonwencjonalne metody i dopiero one mi pomogły. Nawet w bardzo poważnej, jak powiadają, ,,nieuleczalnej * chorobie! Potrzebna, jak we..

Powtórna koronografia i stenty

.. ...zabiegu.Regularnie biorę zalecane leki:Bisocard 5 ,Tritace 10 . Areplex,Diuresin.Wyniki prawie w normie/cholesterol 152, triglicerydy 150. Nie palę od dwóch lat. I co?I nic poddaję się.Więcej koronografii nie będzie. Bypasy??? Witam tak czytam te wypowiedzi,i zesmutkiem stwierdzam że z..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa

.. ...Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany. Jest już taki wątek na tym forum.Poczytaj,jest nas tam kilku...

Drętwienie

.. ...kazano mi przyjmować leki Betaloc, Plavix, Polocard, Tritace, Atoris. W okoicy świąt zaczęła mi drętwieć lewa noga teraz drętwieją ręce i obie nogi. Chodze jak pijany na sztywnych nogach. Mam kłopoty ze schodzeniem ze schodów. czy ktoś ma podobne objawy.Czytałem ze takie sa uboczne..

Bóle w kladce piersiowej

.. ...ciśnienie tętnicze biorę leki betalokzok 50 i tritacet 10 problem polega na bólach w kladce piersiowej podczas oddychania i nie tylko ból jest zlokalizowany powyżej piersi głównie w środkowej części i nasila się też gdy ruszam kladce piersiową,dodam że ciśnienie tętnicze mam w normie bo..

Wyrwać ząb

.. ...spokojnie wyrwać ząb biorąc leki na rozrzadzenie krwi i inne nasercowe, dentysta kierował mnie do kardiologa, ale jego nie ma teraz. Zażywam leki - Polokard, Tritace, Dilzem, Torvacard, Efftox, Molsidomina. mietek odstaw polokard z dwa dni i po krzyku, ja zarzywam acenokumarol i dentysta..

Ciśnienie podwyższone ???

.. ...wytlumaczyc: dzis bylem u lekarza I kontaktu mam 32 lata , mezczyzna czulem taki dyskomfort w klatce piersiowej przez drugi dzien biore tritace 5 mg na nadcisnienie, ktorego juz chyba raczej nie mam zmierzyla mi lekarka cisnienie i tak: - pierwszy wynik 145/105 - drugi wynik 184/85 potem..